• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dąbrówki
  • Białobrzegi
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Dębowiec

(5)
  • Dom Dębowiec

    Dębowiec

    • 479 900 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o przestronnym domu do zamieszkania od zaraz w świetnej lokalizacji? U nas czeka na Ciebie idealna oferta! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom jednorodzin...

  • Działka Dębowiec
    1 / 2
    Działka Dębowiec

    Dębowiec

    • 3 600 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż dwie działki w miejscowości Dębowiec o nr 147 oraz 148/2 stanowiące jedną całość o powierzchni 0,80 ara. Działki posiadają bardzo dobry dojazd oraz media w niedalekim s...

  • Dom w Dębowcu
    Dom w Dębowcu

    Dębowiec

    • 450 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 3 285 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Dębowiec

    Dębowiec

    • 519 900 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 466 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz przytulnego i przestronnego domu dla wieloosobowej rodziny, mamy idealną propozycję dla Ciebie! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego...

  • Działka Dębowiec

    Dębowiec

    • 134 900 zł cena
    • 3 779 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną z aktualnymi warunkami zabudowy położoną w Dębowcu, gmina Dębowiec, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość stanowi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Nowy Glinik

    Nowy Glinik

    • 42 900 zł cena
    • 2 164 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Nowy Glinik, gmina Tarnowiec, powiat jasielski. Działka ma powierzchnię szacowaną na ok. 22 ar,...

  • Dom Świerchowa

    Świerchowa

    • 549 900 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 4 104 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesny dom w stanie częściowo "deweloperskim", a częściowo "pod klucz" zlokalizowany w miejscowości Świerchowa, gmina Osiek Jasielski. Pre...

  • Dom Żółków

    Żółków

    • 1 390 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość składającą się z dwóch domów jednorodzinnych posadowionych na przestronnej posiadłości otoczonej zieloną okolicą, a jednocześni...

  • Murowany dom pod Jasłem
    Murowany dom pod Jasłem

    Żółków

    • 369 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Żółków gm. Jasło
    1 / 15
    Dom Żółków gm. Jasło

    Żółków

    • 3 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Dom na wynajem Żółków, gm. Jasło Odstępne: 3000 zł/miesiąc + opłaty licznikowe (prąd, gaz, woda/kanalizacja, śmieci) Na ogrodzonej działce o lekkim spadku w kierunku zachodnim, w...

  • Działka budowlana Nowy Glinik gm. Tarnowiec,
    1 / 7
    Działka budowlana Nowy Glinik gm. Tarnowiec,

    Nowy Glinik

    • 40 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >> Krótki opis nieruchomości: Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Nowy Glinik, gmina Tarnowiec. Nieruchomości posiadają wydane warunki zabudowy oraz aktualne...

  • Działka budowlana Niegłowice gm. Jasło
    1 / 15
    Działka budowlana Niegłowice gm. Jasło

    Niegłowice

    • 169 000 zł cena
    • 2 557 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA Z WARUNKAMI ZABUDOWY ATRAKCYJNA LOKALIZACJA BLISKO JASŁA! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w prestiżowo postrzeg...