• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Morzyczyn
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Lutynia

(3)
  • Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia
    1 / 12
    Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia

    Lutynia

    • 482 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu nowe, w pełni wykończone " POD KLUCZ...

  • Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia
    1 / 9
    Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia

    Lutynia

    • 490 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o...

  • Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia
    1 / 8
    Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia

    Lutynia

    • 374 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu 2 pokojowe mieszkanie idealne pary...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe w Stroniu Śląskim

    Stronie Śląskie

    • 245 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 3 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie własnościowe o pow. 54M2 Składające się z 2 sypialni, przestronnego salonu z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju. Dodatkowo bezpośrednio pod mieszkaniem...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Stara Morawa

    • 179 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 2 888 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lądek-Zdrój

    • 390 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sienna

    • 513 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Sienna

    • 516 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 23 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sienna

    • 595 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 21 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż mieszkanie w Paczkowie
    1 / 10
    Na sprzedaż mieszkanie w Paczkowie

    Paczków

    • 230 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w urokliwej miejscowości Paczków, w powiecie powiat nyski, województwie województwo opolskie. Podstawow...

  • Czarna Góra Resort- studio z miejscem postojowym !
    1 / 16
    Czarna Góra Resort- studio z miejscem postojowym !

    Sienna

    • 329 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 12 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Polecam na sprzedaż apartament znajdujący się w Czarna Góra Resort. Umiejscowiony w sercu masywu Śnieżnika, w kompleksie obiektów noclegowych i apartamentowych. Ta lokalizacja zape...