• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Opacie

(1)
  • Działka Opacie

    Opacie

    • 59 900 zł cena
    • 54 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA ROLNA OPACIE 54 AR! Na sprzedaż działka o powierzchni 54 arów (5400 m), położona w miejscowości Opacie, gmina Jasło. Nieruchomość znajduje się w cichej i zielonej okol...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka Sławęcin

    Sławęcin

    • 29 900 zł cena
    • 470 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka usytuowana w Sławęcinie gm. Skołyszyn bezpośrednio przy DK 28 ! Na działce znajduje się drewniany budynek gospodarczy. Każda propozycja cenowa będzie rozpa...

  • 1 / 2
    Działka Przysieki

    Przysieki

    • 49 900 zł cena
    • 1 252 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Prezentuję Państwu działkę z potencjałem budowlanym - zabudowy zagrodowej, położoną w miejscowości Przysieki, gmina Skołyszyn, powiat jasielski. Prezentowana nieruchomość stanow...

  • Działka Jareniówka

    Jareniówka

    • 80 000 zł cena
    • 1 858 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną z gotowym projektem domu "Dom w Rododendronach 21nt " oraz pozwoleniem na budowę położoną w miejscowości Jareniówka, gmina...

  • Dom Pusta Wola gm. Skołyszyn,
    1 / 13
    Dom Pusta Wola gm. Skołyszyn,

    Pusta Wola

    • 189 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 1 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom murowany z lat 90 o powierzchni 110 m2. w miejscowości Pusta Wola w powiecie jasielskim (gmina Skołyszyn)położony na działce 13 ar. Budynek w stanie surow...

  • Działka rolna
    Działka rolna

    Trzcinica

    • 35 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 29 arów w Trzcinicy gmina Jasło. Nr działki 696. Więcej informacji pod numerem telefonu [tel]

  • Dom Jareniówka gm. Jasło,

    Nowe

    Dom Jareniówka gm. Jasło,

    Jareniówka

    • 540 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    >>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Jareniówka koło Jasła, usytuowany na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 14,82 ar. To propozyc...

  • Dom Pusta Wola

    Pusta Wola

    • 84 900 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w spokojnej miejscowości Pusta Wola, gm. Skołyszyn! Nieruchomość o powierzchni użytkowej 141m (powierzchnia całkow...

  • Nowe

    Działka Bączal Górny

    Bączal Górny

    • 169 900 zł cena
    • 13 351 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż trzy działki leśne o łącznej powierzchni 3,4756 ha, zlokalizowane w miejscowości Bączal Górny, gmina Skołyszyn. W skład nieruchomości wchodzą: działka nr 933/1...

  • Działka Siedliska Sławęcińskie

    Siedliska Sławęcińskie

    • 174 900 zł cena
    • 2 684 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentowana nieruchomość obejmuje działkę o kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 55m x57m i powierzchni 26,84ar. W cenie działki dodatkowo zbywany jest udział wynos...

  • Działka Trzcinica

    Trzcinica

    • 79 900 zł cena
    • 73 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 63 ary + działka leśna 10 arów Trzcinica, woj. podkarpackie doskonała inwestycja w przyszłość! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową o łącznej p...

  • Dom Sławęcin

    Sławęcin

    • 329 900 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 3 142 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w Sławęcinie, Gm. Skołyszyn. To idealne miejsce dla osób poszukujących własnej przestrzeni w zielonej okolicy i jednocz...

  • Działka Wróblowa

    Wróblowa

    • 59 900 zł cena
    • 925 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJĄTKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA W MIEJSCOWOŚCI WRÓBLOWA IDEALNE MIEJSCE NA TWÓJ WYMARZONY DOM! Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy , a jednocześnie blisko pełnej...

  • Dom Przysieki

    Przysieki

    • 2 099 900 zł cena
    • 316 m2 powierzchnia
    • 6 646 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż luksusowy dom o powierzchni całkowitej 316 m (powierzchnia użytkowa: 258 m2) usytuowany na prze...

  • Nowe

    Działka Lipnica Górna

    Lipnica Górna

    • 54 900 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dla osób ceniących sobie spokój, śpiew ptaków i piękną przyrodę prezentujemy działkę o statusie budowlanej położoną u podnóża najwyższego na Pogórzu Ciężkowickim wzniesienia Liwoc...

  • Działka Trzcinica

    Trzcinica

    • 129 900 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka pod budowę domu Trzcinica! Spokojna okolica, blisko natury - idealna pod budowę wymarzonego domu. Masz dość miejskiego zgiełku i marzysz o własny...

  • Działka Sławęcin

    Sławęcin

    • 104 900 zł cena
    • 1 774 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu widokową działkę budowlaną położoną w Sławęcinie, gmina Skołyszyn, powiat jasielski, usytuowana na wzgórzu z widokiem na panoramę Skołyszyna,...