• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bukowa
  • Pułtusk
  • Kosów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Łazy Dębowieckie

(1)
  • Działka Łazy Dębowieckie

    Łazy Dębowieckie

    • 69 900 zł cena
    • 1 762 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNE DZIAŁKI BUDOWLANE W CENTRUM ŁAZÓW DĘBOWIECKICH IDEALNE POD DOM JEDNORODZINNY! Na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni około 17,60 ar ,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Radość

    Radość

    • 139 900 zł cena
    • 6 053 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronną działkę z potencjałem budowlanym położoną w miejscowości Radość, gmina Dębowiec, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość st...

  • 1 / 3
    Działka Osobnica

    Osobnica

    • 4 900 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Działka leśna na sprzedaż Osobnica, gmina Jasło | 10 arów | Atrakcyjna cena! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki leśnej położonej w malowniczej miejscow...

  • Działka Brzyście

    Brzyście

    • 45 000 zł cena
    • 2 404 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość gruntową obejmującą dwie działki o łącznej powierzchni szacowanej na ok. 24 ary położone podmiejskiej miejscowości Brzyście. P...

  • Dom w Dębowcu
    Dom w Dębowcu

    Dębowiec

    • 450 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 3 285 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Żółków

    Żółków

    • 1 390 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WYJĄTKOWA POSIADŁOŚĆ W SERCU NATURY DWA DOMY, GARAŻE, 52,5 AR ŻÓŁKÓW, GM. JASŁO! PRZESTRZEŃ, KTÓRA DAJE WOLNOŚĆ - DOMY, KTÓRE INSPIRUJĄ - MIEJSCE, KTÓRE POKOCHASZ Marzysz o...

  • Murowany dom pod Jasłem
    Murowany dom pod Jasłem

    Żółków

    • 369 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 307 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka Dębowiec
    1 / 2
    Działka Dębowiec

    Dębowiec

    • 3 600 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż dwie działki w miejscowości Dębowiec o nr 147 oraz 148/2 stanowiące jedną całość o powierzchni 0,80 ara. Działki posiadają bardzo dobry dojazd oraz media w niedalekim s...

  • działka osobnica powiat jasło 0,48h
    działka osobnica powiat jasło 0,48h

    Osobnica

    • 25 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    witam mam do zaoferowania 6 działek w miejscowosci osobnica gmina jasło powiat jasło woj podkarpackie o łocznej pow 0,48h nr działki 2105/1, 2106/2, 2107/4, 2108/4, 2120/1, 2112

  • Dom Osobnica gm. Jasło,
    Dom Osobnica gm. Jasło,

    Osobnica

    • 149 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 129 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA!!! >> Krótki opis nieruchomości: Prezentujemy na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Osobnica (gmina Jasło), w samym sercu wsi. W zasięgu krótkiego...

  • Działka rolna - Osobnica Wysłanka - 6 km od Jasła
    1 / 2
    Działka rolna - Osobnica Wysłanka - 6 km od Jasła

    Osobnica

    • 27 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o numerze ewidencyjnym 323, położona w miejscowości Osobnica (Wysłanka), powiat jasielski, gmina Jasło. W ewidencji gruntów zaklasyfikowana jako grunty orne...

  • Działka rolno-leśna - Osobnica Wysłanka
    1 / 2
    Działka rolno-leśna - Osobnica Wysłanka

    Osobnica

    • 18 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-leśną o numerze ewidencyjnym 468, położona w miejscowości Osobnica (Wysłanka), powiat jasielski, gmina Jasło. W ewidencji gruntów zaklasyfikowana jako grunty...

  • DOM W DĘBOWCU Z DZIAŁKĄ 11,5AR !
    DOM W DĘBOWCU Z DZIAŁKĄ 11,5AR !

    Dębowiec

    • 789 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker ATRAKCYJNY DOM W DĘBOWCU, POW. JASIESLKI, Z ZIELONĄ DZIAŁKĄ 11,5AR (jasielski, Dębowiec) PIĘ...

  • Mieszkanie Niegłowice

    Niegłowice

    • 249 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 124 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferujemy parter domu jednorodzinnego, położonego w miejscowości Niegłowice, gmina Jasło - w cichej okolicy, z łatwym dostępem do miejskich udogodnień. To doskonał...

  • Dom Osobnica

    Osobnica

    • 259 900 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 529 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego, położonego w malowniczej miejscowości Osobnica (gmina Jasło, powiat jasielski). Nieruchomość łą...

  • Działka Osobnica

    Osobnica

    • 39 900 zł cena
    • 5 142 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Kompleks dwóch działek rolno- leśnych Osobnica, gmina Jasło Cisza, natura i realny potencjał inwestycyjny w sercu Podkarpacia Na sprzedaż atrakcyjny kompleks dwóch działek...

  • Działka Niegłowice

    Niegłowice

    • 169 000 zł cena
    • 2 557 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA Z WARUNKAMI ZABUDOWY ATRAKCYJNA LOKALIZACJA BLISKO JASŁA! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w prestiżowo postr...

  • Działka Niegłowice

    Niegłowice

    • 99 900 zł cena
    • 1 306 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana otoczona zielenią, z łatwym dostępem do miasta - zlokalizowana w Niegłowice, w powiecie jasielskim, w gminie Jasło. Działka uzbrojona, oto...

  • Działka Żółków

    Żółków

    • 94 900 zł cena
    • 2 945 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż foremna działka budowlana otoczona zielenią, z łatwym dostępem do miasta - zlokalizowana w Żółkowie, w powiecie jasielskim, w gminie Jasło. Działka uzbrojona, otoczona...

  • Dom Żółków

    Żółków

    • 379 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 166 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość położona w Żółkowie, gm. Jasło, który idealnie może wpisać się w potrzeby 3-4 osobowej rodziny, szukającej idealnej przestrzeni do zam...

  • Dom Niegłowice

    Niegłowice

    • 549 900 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NA SPRZEDAŻ: DOM Z POTENCJAŁEM + WARSZTAT + LOKAL DO ADAPTACJI JASŁO, NIEGŁOWICE DOSKONAŁA LOKALIZACJA, IDEALNA INWESTYCJA! Szukasz miejsca, które połączy komfortowe życi...

  • Dom Dębowiec

    Dębowiec

    • 779 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA NIŻSZA CENA! PIĘKNY DOM W SERCU DĘBOWCA ! KOMFORT, PRZESTRZEŃ I NOWOCZESNOŚĆ W OTOCZENIU ZIELENI ! Szukasz miejsca, które łączy wygodę życia codziennego, nowoczesne techn...

  • Dom Niegłowice

    Niegłowice

    • 969 900 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 736 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz nieruchomości wyjątkowej i nowoczesnej? Zależy Ci na jednokondygnacyjnym domu z nowoczesnym wyposażeniem, który podniesie komfort i wygodę codziennego życia. Zapraszamy do...

  • 1 / 4

    Nowe

    Działka Osobnica

    Osobnica

    • 35 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKI ROLNE OSOBNICA-59 AR! Na sprzedaż oferowane są trzy działki rolne o łącznej powierzchni niespełna 59 arów (ok. 0,59 ha), położone w spokojnej i malowniczej miejscowośc...

  • Dom Żółków

    Żółków

    • 3 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom na wynajem Żółków, gm. Jasło Odstępne: 3000 zł/miesiąc + opłaty licznikowe (prąd, gaz, woda/kanalizacja, śmieci) Na ogrodzonej działce o lekkim spadku w kierunku zach...