dom na sprzedaż
25 mar 2026

Dom w stanie surowym zamkniętym, okolice Bielawy

woj. Dolnośląskie pow. dzierżoniowski gm. dzierżoniowski
Dodane 1 miesiąc temu, środa, 25 marzec 2026 11:20
630 000 zł 212 m2
630 000 zł 212 m2 2 972 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 212 m2
Cena za metr 2 972 zł/m2
ID oferty K37497977

Opis

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, posadowiony na działce o powierzchni 13 arów, zlokalizowany w spokojnej i dobrze rozwiniętej okolicy, około 3 km od Bielawy.
Powierzchnia: powierzchnia całkowita: 212 m²
parter: 77 m² powierzchni mieszkalnej + 30 m² garaż z kotłownią
poddasze: 105 m² powierzchni użytkowej
Stan techniczny: stan surowy zamknięty
dach pokryty dachówką ceramiczną, z pełnym deskowaniem
wykonane obróbki blacharskie oraz szczelna obróbka komina
wykonane odwodnienie dachu
fundamenty z ocieploną posadzką
konstrukcja wzmocniona zbrojeniem z prętów Ø8 mm
strop gęstożebrowy w systemie Granord (lepsze parametry niż system Teriva)
teren pod tarasem zagęszczony i utwardzony
Media: prąd – doprowadzony
szambo ekologiczne
woda z sieci wodociągowej – przyłącze w trakcie projektowania
Działka: działka zagospodarowana
założony i pielęgnowany trawnik
Lokalizacja: spokojna okolica zabudowy jednorodzinnej
ok. 700 m do marketu Dino
ok. 1 km szkoła podstawowa oraz przedszkole
Nieruchomość doinwestowana, przygotowana do dalszych prac wykończeniowych. Idealna propozycja dla osób poszukujących solidnego domu z możliwością aranżacji wnętrza według własnych potrzeb.
Usługa pośrednictwa jest odpłatna - biuro pobiera prowizję zgodnie z obowiązującą umową zawieraną przed prezentacją nieruchomości.

Dzięki współpracy z naszym biurem otrzymujesz :

Pełne wsparcie i pomoc przy kompletowaniu dokumentów,
sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości,