• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Czernin
  • Czarna Kolonia
  • Warta
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Bystrzycą Kłodzką

(107)
  • Przestronne 72 m² w sercu Kłodzka, ul. Wojska Polskiego. Zainwestuj w klimat i komfort!
    Przestronne 72 m² w sercu Kłodzka, ul. Wojska Polskiego. Zainwest...

    Kłodzko

    • 370 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni ok. 72 m², zlokalizowane na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Wojska Polskiego w Kłodzku. To idealna propozy...

  • 1 / 2
    Działka Stójków

    Stójków

    • 276 750 zł cena
    • 2 252 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W lewym górnym rogu dokumentupieczęć podłużna Burmistrz Lądka-Zdroju.Ogłoszenie Nr IF.6840.31.5.2025.406 Burmistrza Lądka-Zdroju z dnia 23 kwietnia 2026 r. o III przetargu ustnym n...

  • 1 / 2
    Działka Stójków

    Stójków

    • 227 550 zł cena
    • 1 817 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W lewym górnym rogu dokumentupieczęć podłużna Burmistrz Lądka-Zdroju.Ogłoszenie Nr IF.6840.36.5.2025.406 Burmistrza Lądka-Zdroju z dnia 23 kwietnia 2026 r. o III przetargu ustnym n...

  • 1 / 2
    Działka Stójków

    Stójków

    • 164 820 zł cena
    • 1 310 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W lewym górnym rogu dokumentupieczęć podłużna Burmistrz Lądka-Zdroju.Ogłoszenie Nr IF.6840.37.45.2025.406 Burmistrza Lądka-Zdroju z dnia 23 kwietnia 2026 r. o III przetargu ustnym...

  • Przetarg - ul. Klonowa 11

    Lądek-Zdrój » ul. Klonowa

    • 593 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 2 221 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Adres do korespondencji:TAURON Dystrybucja S.A.Oddział w Wałbrzychuul. Piotra Wysockiego 11, 58-300 [email] +48 32 606 0 616 TAURON Dystrybucja S.A. z/s w Krakowie, ul. Podgórska 2...

  • 1 / 2
    Działka Lądek-zdrój

    Lądek-Zdrój

    • 861 000 zł cena
    • 5 717 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    W lewym górnym rogu dokumentupieczęć podłużna Burmistrz Lądka-ZdrojuOgłoszenie Nr IF.6840.6.4.2025.406 Burmistrza Lądka-Zdroju z dnia 23 kwietnia 2026 r. o IV przetargu ustnym nieo...

  • 3-pokojowe słoneczne mieszkanie z 2 balkonami
    1 / 13
    3-pokojowe słoneczne mieszkanie z 2 balkonami

    Polanica-Zdrój

    • 620 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,40 mkw na trzecim piętrze w bloku przy ul. Spółdzielców. Niezwykle słoneczny pokój dzienny ma aż 2 balkony -  od strony południowej i zachodn...

  • Na sprzedaż dom w Trzebieszowicach
    1 / 11
    Na sprzedaż dom w Trzebieszowicach

    Trzebieszowice

    • 550 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: klimatyczny dom z dużą działką – Trzebieszowice k. Lądek-Zdrój Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Trzebieszowice, w bezpośredn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Czarna Góra Resort- studio z miejscem postojowym !
    1 / 16
    Czarna Góra Resort- studio z miejscem postojowym !

    Sienna

    • 329 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 12 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Polecam na sprzedaż apartament znajdujący się w Czarna Góra Resort. Umiejscowiony w sercu masywu Śnieżnika, w kompleksie obiektów noclegowych i apartamentowych. Ta lokalizacja zape...

  • Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Polanicy-Zdroju
    Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Polanicy-Zdroju

    Polanica-Zdrój

    • 340 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 68 mkw (po podłodze 95 mkw), położone na 2. piętrze w stylowej kamienicy. Lokalizacja w pobliżu deptaku...

  • Dom w znakomitej lokalizacji

    Smreczyna

    • 179 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 597 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom mieszkalny w gminie Międzylesie o powierzchni 300 m² , usytuowany na działce o powierzchni 1033 m². Nieruchomość nadaje się do zamieszkania lub do remontu – w zależ...

  • Dom Polanica Zdrój kolo parku INWESTYCJA
    Dom Polanica Zdrój kolo parku INWESTYCJA

    Polanica-Zdrój

    • 1 390 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 965 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 2 pietrowy Polanica Zdroj ul. Cicha Położony obok Parku Zdrojowego, przy ulicy pensjonaty INWESTYCYJNA OKAZJA Budynek z 3 mieszkaniami i możliwością zrobienia 4, na kazdym pi...

  • Atrakcyjna działka budowlana z widokiem na góry
    1 / 13
    Atrakcyjna działka budowlana z widokiem na góry

    Starkówek

    • 134 725 zł cena
    • 1 585 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka budowlana z widokiem na góry – okolica Polanicy-Zdrój Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej, górskiej okolicy – idealna pod budowę domu...

  • Sprzedam działkę - świetna okolica - miejsce na negocjacje
    Sprzedam działkę - świetna okolica - miejsce na negocjacje

    Lądek-Zdrój

    • 1 300 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OKAZJA INWESTYCYJNA – 1,5 HA W LĄDKU-ZDROJU Szukasz terenu z ogromnym potencjałem, który zapewni Ci zwrot z inwestycji? Oto działka, która spełni Twoje oczekiwania – położona w...

  • Mieszkanie Polanica-Zdrój, Spółdzielców
    Mieszkanie Polanica-Zdrój, Spółdzielców

    Polanica-Zdrój

    • 590 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny na ul. Spółdzielców w Polanicy- Zdroju. Rozkładowe, przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m, usytuowane na wysokim parterze w...

  • Działka widokowa - z widokiem na Śnieżnik

    Długopole Górne

    • 45 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę położoną w malowniczym rejonie górskim, u podnóża Masywu Śnieżnika, w województwie dolnośląskim (powiat kłodzki, gmina Międzylesie, Długopole Górne). Powierzchn...

  • Działka budowlana 20 minut od Sky Bridge 721 - bez pośredników

    Smreczyna

    • 62 000 zł cena
    • 1 015 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w gminie Międzylesie - miejscowość Smreczyna gm.Międzylesie o powierzchni 1015 m² . Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzenn...

  • Mieszkanie Polanica-Zdrój, Bystrzycka
    1 / 14
    Mieszkanie Polanica-Zdrój, Bystrzycka

    Polanica-Zdrój

    • 519 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na parterze kamienicy na ul. Bystrzyckiej, w bardzo bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego! Mieszkanie składa się z: -...

  • Do wynajęcia lokal użytkowy Kłodzko
    1 / 7
    Do wynajęcia lokal użytkowy Kłodzko

    Kłodzko

    • 1 999 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy do wynajęcia – świetna lokalizacja blisko centrum Kłodzka. Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 58 m², położony w bardzo atrakcyjnej loka...

  • patrykbudzynski88@gmail.com
    patrykbudzynski88@gmail.com

    Ponikwa

    • 110 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki 323/2 o powierzchni 0,3424 hektara 323/3 o powierzchni 0,3424 hektara 323/4 o powierzchni 0,3191 hektara 323/5 o powierzchni 0,3191 hektara Do sprzedania...