• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Bączal Górny

(1)
  • Nowe

    Działka Bączal Górny

    Bączal Górny

    • 169 900 zł cena
    • 13 351 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż trzy działki leśne o łącznej powierzchni 3,4756 ha, zlokalizowane w miejscowości Bączal Górny, gmina Skołyszyn. W skład nieruchomości wchodzą: działka nr 933/1...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka Sławęcin

    Sławęcin

    • 29 900 zł cena
    • 470 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka usytuowana w Sławęcinie gm. Skołyszyn bezpośrednio przy DK 28 ! Na działce znajduje się drewniany budynek gospodarczy. Każda propozycja cenowa będzie rozpa...

  • 1 / 2
    Działka Przysieki

    Przysieki

    • 49 900 zł cena
    • 1 252 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Prezentuję Państwu działkę z potencjałem budowlanym - zabudowy zagrodowej, położoną w miejscowości Przysieki, gmina Skołyszyn, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość stanow...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Skołyszyn

    • 440 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Dom Pusta Wola gm. Skołyszyn,
    1 / 13
    Dom Pusta Wola gm. Skołyszyn,

    Pusta Wola

    • 189 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 1 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom murowany z lat 90 o powierzchni 110 m2. w miejscowości Pusta Wola w powiecie jasielskim (gmina Skołyszyn)położony na działce 13 ar. Budynek w stanie surow...

  • Działka w Jabłonicy
    1 / 3
    Działka w Jabłonicy

    Jabłonica

    • 30 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam, Mam do sprzedania działkę o powierzchni prawie 30 arów, położonej w miejscowości Jabłonica, gmina Skołyszyn, powiat jasielski. Działka nr 336/2. Działka znakomita pod zabu...

  • Działka Skołyszyn

    Skołyszyn

    • 249 900 zł cena
    • 3 056 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną położoną w Skołyszynie, gmina Skołyszyn, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę w kształcie zbliżon...

  • Dom Pusta Wola

    Pusta Wola

    • 84 900 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w spokojnej miejscowości Pusta Wola, gm. Skołyszyn! Nieruchomość o powierzchni użytkowej 141m (powierzchnia całkow...

  • Działka Jabłonica

    Jabłonica

    • 74 900 zł cena
    • 2 140 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks czterech malowniczych działek budowlanych z wyjątkowym potencjałem, położonych w urokliwej miejscowości Jabłonica (gmina Skołyszyn). To idealna propozycja dla...

  • Działka Siedliska Sławęcińskie

    Siedliska Sławęcińskie

    • 174 900 zł cena
    • 2 684 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentowana nieruchomość obejmuje działkę o kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 55m x57m i powierzchni 26,84ar. W cenie działki dodatkowo zbywany jest udział wynos...

  • Dom Sławęcin

    Sławęcin

    • 329 900 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 3 142 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w Sławęcinie, Gm. Skołyszyn. To idealne miejsce dla osób poszukujących własnej przestrzeni w zielonej okolicy i jednocz...

  • Dom Skołyszyn

    Skołyszyn

    • 419 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 249 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Urokliwy dom w sercu Skołyszyna gotowy do zamieszkania, idealny także pod inwestycję Wyobraź sobie miejsce, w którym cisza i zieleń spotykają się z wygodą życia w centrum miej...

  • Działka Wróblowa

    Wróblowa

    • 59 900 zł cena
    • 925 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJĄTKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA W MIEJSCOWOŚCI WRÓBLOWA IDEALNE MIEJSCE NA TWÓJ WYMARZONY DOM! Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy , a jednocześnie blisko pełnej...

  • Dom Skołyszyn

    Skołyszyn

    • 219 900 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 1 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz drewnianego domu z duszą, który połączy klimat minionych lat z potencjałem do stworzenia wygodnej przestrzeni do życia? Ta nieruchomość może być właśnie dla Ciebie. Pr...

  • Nowe

    Działka Skołyszyn

    Skołyszyn

    • 189 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu parcelę budowlaną położoną w Skołyszynie, gmina Skołyszyn, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość zostanie docelowo utworzona z dz...

  • Dom Przysieki

    Przysieki

    • 2 099 900 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 6 646 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż luksusowy dom o powierzchni całkowitej 316 m (powierzchnia użytkowa: 258 m2) usytuowany na prze...

  • Nowe

    Działka Lipnica Górna

    Lipnica Górna

    • 54 900 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dla osób ceniących sobie spokój, śpiew ptaków i piękną przyrodę prezentujemy działkę o statusie budowlanej położoną u podnóża najwyższego na Pogórzu Ciężkowickim wzniesienia Liwoc...

  • Działka Opacie

    Opacie

    • 59 900 zł cena
    • 54 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA ROLNA OPACIE 54 AR! Na sprzedaż działka o powierzchni 54 arów (5400 m), położona w miejscowości Opacie, gmina Jasło. Nieruchomość znajduje się w cichej i zielonej okol...

  • Działka Sławęcin

    Sławęcin

    • 104 900 zł cena
    • 1 774 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu widokową działkę budowlaną położoną w Sławęcinie, gmina Skołyszyn, powiat jasielski, usytuowana na wzgórzu z widokiem na panoramę Skołyszyna,...