• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Jabłonica

(2)
  • Działka w Jabłonicy
    1 / 3
    Działka w Jabłonicy

    Jabłonica

    • 30 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam, Mam do sprzedania działkę o powierzchni prawie 30 arów, położonej w miejscowości Jabłonica, gmina Skołyszyn, powiat jasielski. Działka nr 336/2. Działka znakomita pod zabu...

  • Dom Jabłonica

    Jabłonica

    • 109 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 374 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz wyjątkowej nieruchomości w dziczy, w otoczeniu nieskażonej ludzką ręką natury? Z dala od miasta i odsuniętej od sąsiadów? Przedstawiamy Państwu małe siedlisko z domem i bud...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana Nawsie Kołaczyckie , Kołaczyce

    Kołaczyce

    • 75 000 zł cena
    • 1 821 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam Działka budowlana 1,8 ha , Kołaczyce Do sprzedania , płaska. Zabudowa starą stodołą i kilkoma niskimi drzewami. Kształt prostokątny, sąsiadująca z już wybudowanymi kilkuna...

  • Działka pod budowę domu , Kołaczyce , Nawsie Kołaczyckie , Chrzan...

    Kołaczyce

    • 75 000 zł cena
    • 1 821 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Kołaczyce

    Kołaczyce

    • 129 900 zł cena
    • 4 266 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Prezentuję Państwu działkę w Kołaczycach bezpośrednio przy DK73! Działka równa i płaska o prostokątnym kształcie mającym wymiary około 155m x 28m. Jej powierzchnia całkowita wy...

  • Działka rolno-budowlana
    1 / 4
    Działka rolno-budowlana

    Harklowa

    • 39 000 zł cena
    • 2 814 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-budowlaną w miejscowości Harklowa, powiat Jasło, woj. podkarpackie, o powierzchni 0,28 h,i klasy gruntów R 4 a-0,1978 h R 4 b-0,0158 Ł 4-0,0678 h Na działc...

  • 1 / 2
    Działka Przysieki

    Przysieki

    • 54 900 zł cena
    • 1 252 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Prezentuję Państwu działkę z potencjałem budowlanym - zabudowy zagrodowej, położoną w miejscowości Przysieki, gmina Skołyszyn, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość stanow...

  • Działka Brzyska

    Brzyska

    • 99 900 zł cena
    • 3 444 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękną, widokową działkę z potencjałem budowlanym zlokalizowaną w miejscowości Brzyska, gmina Brzyska, powiat jasielski. Prezentowana nieruc...

  • Duża działka budowlana w Binarowej, gm. Biecz

    Binarowa

    • 249 000 zł cena
    • 5 563 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana!-Binarowa, gm. Biecz, powiat Gorlicki-55,63 a-92x54 m-249 000 zł Na sprzedaż działka budowlana idealna pod zabudowę jednorodzinną lub do podzielenia na...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Skołyszyn

    • 440 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Działka Jareniówka

    Jareniówka

    • 80 000 zł cena
    • 1 858 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną z gotowym projektem domu "Dom w Rododendronach 21nt " oraz pozwoleniem na budowę położoną w miejscowości Jareniówka, gmina...

  • Lokal gmina Kołaczyce Bieździadka

    Kołaczyce

    • 139 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 317 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu handlowo-usługowego zlokalizowanego w samym centrum miejscowości Bieździadka. Ta nieruchomość to idealna propozycja dla pr...

  • Dom Harklowa

    Harklowa

    • 94 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 1 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe siedlisko zlokalizowane w miejscowości Harklowa, gmina Skołyszyn, pośród dziewiczych terenów Pogórza Karpackiego z dala od miejskieg...

  • Działka Harklowa

    Harklowa

    • 39 900 zł cena
    • 2 039 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka z potencjałem budowlanym, położona w miejscowości Harklowa, gmina Skołyszyn, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość stanowi działkę w kształcie zbliżony...

  • Dom Binarowa

    Binarowa

    • 99 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DREWNIANY DOMEK NA MAŁEJ DZIAŁCE KOŁO BIECZA!!! Do sprzedaży oferuję budynek mieszkalny, usytuowany na działce o powierzchni 5,52 ara, w miejscowości BINAROWA , gmina BIECZ...

  • na sprzedaż działka rolna Harklowa

    Harklowa

    • 35 000 zł cena
    • 3 332 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną w miejscowości Harklowa, powiat Jasło, woj. podkarpackie, o powierzchni 0,3332 ha - klasa gruntów - RV 0,2551, LsVI 0,0781 Działka nr 959 na załączonym wy...

  • Sprzedam działki rolne z potencjałem na warunki zabudowy - Harklo...

    Harklowa

    • 70 000 zł cena
    • 4 393 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki rolne w miejscowości Harklowa, powiat Jasło, woj. podkarpackie, o łącznej powierzchni 0,4393 ha - 4393 m2. Poniżej szczegóły i klasa gruntów działka nr 894 - 18...

  • Na sprzedaż działka rolno-leśna - Harklowa

    Harklowa

    • 10 000 zł cena
    • 3 086 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Sprzedam działkę rolno-leśną w miejscowości Harklowa, powiat Jasło, woj. podkarpackie, o łącznej powierzchni 0,3086 ha - 3086 m2. Poniżej szczegóły i klasa gruntów działka nr 93...

  • sprzedam dom kołaczyce, jasło, podkarpacie
    1 / 4
    sprzedam dom kołaczyce, jasło, podkarpacie

    Kołaczyce

    • 870 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 1 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom polozony w Kolaczycach, przy drodze krajowej Jaslo - Pilzno, na dzialce 0,38 ha (38 arow). Dom jest pietrowy, podpiwniczony, ogrodzony calkowicie. Powierzchnia calkowi...

  • Działka Błażkowa

    Błażkowa

    • 55 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 2 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI Z WZ, PRZY LESIE, Z WIDOKIEM NA GÓRĘ LIWOCZ!!! Do sprzedaży oferuję 5 działek zlokalizowanych na Podkarpaciu, w urokliwej miejscowości BŁAŻKOWA , gmina Brzyska, po...

  • Dom Skołyszyn
    1 / 15
    Dom Skołyszyn

    Skołyszyn

    • 219 900 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 1 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz drewnianego domu z duszą, który połączy klimat minionych lat z potencjałem do stworzenia wygodnej przestrzeni do życia? Ta nieruchomość może być właśnie dla Ciebie. Prezen...

  • Dom Pusta Wola gm. Skołyszyn,
    1 / 13
    Dom Pusta Wola gm. Skołyszyn,

    Pusta Wola

    • 189 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 1 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom murowany z lat 90 o powierzchni 110 m2. w miejscowości Pusta Wola w powiecie jasielskim (gmina Skołyszyn)położony na działce 13 ar. Budynek w stanie surow...

  • Działka rolna
    Działka rolna

    Trzcinica

    • 35 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 29 arów w Trzcinicy gmina Jasło. Nr działki 696. Więcej informacji pod numerem telefonu [tel]

  • Dom Bączal Dolny

    Bączal Dolny

    • 169 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 832 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe siedlisko z lasem i dużym potencjałem gospodarczym położone w miejscowości Bączal Dolny, gmina Skołyszyn, powiat jasielski. Prezen...

  • Działka Harklowa

    Harklowa

    • 49 900 zł cena
    • 1 531 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję Państwu piękne działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy w spokojnej i cichej okolicy zlokalizowane w miejscowości Harklowa, gmina Skołyszyn. Powierzchnia całej...

  • Działka Harklowa

    Harklowa

    • 104 900 zł cena
    • 4 644 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu piękną, widokową nieruchomość budowlaną położoną w miejscowości Harklowa, gmina Skołyszyn, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomoś...

  • Działka Nawsie Kołaczyckie

    Nawsie Kołaczyckie

    • 46 900 zł cena
    • 1 821 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Nawsie Kołaczyckie, gmina Kołaczyce, powiat jasielski. Parcela jest działką budowlaną o nieregularnym k...

  • Działka Bączal Dolny

    Bączal Dolny

    • 93 900 zł cena
    • 10 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż urokliwą ogromną posesję w pięknym otoczeniu z domem do generalnego remontu lub rozbiórki położoną w miejscowości Bączal Dolny, gmina Skołyszyn, po...

  • Działka Trzcinica

    Trzcinica

    • 107 000 zł cena
    • 4 294 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę z potencjałem położoną w miejscowości Trzcinica, gmina Jasło, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę w kształc...

  • Działka Brzyska

    Brzyska

    • 19 900 zł cena
    • 5 530 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu dużą działkę rolną położoną w miejscowości Brzyska, gmina Brzyska. Prezentowana nieruchomość stanowi parcelę w kształcie zbliżonym do trape...

  • Dom Bączal Dolny

    Bączal Dolny

    • 249 900 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 666 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe siedlisko z zagajnikiem i dużym potencjałem gospodarczym położone w miejscowości Bączal Dolny, gmina Skołyszyn, powiat jasielski....

  • Dom Przysieki gm. Skołyszyn
    Dom Przysieki gm. Skołyszyn

    Przysieki

    • 2 099 900 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 6 646 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż luksusowy dom o powierzchni całkowitej 316 m (powierzchnia użytkowa: 258 m2) usytuowany na przes...