• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Czermna

(1)
  • Dom Czermna gm. Szerzyny
    1 / 15
    Dom Czermna gm. Szerzyny

    Czermna

    • 449 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 3 508 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM JENDORODZINNY W STANIE SUROWYM OTWARTYM W SPOKOJNEJ MIEJSCOSWOŚCI CZEMNA Prezentujemy Państwu interesującą nieruchomość położoną w niedużej miejscowości Czermna, w gminie Sze...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Skołyszyn

    • 440 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Dom Szerzyny

    Szerzyny

    • 369 900 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwe siedlisko z lasem i dużym potencjałem gospodarczym położone w miejscowości Szerzyny, gmina Szerzyny, powiat tarnowski. Prezentowan...

  • Dom Jabłonica

    Jabłonica

    • 109 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 374 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz wyjątkowej nieruchomości w dziczy, w otoczeniu nieskażonej ludzką ręką natury? Z dala od miasta i odsuniętej od sąsiadów? Przedstawiamy Państwu małe siedlisko z domem i bud...

  • Dom Ołpiny gm. Szerzyny
    1 / 15
    Dom Ołpiny gm. Szerzyny

    Ołpiny

    • 595 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 4 312 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM JEDNORODZINNY W MALOWNICZEJ MIEJSCOWOŚCI OŁPINY Przedstawiamy Państwu ciekawą ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, położonego w sercu spokojnej miejscowości Ołpiny, w gmini...

  • Dom Binarowa

    Binarowa

    • 99 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DREWNIANY DOMEK NA MAŁEJ DZIAŁCE KOŁO BIECZA!!! Do sprzedaży oferuję budynek mieszkalny, usytuowany na działce o powierzchni 5,52 ara, w miejscowości BINAROWA , gmina BIECZ...

  • Na Sprzedaż dom w Kowalowej 300 metrów 299 000 zł!

    Kowalowa

    • 299 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: Przestronny dom w Kowalowej - Doskonała okazja inwestycyjna! Cena: 299 000 zł Powierzchnia domu: 250 m² Działka: 10 arów Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu...

  • Dom Kowalowa gm. Ryglice
    1 / 15
    Dom Kowalowa gm. Ryglice

    Kowalowa

    • 649 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 4 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z dużą działką 1,46 ha w malowniczej Kowalowej Do sprzedaży oferujemy nieruchomość, która zachwyca spokojem, przestrzenią i bliskością natury, położona jest w widokowej miejsco...

  • Dom Skołyszyn
    1 / 15
    Dom Skołyszyn

    Skołyszyn

    • 219 900 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 1 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz drewnianego domu z duszą, który połączy klimat minionych lat z potencjałem do stworzenia wygodnej przestrzeni do życia? Ta nieruchomość może być właśnie dla Ciebie. Prezen...