dom na sprzedaż
13 maj 2026

Dom Jasło rynek pierwotny

woj. Podkarpackie pow. jasielski gm. jasielski
Dodane 5 godzin temu, środa, 13 maj 2026 13:21
634 944 zł 99 m2
634 944 zł 99 m2 6 414 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 99 m2
Cena za metr 6 414 zł/m2
Typ domu Szeregowce
ID oferty K37533812

Opis

Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej w ramach nowej inwestycji Zielony Zakątek w Jaśle.

Dom w zabudowie szeregowej Budynek nr 7
Powierzchnia użytkowa: 99,21 m
Parter + piętro | Garaż w bryle budynku | Ogród

To idealna propozycja dla rodzin oraz osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w otoczeniu natury, z jednoczesnym szybkim dostępem do infrastruktury miejskiej.
Zielony Zakątek Twoja przestrzeń między naturą a miastem.

Kameralne osiedle powstaje w spokojnej, dobrze przewietrzonej części miasta bez zagrożenia zalaniem, bez linii wysokiego i średniego napięcia, z dala od miejskiego smogu.
To miejsce, w którym poranną kawę wypijesz w ogrodzie przy śpiewie ptaków, a wieczorem odpoczniesz podczas spaceru po bezpiecznym, dobrze oświetlonym osiedlu.

Zestawienie pomieszczeń

Parter
Wiatrołap 3,51 m
Korytarz 4,09 m
Toaleta 1,74 m
Salon z aneksem kuchennym 24,62 m
Garaż 16,45 m

Piętro
Korytarz 7,22 m
Sypialnia 1 8,79 m
Sypialnia 2 12,40 m
Łazienka 6,13 m
Sypialnia 3 14,26 m

Łączna powierzchnia użytkowa: 99,21 m

Lokalizacja
Centrum Jasła 8,2 km (ok. 8 minut)
Sklep MPM 550 m
Delikatesy SiD 650 m
Sala zabaw Smyk 650 m
Szkoła Podstawowa nr 7 1,6 km
Kościół 700 m

Połączenie ciszy i zieleni z szybkim dojazdem do centrum miasta.

Technologia i Standard:

System SMART HOME obejmuje:
instalację fotowoltaiczną (obniżenie kosztów części wspólnych),