• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Złoty Stok

(2)
  • Złoty Stok - 4 działki budowlane na sprzedaż
    1 / 3
    Złoty Stok - 4 działki budowlane na sprzedaż

    Złoty Stok

    • 187 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 4 działki budowlane o łącznej wielkości 4805 m w Złotym Stoku na ul. Sportowej. Dwie działki są o powierzchni po około 1100 m, dwie kolejne działki o powierzchni p...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Złoty Stok

    • 525 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Paczków ul. Sienkiewicza Henryka

    Paczków » ul. Sienkiewicza

    • 3 750 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 235 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o przeznaczeniu przemysłowo-usługowo-handlowym w odległości ok. 450m od rynku. Na części działki stoi hala produkcyjno usługowa. LINK DO OFERTY: [url] --------------...

  • Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia
    1 / 8
    Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia

    Lutynia

    • 374 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu 2 pokojowe mieszkanie idealne pary...

  • Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia
    1 / 9
    Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia

    Lutynia

    • 490 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o...

  • Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia
    1 / 12
    Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia

    Lutynia

    • 482 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu nowe, w pełni wykończone " POD KLUCZ...

  • Lokal Paczków ul. Pocztowa

    Paczków » ul. Pocztowa

    • 1 400 000 zł cena
    • 1 351 m2 powierzchnia
    • 1 037 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt dla inwestora z możliwością adaptacji na lokale mieszkalne. Paczków ul. Pocztowa 11 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży/wynajmu pięknej kamienicy wraz...

  • Na sprzedaż dom z 30 arowym ogrodem
    1 / 14
    Na sprzedaż dom z 30 arowym ogrodem

    Mąkolno

    • 185 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 542 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom mieszkalny z zabudowaniami po rolniczymi położony na 30 arowej działce w urokliwej miejscowości Mąkolno , oddalone ok. 14 km od Kłodzka. W sk...

  • Na sprzedaż dom wolnostojący Mąkolno
    1 / 15
    Na sprzedaż dom wolnostojący Mąkolno

    Mąkolno

    • 989 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 5 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący z dużą działką i fotowoltaiką – Mąkolno k. Kamieńca Ząbkowickiego Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 184,25 m², poł...

  • Na sprzedaż 3 działki budowlane Sosnowa
    1 / 9
    Na sprzedaż 3 działki budowlane Sosnowa

    Sosnowa

    • 168 120 zł cena
    • 1 868 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Sosnowa, oddalonej ok. 4 km od Kamieńca Ząbkowickiego. Działki budowlane o następujących...

  • Atrakcyjne działki budowlane w Lutyni
    1 / 11
    Atrakcyjne działki budowlane w Lutyni

    Lutynia

    • 279 650 zł cena
    • 799 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 4 działki budowlane położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji: w gminie Miękinia – Lutynia, ul. Nowa. Powierzchnie od 799 m² do 1299 m², idealne pod budow...

  • Dzialki rolne
    1 / 2
    Dzialki rolne

    Mąkolno

    • 51 000 zł cena
    • 33 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki rolne gmina Złoty Stok wieś Mąkolno o powierzchni 3.3ha cena za 1ha 51 tys do małej negocjacji

  • Dom Lutynia gm. Miękinia Lutynia
    1 / 8
    Dom Lutynia gm. Miękinia Lutynia

    Lutynia

    • 1 099 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 7 964 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Atrakcyjne rabaty tylko dla naszych klientów Poleca...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Paczkowie
    1 / 10
    Na sprzedaż mieszkanie w Paczkowie

    Paczków

    • 230 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w urokliwej miejscowości Paczków, w powiecie powiat nyski, województwie województwo opolskie. Podstawow...

  • Piękny Lokal usługowy w Lutyni/biuro /handel/gastronomie /usługi
    Piękny Lokal usługowy w Lutyni/biuro /handel/gastronomie /usługi

    Lutynia

    • 479 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 994 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zakupu pięknego lokalu usługowego w dobrej lokalizacji Lutyni . Starannie przemyślana koncepcja architektoniczna sprawia, że to zarówno wspaniałe miejsce...