• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Księży Dwór
  • Stare Skoszewy
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Kudowa-Zdrój

(3)
  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie

    Kudowa-Zdrój

    • 310 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 740 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mam do zaoferowania przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,5 m², położone na parterze w zadbanym, spokojnym budynku. Lokal jest jasny, ustawny i gotowy do wprowadzeni...

  • Apartament przy Parku Zdrojowym
    1 / 6
    Apartament przy Parku Zdrojowym

    Kudowa-Zdrój

    • 260 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Apartament niezależne mieszkanko calkowicie wyposażone przy Parku Zdrojowym. Blisko na szlaki I do Czech.

  • Mieszkanie na sprzedaz. 1-go maja Kudowa Zdroj

    Kudowa-Zdrój

    • 301 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam Mieszkanie w centrum Kudowa Zdroj. Powierzchnia mieszkania 56 m2, parter. Mieszkanie znajduje sie w centrum miasta przy dworcu autobusowym oraz pieknym parku zdrojowym. Id...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Duszniki-Zdrój

    • 676 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Poradnictwo Majątkowe - Krystyna Lichman
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Duszniki-Zdrój

    • 498 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Polanica-Zdrój

    • 490 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Polanica-Zdrój

    • 859 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 16 844 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Duszniki-Zdrój

    • 650 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Polanica-Zdrój, al. 1000-lecia
    1 / 15
    Mieszkanie Polanica-Zdrój, al. 1000-lecia

    Polanica-Zdrój

    • 745 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 071 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA NIŻSZA CENA !!! Mieszkanie 57,4 m2 Polanica -Zdrój/ Parkowa Polana Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji uzdrowiska Polanica- Zdrój. Mieści się w jednym z budynków otoczonych...

  • Mieszkanie Polanica-Zdrój, Bystrzycka
    1 / 15
    Mieszkanie Polanica-Zdrój, Bystrzycka

    Polanica-Zdrój

    • 429 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Mieszkanie 77 m2 , Polanica- Zdrój- 3- pokojowe mieszkanie w centrum miasta, po remoncie, jasne i funkcjonalne. Nieruchomość położona w budynku wielorodzinnym z osobnym, niezależn...

  • Sprzedam mieszkanie/pokój/
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie/pokój/

    Szczytna

    • 72 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do zamieszkania pokój na pierwszym piętrze.Nowe wersalki zlew,umywalka, kupione w maju.Nowa podłoga z paneli.Wc na korytarzu.,Komórka na podwórku, miejsce garażowe,piwnica. Blisko...

  • Mieszkanie (pokój) sprzedam
    1 / 6
    Mieszkanie (pokój) sprzedam

    Szczytna

    • 650 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 54 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam lub wynajmę mieszkanie składające się z jednego pokoju,WC własne na korytarzu ,komorka murowana i piwnica.Brak kuchni i łazienki. W pokoju jest woda , prąd,umywalka i zlew...

  • Mieszkanie Radków
    1 / 5
    Mieszkanie Radków

    Radków

    • 182 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 516 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w Radków (powiat kłodzki), blisko Kłodzko Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 33,30 m², położone na 2. piętrze kamienicy w malowniczej mie...

  • Mieszkanie Polanica- Zdrój ul. Piastowska
    1 / 12
    Mieszkanie Polanica- Zdrój ul. Piastowska

    Polanica-Zdrój

    • 625 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w przepięknej, willowej, zielonej i spokojnej okolicy 50 m od Parku Zdrojowego. W 2021 roku wykonano generalny remont. Wymieniono instalacje wod-kan, elektryczną, wymien...

  • Sprzedam, wynajmę
    1 / 6
    Sprzedam, wynajmę

    Szczytna

    • 64 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie składające się z jednego pokoju komórki piwnicy WC na korytarzu.

  • Mieszkanie Polanica-Zdrój, Bystrzycka
    1 / 14
    Mieszkanie Polanica-Zdrój, Bystrzycka

    Polanica-Zdrój

    • 519 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na parterze kamienicy na ul. Bystrzyckiej, w bardzo bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego! Mieszkanie składa się z: -...

  • Sprzedam mieszkanie w Tlumaczowie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie w Tlumaczowie

    Tłumaczów

    • 340 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam BEZ POSREDNIKOW 100 metrowe mieszkanie w Tlumaczowie. Mieszkanie skalada sie z 3 pokoi, kuchni, oddzielnej garderoby, lazienki. Piec 2-fazowy w piwnicy. Wiecej zdjec na zy...

  • Mieszkanie Polanica-Zdrój, Spółdzielców
    Mieszkanie Polanica-Zdrój, Spółdzielców

    Polanica-Zdrój

    • 590 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny na ul. Spółdzielców w Polanicy- Zdroju. Rozkładowe, przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m, usytuowane na wysokim parterze w...

  • Mieszkanie Duszniki-Zdrój rynek pierwotny

    Duszniki-Zdrój

    • 630 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Polecam na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni ok. 50 m , położony w malowniczej lokalizacji Duszniki Zdrój inwestycja Black Hill z widokiem na Czarny Staw....

  • Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Polanicy-Zdroju
    Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Polanicy-Zdroju

    Polanica-Zdrój

    • 340 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 68 mkw (po podłodze 95 mkw), położone na 2. piętrze w stylowej kamienicy. Lokalizacja w pobliżu deptaku...

  • 3-pokojowe słoneczne mieszkanie z 2 balkonami
    1 / 13
    3-pokojowe słoneczne mieszkanie z 2 balkonami

    Polanica-Zdrój

    • 620 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,40 mkw na trzecim piętrze w bloku przy ul. Spółdzielców. Niezwykle słoneczny pokój dzienny ma aż 2 balkony -  od strony południowej i zachodn...