• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Barlinek
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Lutynia

(1)
  • Dom Lutynia gm. Miękinia Lutynia
    1 / 8
    Dom Lutynia gm. Miękinia Lutynia

    Lutynia

    • 1 099 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 7 964 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Atrakcyjne rabaty tylko dla naszych klientów Poleca...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Trzebieszowice

    • 799 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Stronie Śląskie

    • 220 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 3 860 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Stronie Śląskie

    • 1 050 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Złoty Stok

    • 525 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • sprzedaż domu w Lądku Zdroju
    1 / 4
    sprzedaż domu w Lądku Zdroju

    Lądek-Zdrój

    • 250 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 1 624 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Pilnie dom do remontu w Lądku Zdroju.

  • Na sprzedaż dom w Trzebieszowicach
    1 / 11
    Na sprzedaż dom w Trzebieszowicach

    Trzebieszowice

    • 550 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: klimatyczny dom z dużą działką – Trzebieszowice k. Lądek-Zdrój Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Trzebieszowice, w bezpośredn...