• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Chodel
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Czermna

(2)
  • Działka rolno-budowlana
    1 / 3
    Działka rolno-budowlana

    Czermna

    • 115 000 zł cena
    • 1 420 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam na sprzedaż działka rolna z przeznaczeniem pod zabudowę o powierzchni 1.42ha w cichym ustronnym miejscu z dobrym dojazdem od strony asfaltowej

  • Dom Czermna gm. Szerzyny
    1 / 15
    Dom Czermna gm. Szerzyny

    Czermna

    • 449 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 3 508 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM JENDORODZINNY W STANIE SUROWYM OTWARTYM W SPOKOJNEJ MIEJSCOSWOŚCI CZEMNA Prezentujemy Państwu interesującą nieruchomość położoną w niedużej miejscowości Czermna, w gminie Sze...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka Sławęcin

    Sławęcin

    • 29 900 zł cena
    • 470 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka usytuowana w Sławęcinie gm. Skołyszyn bezpośrednio przy DK 28 ! Na działce znajduje się drewniany budynek gospodarczy. Każda propozycja cenowa będzie rozpa...

  • Działka Szerzyny

    Szerzyny

    • 84 900 zł cena
    • 3 177 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w miejscowości Szerzyny, gm. Szerzyny, pow. tarnowski. Nieruchomość z pewnością zainteresuje niejednego nabywcę...

  • Działka Brzyska

    Brzyska

    • 99 900 zł cena
    • 3 444 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękną, widokową działkę z potencjałem budowlanym zlokalizowaną w miejscowości Brzyska, gmina Brzyska, powiat jasielski. Prezentowana nieruc...

  • Duża działka budowlana w Binarowej, gm. Biecz

    Binarowa

    • 249 000 zł cena
    • 5 563 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana!-Binarowa, gm. Biecz, powiat Gorlicki-55,63 a-92x54 m-249 000 zł Na sprzedaż działka budowlana idealna pod zabudowę jednorodzinną lub do podzielenia na...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Skołyszyn

    • 440 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Dom Szerzyny

    Szerzyny

    • 369 900 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe siedlisko z lasem i dużym potencjałem gospodarczym położone w miejscowości Szerzyny, gmina Szerzyny, powiat tarnowski. Prezentowan...

  • Dom Jabłonica

    Jabłonica

    • 109 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 374 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz wyjątkowej nieruchomości w dziczy, w otoczeniu nieskażonej ludzką ręką natury? Z dala od miasta i odsuniętej od sąsiadów? Przedstawiamy Państwu małe siedlisko z domem i bud...

  • Działka budowlana w malowniczej gminie Szerzyny

    Żurowa

    • 49 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka budowlana położona w zacisznej i malowniczej miejscowości Żurowa, gmina Szerzyny, powiat tarnowski, o powierzchni 12 arów. Świetna  lokalizacja przy drodze...

  • Działka budowlana w Jodłowej!

    Jodłowa

    • 89 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Jodłowa o powierzchni 33 arów. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, a jednocześnie z dogodny...

  • Działka budowlana w Jodłowej!

    Jodłowa

    • 89 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Jodłowa o powierzchni 33 arów. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, a jednocześnie z dogod...

  • Dom Ołpiny gm. Szerzyny
    1 / 15
    Dom Ołpiny gm. Szerzyny

    Ołpiny

    • 595 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 4 312 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM JEDNORODZINNY W MALOWNICZEJ MIEJSCOWOŚCI OŁPINY Przedstawiamy Państwu ciekawą ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, położonego w sercu spokojnej miejscowości Ołpiny, w gmini...

  • Dom Binarowa

    Binarowa

    • 99 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DREWNIANY DOMEK NA MAŁEJ DZIAŁCE KOŁO BIECZA!!! Do sprzedaży oferuję budynek mieszkalny, usytuowany na działce o powierzchni 5,52 ara, w miejscowości BINAROWA , gmina BIECZ...

  • Działka Błażkowa

    Błażkowa

    • 55 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 2 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI Z WZ, PRZY LESIE, Z WIDOKIEM NA GÓRĘ LIWOCZ!!! Do sprzedaży oferuję 5 działek zlokalizowanych na Podkarpaciu, w urokliwej miejscowości BŁAŻKOWA , gmina Brzyska, po...

  • Na Sprzedaż dom w Kowalowej 300 metrów 299 000 zł!

    Kowalowa

    • 299 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: Przestronny dom w Kowalowej - Doskonała okazja inwestycyjna! Cena: 299 000 zł Powierzchnia domu: 250 m² Działka: 10 arów Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu...

  • Dom Kowalowa gm. Ryglice
    1 / 15
    Dom Kowalowa gm. Ryglice

    Kowalowa

    • 649 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 4 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z dużą działką 1,46 ha w malowniczej Kowalowej Do sprzedaży oferujemy nieruchomość, która zachwyca spokojem, przestrzenią i bliskością natury, położona jest w widokowej miejsco...

  • Działka rolna Żurowa gm. Szerzyny
    1 / 15
    Działka rolna Żurowa gm. Szerzyny

    Żurowa

    • 65 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    1 ha działki rolnej w gminie Szerzyny Na sprzedaż działka widokowa o powierzchni 10000 m2, położona w malowniczej miejscowości Żurowa, gmina Szerzyny, powiat tarnowski. Zgodnie z...

  • Działka rolno- leśna- Żurowa- Małopolska

    Żurowa

    • 99 000 zł cena
    • 20 500 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prezentujemy do sprzedaży działkę rolno leśną o powierzchni 2.05 ha, położoną w zacisznej i malowniczej miejscowości Żurowa, gmina Szerzyny, powiat tarnowski.Powierzchnia lasu to o...

  • Dom Skołyszyn
    1 / 15
    Dom Skołyszyn

    Skołyszyn

    • 219 900 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 1 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz drewnianego domu z duszą, który połączy klimat minionych lat z potencjałem do stworzenia wygodnej przestrzeni do życia? Ta nieruchomość może być właśnie dla Ciebie. Prezen...

  • Działka w Jabłonicy
    1 / 3
    Działka w Jabłonicy

    Jabłonica

    • 30 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam, Mam do sprzedania działkę o powierzchni prawie 30 arów, położonej w miejscowości Jabłonica, gmina Skołyszyn, powiat jasielski. Działka nr 336/2. Działka znakomita pod zabu...

  • Działka budowlano-rolna 62 ar OŁPINY!

    Ołpiny

    • 209 800 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna położona w miejscowości Ołpiny, usytuowana na malowniczym wzniesieniu. Nieruchomość zachwyca pięknymi, otwartymi widokami, a jednocze...

  • Działka 44 ary – Pogórze Ciężkowickie, widok na Liwocz
    1 / 8
    Działka 44 ary – Pogórze Ciężkowickie, widok na Liwocz

    Dębowa

    • 48 000 zł cena
    • 4 432 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż malowniczo położona działka rolna o powierzchni 44 ary (4400 m²) w miejscowości Dębowa, gmina Jodłowa, na terenie Pogórza Ciężkowickiego. Teren znajduje się w spokojne...

  • Duża działka 56 arów – dwie drogi, media | możliwość podział
    1 / 3