• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ostrów Mazowiecka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Strzyżów

(5)
  • Lokal Strzyżów

    Strzyżów

    • 1 999 000 zł cena
    • 60 000 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Strzyżów - do sprzedania dobrze prosperujący ośrodek narciarski o powierzchni ok. 6 ha, na którym znajdują się trzy trasy zjazdowe: z dwoma wyciągami 70 m dla dzieci, wyciągiem tal...

  • Wynajmę lokal 15m2 w Strzyżowie ul. 1 Maja
    1 / 4
    Wynajmę lokal 15m2 w Strzyżowie ul. 1 Maja

    Strzyżów

    • 1 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy w Strzyżowie! Oferuję przestronny lokal o powierzchni ok. 20 m², usytuowany na 1 piętrze budynku przy ul. 1 Maja 36. Lokal jest nowy i gotowy do wejścia, wyk...

  • 1 / 4
    Wynajmę lokal biurowo-usługowy ok. 50m2 w Strzyżowie

    Strzyżów

    • 1 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy w Strzyżowie! Oferuję przestronny lokal o powierzchni ok. 20 m², usytuowany na 1 piętrze budynku przy ul. 1 Maja 36. Lokal jest nowy i gotowy do wejścia, wy...

  • Lokal Strzyżów

    Strzyżów

    • 685 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Strzyżów, ul. Przecławczyka - do wynajęcia lokal biurowo-usługowy 22,83 m2 na pierwszym piętrze kamienicy; szerokie zewnętrzne schody; istnieje możliwość podzielenia lokalu na dwa...

  • Lokal do wynajęcia w Strzyżowie
    Lokal do wynajęcia w Strzyżowie

    Strzyżów

    • 1 200 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o pow. 26m2 na parterze w centrum Strzyżowa na ul. Słowackiego 26A . Przeznaczony na działalność usługową np. kosmetyczną , biurową lub handlową . telefo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal Godowa

    Godowa

    • 699 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 1 076 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Duża obniżka ceny!!! Godowa gm. Strzyżów - do sprzedania budynek mieszkalno - usługowy na działce o powierzchni 38 arów. Dojazd do posesji bezpośrednio z drogi wojewódzkiej. Podł...

  • Lokal Jasienica Rosielna

    Jasienica Rosielna

    • 210 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży niezwykle przestronnego mieszkania, położonego na parterze 3 kondygnacyjnego budynku mieszkalnego w Jasienicy Rosielnej. Nieruchomość o powierzchni 1...

  • Lokal Brzeżanka

    Brzeżanka

    • 165 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 635 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obniżka ceny! Brzeżanka, budynek usługowo-handlowy ok. 260 m2 składający się z dwóch kondygnacji, użytkowany jako magazyn; media: prąd przemysłowy, gaz, woda z wodociągu; istnieje...

  • Lokal handlowy 330 mkw. parter Jasienica Rosielna
    1 / 6
    Lokal handlowy 330 mkw. parter Jasienica Rosielna

    Jasienica Rosielna

    • 7 500 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni 330 mkw., położony w centrum Jasienicy Rosielnej, w gminie Jasienica Rosielna, w powiecie brzozowskim. Orzechówka – 2,6 km, Blizne – 3 km...

  • Lokal użytkowy Korczyna
    1 / 7
    Lokal użytkowy Korczyna

    Korczyna

    • 8 050 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    PRZESTRZEŃ DLA TWOJEGO BIZNESU Do wynajęcia przestronny, funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 230 m, zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku usługowego w Kroczynie. To...

  • Lokal użytkowy Gwoźnica Górna gm. Niebylec,
    1 / 9
    Lokal użytkowy Gwoźnica Górna gm. Niebylec,

    Gwoźnica Górna

    • 650 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna o dużym potencjale, położona na działce nr 1317/3 o powierzchni 23 ar + dodatkowe 30 ar do zagospodarowania, w miejscowości Gwoźnic...

  • Lokal Zgłobień

    Zgłobień

    • 8 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 200 m , idealnie nadający się pod każdą działalność gospodarczą, handlową, usługową, biurową czy medyczną. Lokal znajduje się w samym centr...