• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Skrybicze
  • Soczewka
  • Żarnowska
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Potok

(2)
  • POTOK – dom w klasycznej bryle kwadratu
    POTOK – dom w klasycznej bryle kwadratu

    Potok

    • 300 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Potok

    • 319 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 279 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jedlicze

    • 165 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 2 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Drewniany dom w Żarnowcu
    1 / 16
    Drewniany dom w Żarnowcu

    Żarnowiec

    • 220 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jaszczew

    Jaszczew

    • 309 900 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 214 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przestronny dom położony w miejscowości Jaszczew, Gm. Jedlicze na dużej działce w bardzo dobrej lokalizacji, w połowie trasy między Jasłem i K...

  • Jedlicze, lokal handlowo-usługowo-magazynowy na wynajem, ok. 700...

    Jedlicze

    • 18 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJEM LOKALU – ok. 700 m² – JEDLICZE, ul. Rynek 7 obok Urzędu Gminy (dawne Tesco, obecnie Chiński Market) Powierzchnia: ok. 700 m² Rodzaj lokalu: handlowy / usługowy / magazy...

  • 1 / 4
    Nieruchomość niezabudowana - Poręby

    Jedlicze

    • 3 300 zł cena
    • 1 507 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    TYTUŁ: Sprzedaż działki rolnej nr 454 Poręby – konkurs ofert, syndyk masy upadłości  SYNDYK MASY UPADŁOŚCI w postępowaniu upadłościowym J.K. – osoby fizycznej nieprowadzącej dział...

  • Dom 164m2 na sprzedaż – KROSNO /przedmieścia/.
    1 / 11
    Dom 164m2 na sprzedaż – KROSNO /przedmieścia/.

    Dobieszyn

    • 347 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 2 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny położony w bliskiej odległości od granic Krosna – administracyjnie w miejscowości Dobieszyn. Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 16...

  • Dom Żarnowiec gm. Jedlicze,
    1 / 15
    Dom Żarnowiec gm. Jedlicze,

    Żarnowiec

    • 1 290 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 9 627 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny parterowy z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku, usytuowany na dużej, ogrodzonej działce. Nieruchomość zadba...

  • lokal jedlicze
    1 / 2
    lokal jedlicze

    Jedlicze

    • 1 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usytuowany na parterze bloku w świetnej lokalizacji w centrum Jedlicza ul. Tokarskich 8/41 przy drodze głównej. Powierzchnia lokalu 50m2 Istnieje możliwość adap...

  • Dom Dobieszyn gm. Jedlicze,
    1 / 15
    Dom Dobieszyn gm. Jedlicze,

    Dobieszyn

    • 920 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 6 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Dobieszynie, na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń, zag...

  • Mieszkanie Jedlicze,
    Mieszkanie Jedlicze,

    Jedlicze

    • 270 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 31 m², zlokalizowana przy ul. Łukasiewicza 65 w miejscowości Jedlicze. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, po generalnym rem...

  • Działka budowlana Ustrobna gm. Wojaszówka,
    Działka budowlana Ustrobna gm. Wojaszówka,

    Ustrobna

    • 379 500 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 69 arów, składająca się z dwóch działek ewidencyjnych, zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomo...

  • Dom Ustrobna gm. Wojaszówka,
    Dom Ustrobna gm. Wojaszówka,

    Ustrobna

    • 479 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 395 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    >> Krótki opis nieruchomości: Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m², położony w miejscowości Ustrobna, w pobliżu Krosna. Nieruchomość usytuowana jest na 15-arowej,...

  • Dom Jedlicze, Nad Skarpą
    Dom Jedlicze, Nad Skarpą

    Jedlicze

    • 299 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż nieruchomość zabudowana dwoma domami jednorodzinnymi, położona w miejscowości Jedlicze, powiat krośnieński. Okolica charakteryzuje się ciszą,...