• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Warta
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Polanica-Zdrój

(36)
  • 3-pokojowe słoneczne mieszkanie z 2 balkonami
    1 / 13
    3-pokojowe słoneczne mieszkanie z 2 balkonami

    Polanica-Zdrój

    • 620 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,40 mkw na trzecim piętrze w bloku przy ul. Spółdzielców. Niezwykle słoneczny pokój dzienny ma aż 2 balkony -  od strony południowej i zachodn...

  • Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Polanicy-Zdroju
    Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Polanicy-Zdroju

    Polanica-Zdrój

    • 340 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 68 mkw (po podłodze 95 mkw), położone na 2. piętrze w stylowej kamienicy. Lokalizacja w pobliżu deptaku...

  • Dom Polanica Zdrój kolo parku INWESTYCJA
    Dom Polanica Zdrój kolo parku INWESTYCJA

    Polanica-Zdrój

    • 1 390 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 965 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 2 pietrowy Polanica Zdroj ul. Cicha Położony obok Parku Zdrojowego, przy ulicy pensjonaty INWESTYCYJNA OKAZJA Budynek z 3 mieszkaniami i możliwością zrobienia 4, na kazdym pi...

  • Mieszkanie Polanica-Zdrój, Spółdzielców
    Mieszkanie Polanica-Zdrój, Spółdzielców

    Polanica-Zdrój

    • 590 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny na ul. Spółdzielców w Polanicy- Zdroju. Rozkładowe, przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m, usytuowane na wysokim parterze w...

  • Mieszkanie Polanica-Zdrój, Bystrzycka
    1 / 14
    Mieszkanie Polanica-Zdrój, Bystrzycka

    Polanica-Zdrój

    • 519 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na parterze kamienicy na ul. Bystrzyckiej, w bardzo bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego! Mieszkanie składa się z: -...

  • Dom Polanica-Zdrój, Bystrzycka
    1 / 15
    Dom Polanica-Zdrój, Bystrzycka

    Polanica-Zdrój

    • 1 580 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 5 449 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcielibyśmy zaprezentować Państwu wyjątkowy dom jednorodzinny o pow. 290 m2, położony w sercu uzdrowiska Polanica-Zdrój, w spokojnej, kameralnej i zielonej okolicy. Lokalizacja łą...

  • Dom Polanica-Zdrój, Staffa
    1 / 15
    Dom Polanica-Zdrój, Staffa

    Polanica-Zdrój

    • 989 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 594 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 150 m z zagospodarowanym ogrodem w uzdrowisku Polanica- Zdrój. Bardzo spokojna, zielona i bezpieczna okolica. Dobra lokalizacja oraz duża...

  • Działka budowlana Polanica-Zdrój, Gałczyńskiego
    1 / 6
    Działka budowlana Polanica-Zdrój, Gałczyńskiego

    Polanica-Zdrój

    • 335 000 zł cena
    • 735 m2 powierzchnia
    • 456 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 112/2 pod zabudowę jednorodzinną oraz usługi turystyczne, o pow. 735 mkw , położona w niewielkiej odległości od centrum uzdrowiska Polanica- Zdrój. W OFERCIE...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Polanica- Zdrój Okazja!!
    1 / 16
    Dom Polanica- Zdrój Okazja!!

    Polanica-Zdrój

    • 949 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 5 423 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość położona , w obszarze zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej, obręb Nowy Zdrój, w jednej z atrakcyjniejszych, spokojnych i wyjątkowo zielonych lokalizacji uzdrowiska P...

  • Mieszkanie Polanica- Zdrój ul. Piastowska
    1 / 12
    Mieszkanie Polanica- Zdrój ul. Piastowska

    Polanica-Zdrój

    • 625 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w przepięknej, willowej, zielonej i spokojnej okolicy 50 m od Parku Zdrojowego. W 2021 roku wykonano generalny remont. Wymieniono instalacje wod-kan, elektryczną, wymien...

  • Na sprzedaż dom w Wolany, Szczytna
    1 / 16
    Na sprzedaż dom w Wolany, Szczytna

    Polanica-Zdrój

    • 1 500 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu  dom położony  w malowniczej wsi  Wolany, gmina Szczytna oddalonej ok. 1000 m od parku zdrojowego w  Polanicy Zdrój. Ta przepiękna nieruchomość o powierzchni...

  • Na sprzedaż  4 działki rolne w Szczytnej
    1 / 7
    Na sprzedaż 4 działki rolne w Szczytnej

    Polanica-Zdrój

    • 1 227 600 zł cena
    • 68 200 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 4 działki usytuowane w miejscowości Wolany , gmina Szczytna położone ok. 8 km od Polanicy Zdrój  Powierzchnia działek kształtuje się następująco ...

  • Na sprzedaż działka budowlana Polanica Zdrój
    1 / 5
    Na sprzedaż działka budowlana Polanica Zdrój

    Polanica-Zdrój

    • 534 300 zł cena
    • 3 562 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 3562 mkw w Polanicy Zdrój ,obręb Nowy Wielisław. Możliwość podziału na mniejsze działki. Zgodnie z miejscowym pl...

  • Działka bud-inwe
    1 / 5
    Działka bud-inwe

    Polanica-Zdrój

    • 708 050 zł cena
    • 2 032 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka nr 41/2 obręb Stary Zdrój 57-320 Polanica Zdrój , 2032 m2, plan zagospodarowania PT/MT3. Umowa energii podpisana z Tauronem, realizacja przyłącza do końca 2025...

  • Na sprzedaż działka budowlana Polanica Zdrój
    1 / 5
    Na sprzedaż działka budowlana Polanica Zdrój

    Polanica-Zdrój

    • 542 250 zł cena
    • 3 615 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 3615mkw w Polanicy Zdrój ,obręb Nowy Wielisław. Możliwość podziału na mniejsze działki. Zgodnie z miejscowym pla...

  • Działka z małym domem na sprzedaż – wyjątkowa okaz
    1 / 16
    Działka z małym domem na sprzedaż – wyjątkowa okaz

    Polanica-Zdrój

    • 1 190 000 zł cena
    • 1 416 m2 powierzchnia
    • 841 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ### Wynagrodzenie pokrywa właściciel ### Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w prestiżowej lokalizacji Polanicy-Zdroju, w samy...

  • Dom z działką do zabudowy – wyjątkowa okazja
    1 / 16
    Dom z działką do zabudowy – wyjątkowa okazja

    Polanica-Zdrój

    • 1 190 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 11 227 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Mieszkanie Polanica-Zdrój, Bystrzycka
    1 / 15
    Mieszkanie Polanica-Zdrój, Bystrzycka

    Polanica-Zdrój

    • 429 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Mieszkanie 77 m2 , Polanica- Zdrój- 3- pokojowe mieszkanie w centrum miasta, po remoncie, jasne i funkcjonalne. Nieruchomość położona w budynku wielorodzinnym z osobnym, niezależn...

  • Dom Polanica-Zdrój, Polna
    1 / 15
    Dom Polanica-Zdrój, Polna

    Polanica-Zdrój

    • 949 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Działka budowlana Polanica-Zdrój, J. Kasprowicza
    1 / 5
    Działka budowlana Polanica-Zdrój, J. Kasprowicza

    Polanica-Zdrój

    • 339 000 zł cena
    • 2 017 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość położona w atrakcyjnej i malowniczej części uzdrowiska Polanica- Zdrój z widokiem na pasmo gór. Działka położona ok. 2000 m od centrum, nasłoneczniona, o regularnym k...