• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bystrzyca Kłodzka +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Bystrzycą Kłodzką

(107)
  • Sprzedam, wynajmę
    1 / 6
    Sprzedam, wynajmę

    Szczytna

    • 64 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie składające się z jednego pokoju komórki piwnicy WC na korytarzu.

  • Dom Polanica-Zdrój, Bystrzycka
    1 / 15
    Dom Polanica-Zdrój, Bystrzycka

    Polanica-Zdrój

    • 1 580 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 5 449 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcielibyśmy zaprezentować Państwu wyjątkowy dom jednorodzinny o pow. 290 m2, położony w sercu uzdrowiska Polanica-Zdrój, w spokojnej, kameralnej i zielonej okolicy. Lokalizacja łą...

  • Dom Polanica-Zdrój, Staffa
    1 / 15
    Dom Polanica-Zdrój, Staffa

    Polanica-Zdrój

    • 989 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 594 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 150 m z zagospodarowanym ogrodem w uzdrowisku Polanica- Zdrój. Bardzo spokojna, zielona i bezpieczna okolica. Dobra lokalizacja oraz duża...

  • Działka budowlana Polanica-Zdrój, Gałczyńskiego
    1 / 6
    Działka budowlana Polanica-Zdrój, Gałczyńskiego

    Polanica-Zdrój

    • 335 000 zł cena
    • 735 m2 powierzchnia
    • 456 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 112/2 pod zabudowę jednorodzinną oraz usługi turystyczne, o pow. 735 mkw , położona w niewielkiej odległości od centrum uzdrowiska Polanica- Zdrój. W OFERCIE...

  • Dom Polanica- Zdrój Okazja!!
    1 / 16
    Dom Polanica- Zdrój Okazja!!

    Polanica-Zdrój

    • 949 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 5 423 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość położona , w obszarze zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej, obręb Nowy Zdrój, w jednej z atrakcyjniejszych, spokojnych i wyjątkowo zielonych lokalizacji uzdrowiska P...

  • Mieszkanie Polanica- Zdrój ul. Piastowska
    1 / 12
    Mieszkanie Polanica- Zdrój ul. Piastowska

    Polanica-Zdrój

    • 625 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w przepięknej, willowej, zielonej i spokojnej okolicy 50 m od Parku Zdrojowego. W 2021 roku wykonano generalny remont. Wymieniono instalacje wod-kan, elektryczną, wymien...

  • Działki na sprzedaż
    1 / 4
    Działki na sprzedaż

    Ponikwa

    • 110 000 zł cena
    • 3 424 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam mam do sprzedaży 4 działki w miejscowości Ponikwa 1 323/ 2 3424 metry kwadratowe cena 110000 złotych 2 323/5 3192 metry kwadratowe cena 110000 złotych 3 323...

  • Na sprzedaż apartament w Kłodzku
    1 / 13
    Na sprzedaż apartament w Kłodzku

    Kłodzko

    • 590 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, w pełni wyposażonego apartamentu o powierzchni 76,68 m², zlokalizowanego na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy w s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Na sprzedaż dom wolnostojący Marcinów
    1 / 16
    Na sprzedaż dom wolnostojący Marcinów

    Marcinów

    • 1 200 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa rezydencja w sercu Kotliny Kłodzkiej — 67 arów prywatności, przestrzeni i komfortu Zapraszamy do odkrycia niepowtarzalnej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowoś...

  • Dom Stary wielisław
    1 / 9
    Dom Stary wielisław

    Stary Wielisław

    • 950 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem użytkowym w stanie surowym zamkniętym , położony w miejscowości Stary Wielisław . Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy z pięknym widok...

  • Na sprzedaż dom w Wolany, Szczytna
    1 / 16
    Na sprzedaż dom w Wolany, Szczytna

    Polanica-Zdrój

    • 1 500 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu  dom położony  w malowniczej wsi  Wolany, gmina Szczytna oddalonej ok. 1000 m od parku zdrojowego w  Polanicy Zdrój. Ta przepiękna nieruchomość o powierzchni...

  • Na sprzedaż apartament w centrum Kłodzka
    1 / 16
    Na sprzedaż apartament w centrum Kłodzka

    Kłodzko

    • 599 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 5 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni mieszkalnej 102.65 mkw,  położony na 3 piętrze kamienicy usytuowanej na  rynku Kłodzkim.  Apartament 2 lata temu przeszed...

  • Na sprzedaż  4 działki rolne w Szczytnej
    1 / 7
    Na sprzedaż 4 działki rolne w Szczytnej

    Polanica-Zdrój

    • 1 227 600 zł cena
    • 68 200 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 4 działki usytuowane w miejscowości Wolany , gmina Szczytna położone ok. 8 km od Polanicy Zdrój  Powierzchnia działek kształtuje się następująco ...

  • Na sprzedaż działka budowlana Polanica Zdrój
    1 / 5
    Na sprzedaż działka budowlana Polanica Zdrój

    Polanica-Zdrój

    • 534 300 zł cena
    • 3 562 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 3562 mkw w Polanicy Zdrój ,obręb Nowy Wielisław. Możliwość podziału na mniejsze działki. Zgodnie z miejscowym pl...

  • Mieszkanie (pokój) sprzedam
    1 / 6
    Mieszkanie (pokój) sprzedam

    Szczytna

    • 650 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 54 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam lub wynajmę mieszkanie składające się z jednego pokoju,WC własne na korytarzu ,komorka murowana i piwnica.Brak kuchni i łazienki. W pokoju jest woda , prąd,umywalka i zlew...

  • dzialka pod inwestycje 5200 m2 -2 km od Ladka Zdroju
    1 / 8
    dzialka pod inwestycje 5200 m2 -2 km od Ladka Zdroju

    Radochów

    • 365 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Dzialka pod inwestycje 5200 m2 tuz przy glownej drodze z Wroclawia do Ladka Zdroju- 2 km od Ladka . Idealna pod stacje benzynowa, zajazd., budowe nowego domu. Dzialka nie zostal...

  • Widokowa działka budowlana
    1 / 4
    Widokowa działka budowlana

    Nowa Bystrzyca

    • 145 000 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam, działkę budowlaną widokową w miejscowości Nowa Bystrzyca w Kotlinie Kłodzkiej, działka ma ogromny potencjał turystyczny, w okolicy mnóstwo atrakcji, blisko do Czech, w mi...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Kłodzku
    1 / 11
    Na sprzedaż mieszkanie w Kłodzku

    Kłodzko

    • 320 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowa oferta sprzedaży przestronnego mieszkania w sercu Kłodzka Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania położonego w centrum ma...

  • sprzedaż domu w Lądku Zdroju
    1 / 4
    sprzedaż domu w Lądku Zdroju

    Lądek-Zdrój

    • 250 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 1 624 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Pilnie dom do remontu w Lądku Zdroju.

  • Działki w górach z war zab Polanica Zdrój Kotlina Kłodzka
    1 / 4
    Działki w górach z war zab Polanica Zdrój Kotlina Kłodzka

    Paszków

    • 185 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Trzy niezwykłe działki o powierzchni od 15 do 17 arów z widokiem na góry! Działki położone w malowniczym regionie Dolnego Śląska, w miejscowości Paszków ok 6km od Polanicy Zdroju,...