• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Nową Rudą

(58)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielawa

    • 175 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielawa

    • 299 990 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kłodzko

    • 260 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kłodzko

    • 689 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 440 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Bielawa

    • 266 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 626 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bardo

    • 155 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 2 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kłodzko

    • 425 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kłodzko

    • 320 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 4 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Polanica-Zdrój

    • 859 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 16 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kłodzko

    • 290 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielawa

    • 260 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Polanica-Zdrój

    • 490 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jedlina-Zdrój

    • 1 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na sprzedaż Głuszyca 40 m po remoncie

    Głuszyca

    • 165 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie niedaleko centrum Głuszycy. Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego z otwartym salonem i pokoju. Duża łazienka z wanną. Ogrzewanie g...

  • Mieszkanie w Jedlinie Zdroju dwa wejścia po remoncie 3 pokoje bez...

    Jedlina-Zdrój

    • 230 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 2 372 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Jedlinie-Zdroju, usytuowane 300m od Pałacu Jedlinka z pięknym widokiem na Góry Sowie od strony sypialni. Blisko przystanki autobusowe, szkoła podstawowa w odl...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pieszyce

    • 190 630 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Do-Expert
    Biuro nieruchomości

  • sprzedam mieszkanie

    Bielawa

    • 320 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie rozkładowe 3 pokoje ,widna kuchnia , łazienka z WC w pobliżu miejska komunikacja ,markety, szkoły ,żłobek i góry z okna--

  • Oferta

    Kłodzko

    • 1 111 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Firma BLACK DIAMOND sp. z o. o. to wiarygodny i kompetentny partner, który pomaga kupić, sprzedać, wynająć nieruchomości na terenie Polski. Dzięki naszej wieloletniej obecności na...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Lutomia Dolna

    Lutomia Dolna

    • 330 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 2 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Lutomi Dolnej. Piękna okolica otoczona górami i terenami zielonymi. W skład mieszkania...

  • Mieszkanie Słotwina Słotwina

    Słotwina

    • 650 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w kameralnym budynku w Słotwinie z ogródkiem. Do mieszkania przynależy duża piwnica ok 50m2, którą można zaadaptować na mieszkanie lub loka...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Wałbrzych

    • 269 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Mój Dom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wałbrzych

    • 319 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 3 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Wałbrzych

    • 151 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Pszenno

    Pszenno

    • 600 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Hostel - mieszkanie pod Świdnicą - Pszennie Ogrzewanie centralne. Bez czynszowe. I piętro - 5 osobnych pokoi, wspólna kuchnia oraz dwie łazienki. II piętro / poddasz...

  • Mieszkanie Lubachów

    Lubachów

    • 185 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przestronne mieszkanie z ogródkiem i garażem - Lubachów! Na powierzchnię mieszkania składa się część dzienna z otwartą kuchnią, przestronny pokój oraz dużą łazienka. Mies...

  • Mieszkanie Zebrzydów

    Zebrzydów

    • 425 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA! Przestronne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Zebrzydowie! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, 3 sypialnie, duża łazienka z toale...

  • Mieszkanie Bystrzyca Górna Bystrzyca Górna

    Bystrzyca Górna

    • 249 100 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 416 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem znajdujące się w Bystrzycy Górnej! MIESZKANIE GOTOWE DO ZAMIESZKANIA! Na powierzchnie mieszkania skład...

  • Mieszkanie Lubachów

    Lubachów

    • 140 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 2 090 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w górach - ok. Zagórza Śląskiego! Przestronne mieszkanie położone nieopodal Świdnicy - Lubachów! Na powierzchnię mieszkania składa się kuchnia, dwa osobne poko...

  • Mieszkanie Marcinowice

    Marcinowice

    • 442 900 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 4 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Marcinowicach! CENA DO NEGOCJACJI! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon, 3 pokoje, osob...

  • Mieszkanie Pszenno

    Pszenno

    • 290 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie w bloku w Pszennie! Na powierzchnię mieszkania 58,7 m2 składają się pokój dzienny, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Na w...

  • Mieszkanie Pogorzała

    Pogorzała

    • 400 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 6 452 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z dużym ogrodem i pięknym widokiem - Pogorzała! Na powierzchnię mieszkania obecnie składa się przestronna kuchnia, salon, sypialnia oraz łazienka i przedpokój - łą...

  • Mieszkanie Słotwina

    Słotwina

    • 295 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51m2, położone w spokojnej części miejscowości Słotwina, zaledwie kilka minut od Świdnicy. To idealna propozycja dla osób, które...

  • Mieszkanie Czerńczyce
    1 / 5
    Mieszkanie Czerńczyce

    Czerńczyce

    • 90 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 1 268 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję udział w wysokości 1/4 w nieruchomości położonej w miejscowości Czerńczyce, w gminie Ziębice, powiat ząbkowicki (woj. dolnośląskie). Przedmiotem udziału jest mi...

  • Mieszkanie Jagodnik gm. Świdnica
    1 / 6
    Mieszkanie Jagodnik gm. Świdnica

    Jagodnik

    • 109 100 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 4 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka na parterze - 2 minuty od Świdnicy! Na powierzchnię mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym i łazienka. W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki,...

  • Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto
    1 / 11
    Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto

    Wałbrzych

    • 259 900 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W DZIELNICY NOWE MIASTO . Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 66 m2 usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowej...

  • Mieszkanie Marcinowice

    Marcinowice

    • 220 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 46,8m2, położony w Marcinowicach z niezależnym wejściem i przynależnym ogródkiem . Zgodnie z dokumentacją lokal stanowi mieszkani...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    1 / 7
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 214 900 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 4 214 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM I OGRZEWANIEM MIEJSKIM W DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,70m2, usytuowane na 1 piętrze w 3...

  • Mieszkanie Wałbrzych Biały Kamień
    1 / 15
    Mieszkanie Wałbrzych Biały Kamień

    Wałbrzych

    • 254 380 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 3 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY BIAŁY KAMIEŃ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,4m2 i całkowitej 68,18m2 usytuowane na 4 piętrze w 4...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    1 / 10
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 895 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 5 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ 4 POKOJOWY APARTAMENT W KAMIENICY PO TERMOMODERNIZACJI ZLOKALIZOWANY W ŚRÓDMIEŚCIU. Opis lokalu: Apartament o powierzchni użytkowej 153 m2 usytuowany na 2 piętrze w 4...

  • Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra
    1 / 7
    Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra

    Wałbrzych

    • 209 990 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W 10 PIETROWYM BLOKU PO TERMOMODERNIZACJI. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 29m2 , usytuowane na 1 piętrze 10 piętrowego bloku z...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 309 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE W DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,87m2, usytuowane na parterze w 3 piętrowej kamienicy, z lat 90-tych...

  • Mieszkanie Wałbrzych Szczawienko
    1 / 8
    Mieszkanie Wałbrzych Szczawienko

    Wałbrzych

    • 259 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY SZCZAWIENKO Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 41m2 i całkowitej 45,73m2 usytuowane na parterze w 2 piętr...

  • Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto
    1 / 9
    Mieszkanie Wałbrzych Nowe Miasto

    Wałbrzych

    • 264 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 298 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY NOWE MIASTO . Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,86 m2 i całkowitej 52,48 m2...

  • Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra, Malczewskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra, Malczewskiego

    Wałbrzych

    • 395 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuje na sprzedaż fajne 4 pokojowe mieszkanie. Znajdujące sie: Wałbrzych - Piaskowa Góra - Malczewskiego. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, miejskim ogrzewani...

  • Mieszkanie idealne dla studenta / pary

    Wałbrzych » ul. Michałowskiego

    • 135 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kawalerka z balkonem – Piaskowa Góra, ul. Michałowskiego | 18,44 m² Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 18,44 m², położona na 5. piętrze w bloku z windą, w atrakcyjnej lokalizacji...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 160 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 4 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    NA SPRZEDAŻ 1 POKOJOWE MIESZKANIE W 3 PIĘTROWEJ KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,12 m2 i całkowite...

  • Praktyczna kawalerka - Reymonta 27, Podgórze
    Praktyczna kawalerka - Reymonta 27, Podgórze

    Wałbrzych

    • 1 250 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. Reymonta 27 w Wałbrzychu. Nieruchomość: Powierzchnia 21 m2. Piętro 3. Gazowe ogrzewanie. Lokalizacja: Mieszkanie znajdu...

  • Mieszkanie Pszenno gm. Świdnica

    Nowe

    Mieszkanie Pszenno gm. Świdnica

    Pszenno

    • 600 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Hostel - mieszkanie pod Świdnicą - Pszennie Ogrzewanie centralne. Bez czynszowe. I piętro - 5 osobnych pokoi, wspólna kuchnia oraz dwie łazienki. II piętro / poddasze - przygo...