Kazo / Działki / Dzialki Polanica-Zdrój / ul. Wojska Polskiego
działka na sprzedaż
22 lut 2025

Działka Polanica-Zdrój ul. Wojska Polskiego

Polanica-Zdrój ul. Wojska Polskiego
woj. Dolnośląskie pow. kłodzki gm. kłodzki
Dodane 1 rok temu, Sobota, 22 luty 2025 12:20
4 900 000 zł 50 000 m2
4 900 000 zł 50 000 m2 98 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 50 000 m2
Cena za metr 98 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K37015755

Opis

Oferujemy do sprzdaży atrakcyjną nieruchomość gruntową położona w Polanicy Zdroju przeznaczoną pod usługi turystyki.
Zapraszam do kontaktu
Kontakt:
[email]
Pokaż numer telefonu

LINK DO OFERTY:
[url] />
-----------------------------------------

Informujemy, że treść niniejszego ogłoszenia ma charakter jedynie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były możliwie dokładne i aktualne. Posiadamy oferty z rynku pierwotnego. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi agentami. (numery telefonów znajdziesz na naszej stronie w dziale "pracownicy").

Oferujemy profesjonalną i pełną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz z zakresu pośrednictwa kredytowego. Pracujemy dla Państwa od 1996r.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 82076
  • Data aktualizacji: 2025-02-22
  • ID ogłoszenia: K37015755
  • Źródło: Citymark
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Polanica-Zdrój, cena: od 4 165 000 do 5 635 000 zł, powierzchnia: od 42500 do 57500 m2
C
Citymark Biuro nieruchomości · 377 ogłoszeń

Citymark Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika