• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Strzelno
  • Jania Góra
  • Narewka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Złotym Stokiem

(96)
  • Przestronne 72 m² w sercu Kłodzka, ul. Wojska Polskiego. Zainwestuj w klimat i komfort!
    Przestronne 72 m² w sercu Kłodzka, ul. Wojska Polskiego. Zainwest...

    Kłodzko

    • 370 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni ok. 72 m², zlokalizowane na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Wojska Polskiego w Kłodzku. To idealna propozy...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 11
    Na sprzedaż mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 365 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 4 933 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w spokojnej i zielonej części Ząbkowic Śląskich. To propozycja dla osób ceniących komfort życia, p...

  • 1 / 2
    Działka Stójków

    Stójków

    • 276 750 zł cena
    • 2 252 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W lewym górnym rogu dokumentupieczęć podłużna Burmistrz Lądka-Zdroju.Ogłoszenie Nr IF.6840.31.5.2025.406 Burmistrza Lądka-Zdroju z dnia 23 kwietnia 2026 r. o III przetargu ustnym n...

  • 1 / 2
    Działka Stójków

    Stójków

    • 227 550 zł cena
    • 1 817 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W lewym górnym rogu dokumentupieczęć podłużna Burmistrz Lądka-Zdroju.Ogłoszenie Nr IF.6840.36.5.2025.406 Burmistrza Lądka-Zdroju z dnia 23 kwietnia 2026 r. o III przetargu ustnym n...

  • 1 / 2
    Działka Stójków

    Stójków

    • 164 820 zł cena
    • 1 310 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W lewym górnym rogu dokumentupieczęć podłużna Burmistrz Lądka-Zdroju.Ogłoszenie Nr IF.6840.37.45.2025.406 Burmistrza Lądka-Zdroju z dnia 23 kwietnia 2026 r. o III przetargu ustnym...

  • Przetarg - ul. Klonowa 11

    Lądek-Zdrój » ul. Klonowa

    • 593 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 2 221 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Adres do korespondencji:TAURON Dystrybucja S.A.Oddział w Wałbrzychuul. Piotra Wysockiego 11, 58-300 [email] +48 32 606 0 616 TAURON Dystrybucja S.A. z/s w Krakowie, ul. Podgórska 2...

  • Działka Pomianów dolny

    Pomianów Dolny

    • 46 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ziębice, 24.04.2026r.Burmistrz Ziębicul. Przemysłowa 1057-220 ZiębiceOGŁOSZENIEBurmistrz Ziębic na podstawie ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz....

  • 1 / 2
    Działka Lądek-zdrój

    Lądek-Zdrój

    • 861 000 zł cena
    • 5 717 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    W lewym górnym rogu dokumentupieczęć podłużna Burmistrz Lądka-ZdrojuOgłoszenie Nr IF.6840.6.4.2025.406 Burmistrza Lądka-Zdroju z dnia 23 kwietnia 2026 r. o IV przetargu ustnym nieo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Na sprzedaż dom w Trzebieszowicach
    1 / 11
    Na sprzedaż dom w Trzebieszowicach

    Trzebieszowice

    • 550 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: klimatyczny dom z dużą działką – Trzebieszowice k. Lądek-Zdrój Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Trzebieszowice, w bezpośredn...

  • Dom Łączna ul.

    Łączna

    • 380 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 1 128 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    #OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Ślężańskie biuro Powierska Nieruchomości prezentujeJeśli szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, dużą działką oraz spokojną lokali...

  • Piękny Lokal usługowy w Lutyni/biuro /handel/gastronomie /usługi
    Piękny Lokal usługowy w Lutyni/biuro /handel/gastronomie /usługi

    Lutynia

    • 479 700 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 994 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam do zakupu pięknego lokalu usługowego w dobrej lokalizacji Lutyni . Starannie przemyślana koncepcja architektoniczna sprawia, że to zarówno wspaniałe miejsce...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Paczkowie
    1 / 10
    Na sprzedaż mieszkanie w Paczkowie

    Paczków

    • 230 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w urokliwej miejscowości Paczków, w powiecie powiat nyski, województwie województwo opolskie. Podstawow...

  • Sprzedam działkę - świetna okolica - miejsce na negocjacje
    Sprzedam działkę - świetna okolica - miejsce na negocjacje

    Lądek-Zdrój

    • 1 300 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OKAZJA INWESTYCYJNA – 1,5 HA W LĄDKU-ZDROJU Szukasz terenu z ogromnym potencjałem, który zapewni Ci zwrot z inwestycji? Oto działka, która spełni Twoje oczekiwania – położona w...

  • Dom Lutynia gm. Miękinia Lutynia
    1 / 8
    Dom Lutynia gm. Miękinia Lutynia

    Lutynia

    • 1 099 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 7 964 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Atrakcyjne rabaty tylko dla naszych klientów Poleca...

  • Do wynajęcia lokal użytkowy Kłodzko
    1 / 7
    Do wynajęcia lokal użytkowy Kłodzko

    Kłodzko

    • 1 999 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy do wynajęcia – świetna lokalizacja blisko centrum Kłodzka. Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 58 m², położony w bardzo atrakcyjnej loka...

  • Na sprzedaż działka inwestycyjna Ząbkowice Śląskie
    1 / 6
    Na sprzedaż działka inwestycyjna Ząbkowice Śląskie

    Ząbkowice Śląskie

    • 350 000 zł cena
    • 8 766 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 22, obręb 13 Sadlno, położona w Ząbkowicach Śląskich. Powierzchnia działki wynosi 8766 m², co stwarza szerokie możliwości zagospodarowani...

  • Dzialki rolne
    1 / 2
    Dzialki rolne

    Mąkolno

    • 51 000 zł cena
    • 33 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki rolne gmina Złoty Stok wieś Mąkolno o powierzchni 3.3ha cena za 1ha 51 tys do małej negocjacji

  • Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 5
    Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie