• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nowęcin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Złotym Stokiem

(96)
  • Atrakcyjne działki budowlane w Lutyni
    1 / 11
    Atrakcyjne działki budowlane w Lutyni

    Lutynia

    • 279 650 zł cena
    • 799 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 4 działki budowlane położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji: w gminie Miękinia – Lutynia, ul. Nowa. Powierzchnie od 799 m² do 1299 m², idealne pod budow...

  • Do wynajęcia lokal użytkowy o wysokim standardzie
    1 / 16
    Do wynajęcia lokal użytkowy o wysokim standardzie

    Ząbkowice Śląskie

    • 3 200 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Obniżamy cenę !!!!!!!! Przedstawiamy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Powstańców Warszawy w Ząbkowicach Śląskich. Lokal u...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 12
    Na sprzedaż mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 289 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 3 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy – Ząbkowice Śląskie, blisko centrum Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 73,76 m², położone na pierwszym piętrz...

  • Na sprzedaż apartament w Kłodzku
    1 / 13
    Na sprzedaż apartament w Kłodzku

    Kłodzko

    • 590 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, w pełni wyposażonego apartamentu o powierzchni 76,68 m², zlokalizowanego na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy w s...

  • Na sprzedaż dom wolnostojący Marcinów
    1 / 16
    Na sprzedaż dom wolnostojący Marcinów

    Marcinów

    • 1 200 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa rezydencja w sercu Kotliny Kłodzkiej — 67 arów prywatności, przestrzeni i komfortu Zapraszamy do odkrycia niepowtarzalnej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowoś...

  • Na sprzedaż lokal użytkowy w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 8
    Na sprzedaż lokal użytkowy w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 425 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 5 449 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu do sprzedaży lokal użytkowy położony przy ulicy Kościuszki w centrum Ząbkowic Śląskich o powierzchni 78,08 mkw. Lokal posiada dwa poziomy sal ekspozycyjnych...

  • Do wynajęcia lokal użytkowy Ząbkowice Śląskie
    1 / 8
    Do wynajęcia lokal użytkowy Ząbkowice Śląskie

    Ząbkowice Śląskie

    • 2 900 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy – w rynku Ząbkowic Śląskich. Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 62,28 m², położony na parterze kamienicy w samym centrum Ząb...

  • Na sprzedaż apartament w centrum Kłodzka
    1 / 16
    Na sprzedaż apartament w centrum Kłodzka

    Kłodzko

    • 599 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 5 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni mieszkalnej 102.65 mkw,  położony na 3 piętrze kamienicy usytuowanej na  rynku Kłodzkim.  Apartament 2 lata temu przeszed...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Na sprzedaż 13 działek budowlanych Wilcza
    1 / 11
    Na sprzedaż 13 działek budowlanych Wilcza

    Wilcza

    • 223 200 zł cena
    • 1 860 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Wilcza u podnóża gór Bardzkich.  Poszczególne działki mają następujące powierzchnie  1. Działka numer 11...

  • Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Ząbkowicach Śl
    1 / 8
    Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Ząbkowicach Śl

    Ząbkowice Śląskie

    • 450 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania zajmującego całe pierwsze piętro stylowej kamienicy, zlokalizowanej w Ząbkowicach Śląskich przy ul. Wrocła...

  • Na sprzedaż 3 działki budowlane Sosnowa
    1 / 9
    Na sprzedaż 3 działki budowlane Sosnowa

    Sosnowa

    • 168 120 zł cena
    • 1 868 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Sosnowa, oddalonej ok. 4 km od Kamieńca Ząbkowickiego. Działki budowlane o następujących...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Brzeźnicy - Bardo
    1 / 9
    Na sprzedaż mieszkanie w Brzeźnicy - Bardo

    Brzeźnica

    • 190 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy – Brzeźnica, gm. Bardo Jeśli marzysz o własnym mieszkaniu w klimatycznej kamienicy, w spokojnej wsi, a jednocześnie blisko miasta –...

  • OKAZJA, KTÓRA NIE CZEKA – 109 m² MOŻLIWOŚCI W SERCU MIASTA
    1 / 6
    OKAZJA, KTÓRA NIE CZEKA – 109 m² MOŻLIWOŚCI W SERCU MIASTA

    Ząbkowice Śląskie

    • 630 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 5 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Jeśli szukasz nieruchomości, która zarabia na siebie, daje przestrzeń do życia i ma potencjał, którego nie da się dorobić – właśnie ją znalazłeś. To nie jest zwykłe mieszkanie. To...

  • Działka Stary Gierałtów

    Stary Gierałtów

    • 999 000 zł cena
    • 53 100 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Firma Kompas Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu unikalną nieruchomość gruntową o imponującej powierzchni 53000 m2 położoną w malowniczej miejscowości Stary Gier...

  • dzialka pod inwestycje 5200 m2 -2 km od Ladka Zdroju
    1 / 8
    dzialka pod inwestycje 5200 m2 -2 km od Ladka Zdroju

    Radochów

    • 365 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Dzialka pod inwestycje 5200 m2 tuz przy glownej drodze z Wroclawia do Ladka Zdroju- 2 km od Ladka . Idealna pod stacje benzynowa, zajazd., budowe nowego domu. Dzialka nie zostal...

  • Na sprzedaż mieszkanie blisko rynku w Ząbkowicach
    1 / 9
    Na sprzedaż mieszkanie blisko rynku w Ząbkowicach

    Ząbkowice Śląskie

    • 299 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 4 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 52,43 m², położone w Ząbkowicach Śląskich. Lokal obejmuje przestronny salon, dwa komfortowe pokoje, kuchnię, łazienkę oraz pr...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Kłodzku
    1 / 11
    Na sprzedaż mieszkanie w Kłodzku

    Kłodzko

    • 320 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowa oferta sprzedaży przestronnego mieszkania w sercu Kłodzka Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania położonego w centrum ma...

  • sprzedaż domu w Lądku Zdroju
    1 / 4
    sprzedaż domu w Lądku Zdroju

    Lądek-Zdrój

    • 250 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 1 624 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Pilnie dom do remontu w Lądku Zdroju.

  • Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 4
    Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 1 350 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 32,60 m² – Ząbkowice Śląskie Oferuję na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 32,60 m², położone na II piętrze kamienicy w Ząbkowicach Śląskich. Układ...

  • Na sprzedaż działka w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 7
    Na sprzedaż działka w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 199 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną, niezabudowaną nieruchomość gruntową stanowiącą działkę o numerze ewidencyjnym 56/2, położoną w Ząbkowicach Śląskich , przy ulicy Ludowej. Jest to...