dom na sprzedaż
13 maj 2026

Dom Niegłowice

woj. Podkarpackie pow. jasielski gm. jasielski
Dodane 7 godzin temu, środa, 13 maj 2026 13:30
549 900 zł 200 m2
549 900 zł 200 m2 2 750 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 200 m2
Cena za metr 2 750 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K37533897

Opis

NA SPRZEDAŻ: DOM Z POTENCJAŁEM + WARSZTAT + LOKAL DO ADAPTACJI

JASŁO, NIEGŁOWICE DOSKONAŁA LOKALIZACJA, IDEALNA INWESTYCJA!

Szukasz miejsca, które połączy komfortowe życie z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej? A może interesuje Cię nieruchomość inwestycyjna z gotowym zapleczem technicznym i przestrzenią pod wynajem? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę!

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:
Powierzchnia domu: ok. 200 m
Powierzchnia działki: płaska, ogrodzona, w całości użytkowa
Rok budowy: lata 80-te (bardzo solidna konstrukcja)
Materiał: cegła + pustak suporex, budynek otynkowany
Dach: blacha w dobrym stanie
Okna: PCV, dwuszybowe
Podłogi: parkiet zadbany, gotowy do użytku
Stan ogólny: bardzo dobry dom zadbany, suchy, gotowy do zamieszkania
Media: prąd (siła), gaz, woda ze studni, kanalizacja miejska
Ogrzewanie: nowy piec gazowy dwufunkcyjny Junkers wraz z instalacją + nowy hydrofor

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
Parter:
Przestronny, reprezentacyjny korytarz
Dwa duże, jasne pokoje z możliwością aranżacji
Jeden pokój przechodni (idealny na gabinet lub garderobę)
Oddzielna, duża kuchnia przestronna, z miejscem na stół rodzinny

Piętro:
Dwa pokoje, w tym jeden z balkonem
Duża sypialnia z szafą
Przestronny salon o powierzchni ok. 30 m doskonały na rodzinne spotkania
Drugi pokój z balkonem
Pomieszczenie pod łazienkę (z wyprowadzonymi instalacjami)

Strych:
Duży, ocieplony (styropian 2x5 cm), z potencjałem adaptacyjnym

ZABUDOWANIA GOSPODARCZE / POTENCJAŁ BIZNESOWY: