• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Bystrzyca Kłodzka

(5)
  • Duże mieszkanie na parterze w Bystrzycy Kłodzkiej
    Duże mieszkanie na parterze w Bystrzycy Kłodzkiej

    Bystrzyca Kłodzka

    • 340 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Mieszkanie o powierzchni 64 mkw położone na parterze kamienicy przy ul. Wojska Polskiego.  Lokal ma dwa niezależne wejścia oraz możliwość wydzielenia dodatkowych sypialni, co spr...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Bystrzyca Kłodzka

    • 440 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 4 357 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bystrzyca Kłodzka

    • 239 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Dwie działki rolne 2,61ha

    Bystrzyca Kłodzka

    • 139 000 zł cena
    • 26 100 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie działki rolne w miejscowości Stary Waliszów,blisko miasta Bystrzyca Kłodzka .Działka nr1 o powierzchni 1,53ha,Działka nr2 o powierzchni 1,08ha.Łączna powierzchnia dzi...

  • WYNAJMĘ MIESZKANIE NA OSIEDLU SZKOLNYM W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ
    WYNAJMĘ MIESZKANIE NA OSIEDLU SZKOLNYM W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ

    Bystrzyca Kłodzka

    • 1 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    WYNAJMĘ MIESZKANIE W BLOKU PRZY UL. OSIEDLOWEJ 9 W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ 36,36 M2 (DWA POKOJE, KUCHNIA, ŁAZIENKA, PRZEDPOKÓJ) ORAZ PIWNICA. II PIĘTRO. MIESZKANIE WYPOSAŻONE, GOTOWE D...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Stara Bystrzyca

    • 239 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 1 272 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wójtowice

    • 999 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 11 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Wójtowice

    • 499 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 2 170 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Żelazno

    • 1 750 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Widokowa działka budowlana
    1 / 4
    Widokowa działka budowlana

    Nowa Bystrzyca

    • 145 000 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam, działkę budowlaną widokową w miejscowości Nowa Bystrzyca w Kotlinie Kłodzkiej, działka ma ogromny potencjał turystyczny, w okolicy mnóstwo atrakcji, blisko do Czech, w mi...

  • Działki na sprzedaż
    1 / 4
    Działki na sprzedaż

    Ponikwa

    • 110 000 zł cena
    • 3 424 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam mam do sprzedaży 4 działki w miejscowości Ponikwa 1 323/ 2 3424 metry kwadratowe cena 110000 złotych 2 323/5 3192 metry kwadratowe cena 110000 złotych 3 323...

  • patrykbudzynski88@gmail.com
    patrykbudzynski88@gmail.com

    Ponikwa

    • 110 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki 323/2 o powierzchni 0,3424 hektara 323/3 o powierzchni 0,3424 hektara 323/4 o powierzchni 0,3191 hektara 323/5 o powierzchni 0,3191 hektara Do sprzedania...

  • Działka widokowa - z widokiem na Śnieżnik

    Długopole Górne

    • 45 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę położoną w malowniczym rejonie górskim, u podnóża Masywu Śnieżnika, w województwie dolnośląskim (powiat kłodzki, gmina Międzylesie, Długopole Górne). Powierzchn...