• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Siadło Dolne
  • Olkusz +20 km
  • Czernin
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Złotym Stokiem

(16)
  • Na sprzedaż dom w Trzebieszowicach
    1 / 11
    Na sprzedaż dom w Trzebieszowicach

    Trzebieszowice

    • 550 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: klimatyczny dom z dużą działką – Trzebieszowice k. Lądek-Zdrój Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Trzebieszowice, w bezpośredn...

  • Dom Łączna ul.

    Łączna

    • 380 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 1 128 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    #OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Ślężańskie biuro Powierska Nieruchomości prezentujeJeśli szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, dużą działką oraz spokojną lokali...

  • Dom Lutynia gm. Miękinia Lutynia
    1 / 8
    Dom Lutynia gm. Miękinia Lutynia

    Lutynia

    • 1 099 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 7 964 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Atrakcyjne rabaty tylko dla naszych klientów Poleca...

  • Na sprzedaż dom wolnostojący Marcinów
    1 / 16
    Na sprzedaż dom wolnostojący Marcinów

    Marcinów

    • 1 200 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa rezydencja w sercu Kotliny Kłodzkiej — 67 arów prywatności, przestrzeni i komfortu Zapraszamy do odkrycia niepowtarzalnej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowoś...

  • sprzedaż domu w Lądku Zdroju
    1 / 4
    sprzedaż domu w Lądku Zdroju

    Lądek-Zdrój

    • 250 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 1 624 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Pilnie dom do remontu w Lądku Zdroju.

  • Na sprzedaż dom z 30 arowym ogrodem
    1 / 14
    Na sprzedaż dom z 30 arowym ogrodem

    Mąkolno

    • 185 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 542 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom mieszkalny z zabudowaniami po rolniczymi położony na 30 arowej działce w urokliwej miejscowości Mąkolno , oddalone ok. 14 km od Kłodzka. W sk...

  • Na sprzedaż dom wolnostojący Mąkolno
    1 / 15
    Na sprzedaż dom wolnostojący Mąkolno

    Mąkolno

    • 989 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 5 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący z dużą działką i fotowoltaiką – Mąkolno k. Kamieńca Ząbkowickiego Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 184,25 m², poł...

  • Dom z lokalem na działalność firmy
    1 / 5
    Dom z lokalem na działalność firmy

    Kłodzko

    • 1 400 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kłodzko, sprzedam nieruchomość zabudowaną 821m2, dom dwie kondygnacje po 120 m2, dodatkowo lokal, 49 m2, cztery garaże, duże sale wielofunkcyjne na działalność, kuźnia przy ulicy w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Kłodzko

    • 1 500 000 zł cena
    • 325 m2 powierzchnia
    • 4 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Weranda Jasińscy s. j.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Stronie Śląskie

    • 1 050 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Żelazno

    • 1 750 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Wojbórz

    • 209 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 1 608 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kłodzko

    • 1 020 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 7 787 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Trzebieszowice

    • 799 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • 4pok 140met okolice Parkowej TARAS/OGRÓD/GARAŻ/2016 (Lubnów)
    1 / 16
    4pok 140met okolice Parkowej TARAS/OGRÓD/GARAŻ/2016 (Lubnów)

    Lubnów

    • 860 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SUPER OFERTA! Do sprzedania dom wolnostojący w Lubnowie - okolice ul. Parkowej. Składa się z : - salonu z kuchnią - sypialni - sypialni - sypialni - przedpokoju - drugiego...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Stronie Śląskie

    • 220 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 3 860 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Połowa domu z działką Stoszowice koło Ząbkowic Śl
    Połowa domu z działką Stoszowice koło Ząbkowic Śl

    Stoszowice

    • 150 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Połowa domu ze strychem, z działką uprawową pod zabudowę + ogrodowa,całość 0,45ha ,blisko Ząbkowic Śl. ,Stoszowice nr.6, kierunek Srebrna Góra, zabudowania gosp., do remontu, ci...

  • Wybudujemy Dom Na Twojej Działce

    Nysa

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Dom Bielawa

    Bielawa

    • 6 500 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 5 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego pałacu. Obiekt idealny na inwestycję bądź do zamieszkania. Rok budowy 1910 rok Materiał budowlany: C...

  • Dom Przerzeczyn-Zdrój ul. Spacerowa

    Przerzeczyn-Zdrój » ul. Spacerowa

    • 850 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 6 440 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Mamy Zaszczyt Zaprezentować uroczy dom znajdujący się w miejscowości Przerzeczyn-Zdrój przy ulicy Spacerowej. [/i] Dom Wybudowany w 2007r, składa się z parteru oraz poddasza...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nysa

    • 679 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Stara Bystrzyca

    • 239 000 zł cena
    • 188 m2 powierzchnia
    • 1 272 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wójtowice

    • 999 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 11 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Wójtowice

    • 499 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 2 170 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Jemna

    • 977 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 3 257 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Jędrzychów

    • 350 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 2 135 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Buków

    • 790 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nysa

    • 499 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • dom polowa 150m2 z budynkami i działką 47ar
    dom polowa 150m2 z budynkami i działką 47ar

    Stoszowice

    • 153 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 020 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Połowa domu 150m2, z działką 47 arów i zabudowaniami gosp.,,strych,ogród, Stoszowice k.Ząbkowic Śl.,drogi asfaltowe,,miłe spokojne sąsiedztwo, okazja 153000zł. nr.ksiąg wieczystyc...

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Nysa

    • 620 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 2 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nysa

    • 590 000 zł cena
    • 229 m2 powierzchnia
    • 2 577 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Nysa
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom mieszkalny z zabudowaniami gospodarczymi .
    1 / 3
    Sprzedam dom mieszkalny z zabudowaniami gospodarczymi .

    Domaszków

    • 160 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam dom mieszkalny z zabudowaniami gospodarczymi znajdującymi się na działce nr 262 w Domaszkowie gmina Międzylesie. Obiekt do zamieszkania i remontu.

  • Dom Nowa Ruda, Graniczna
    1 / 15
    Dom Nowa Ruda, Graniczna

    Nowa Wieś Kłodzka

    • 699 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 4 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ofertą sprzedaży jest dom o pow. 158 m2 na działce o pow. 708 m2 , położony na obrzeżach miasta Nowa Ruda w woj. dolnośląskim. Idealnie usytuowany na nasłonecznionym wzniesieniu w...

  • Dom Zarzyca ul.

    Zarzyca

    • 699 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 330 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO W NASZYM BIURZE ## nie szukaj dalej#Biuro Powierska Nieruchomości prezentuje:Są takie miejsca, do których wchodzi się i od razu czuje spokój.Dom w Zarzycy, położony zaledwie...

  • Dom Nowa Ruda
    1 / 15
    Dom Nowa Ruda

    Nowa Wieś Kłodzka

    • 800 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 4 302 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom na sprzedaż w Nowej Rudzie Powierzchnia działki: 0,3381 ha Powierzchnia domu: 186 m (3 kondygnacje) Budynek gospodarczy: 187 m Wydzielona działka: około 12 arów, wy...

  • Sprzedam dom z dużą działka i kortem tenisowym
    1 / 14
    Sprzedam dom z dużą działka i kortem tenisowym

    Wójcice

    • 1 900 000 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 6 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący o powierzchni 287m2 posadowiony na dużej działce o pow. 33ar, na której znajduje się pełnowymiarowy kort tenisowy wraz z wymaganą infrastrukturą i oświetleniem szt...

  • Na sprzedaż dom wolnostojący w Brodziszów
    1 / 15
    Na sprzedaż dom wolnostojący w Brodziszów

    Brodziszów

    • 775 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 2 768 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu tę wyjątkową nieruchomość w miejscowości Brodziszów. To przestronny dom o powierzchni 280 metrów kwadratowych, składający się z dwóch mieszkań. Mieszkanie n...

  • Na sprzedaż dom wraz z polem ornym Piotrowice
    1 / 7
    Na sprzedaż dom wraz z polem ornym Piotrowice

    Piotrowice Polskie

    • 368 543 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wraz z dwiema działkami położony w uroczej miejscowości Piotrowice Polskie , oddalone ok. 9 km od Ząbkowic Śląskich. Dom o powierzchni ok. 10...

  • Dom Stary wielisław
    1 / 9
    Dom Stary wielisław

    Stary Wielisław

    • 950 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem użytkowym w stanie surowym zamkniętym , położony w miejscowości Stary Wielisław . Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy z pięknym widok...

  • Dom - rezydencja - niesamowity potencjał
    1 / 16
    Dom - rezydencja - niesamowity potencjał

    Gierałcice

    • 990 000 zł cena
    • 402 m2 powierzchnia
    • 2 463 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeżeli marzysz o domu, który łączy elegancję, przestronność i kontakt z przyrodą, ta nieruchomość w Gierałcicach spełni Twoje oczekiwania. Położona u podnóża malowniczych Gór Opaws...

  • Rodzinny dom z ogrodem - spokojna dzielnica
    1 / 15
    Rodzinny dom z ogrodem - spokojna dzielnica

    Nysa

    • 1 089 000 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 3 795 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż duży, funkcjonalny dom położony przy ul. Wileńskiej w Nysie - w jednej z najbardziej pożądanych, spokojnych dzielnic willowych. To miejsce stworzone dla osób ceniących...

  • Dom Przedborowa gm. Stoszowice
    1 / 15
    Dom Przedborowa gm. Stoszowice

    Przedborowa

    • 549 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 2 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania duży dom o powierzchni 240m2, w którym znajdują się dwa odrębne mieszkania. Dom posadowiony na działce o powierzchni 2691 m2. Na parterze znajdują się 4 pokoje, kuchn...

  • Dom- przedwojenny pensjonat 342m2 Ostroszowice k. Bielawy
    1 / 16
    Dom- przedwojenny pensjonat 342m2 Ostroszowice k. Bielawy

    Ostroszowice

    • 330 000 zł cena
    • 234 m2 powierzchnia
    • 1 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom- przedwojenny pensjonat 234m2 Ostroszowice k. Bielawy (65 km na południe od Wrocławia) tylko dla miłośników starych domów Tu historia spotyka współczesność. Odkryj niepowtarza...

  • Dom w Centrum Bielawy pow. działki 957m2

    Bielawa

    • 1 090 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 3 812 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania zadbany dom w Centrum Bielawy o pow. 286m2/ działka 957m2Budynek składa się zParter: przedpokój , kuchnia, salon z kominkiem, duża łazienka, kotłowniaPiętro: trzy syp...

  • Dom w stanie surowym zamkniętym, okolice Bielawy

    Ostroszowice

    • 630 000 zł cena
    • 212 m2 powierzchnia
    • 2 972 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, posadowiony na działce o powierzchni 13 arów, zlokalizowany w spokojnej i dobrze rozwiniętej okolicy, około 3 km od Bielaw...

  • Dom Bielawa
    1 / 15
    Dom Bielawa

    Bielawa

    • 699 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom (bliźniak) parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 100m2, posadowiony na 10 arowej działce. Na dole znajdują się 2 duże pokoje, duża kuchnia, łazienka o...