• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Bystrzycą Kłodzką

(45)
  • 1 / 2
    Działka Stójków

    Stójków

    • 276 750 zł cena
    • 2 252 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W lewym górnym rogu dokumentupieczęć podłużna Burmistrz Lądka-Zdroju.Ogłoszenie Nr IF.6840.31.5.2025.406 Burmistrza Lądka-Zdroju z dnia 23 kwietnia 2026 r. o III przetargu ustnym n...

  • 1 / 2
    Działka Stójków

    Stójków

    • 227 550 zł cena
    • 1 817 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W lewym górnym rogu dokumentupieczęć podłużna Burmistrz Lądka-Zdroju.Ogłoszenie Nr IF.6840.36.5.2025.406 Burmistrza Lądka-Zdroju z dnia 23 kwietnia 2026 r. o III przetargu ustnym n...

  • 1 / 2
    Działka Stójków

    Stójków

    • 164 820 zł cena
    • 1 310 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W lewym górnym rogu dokumentupieczęć podłużna Burmistrz Lądka-Zdroju.Ogłoszenie Nr IF.6840.37.45.2025.406 Burmistrza Lądka-Zdroju z dnia 23 kwietnia 2026 r. o III przetargu ustnym...

  • 1 / 2
    Działka Lądek-zdrój

    Lądek-Zdrój

    • 861 000 zł cena
    • 5 717 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    W lewym górnym rogu dokumentupieczęć podłużna Burmistrz Lądka-ZdrojuOgłoszenie Nr IF.6840.6.4.2025.406 Burmistrza Lądka-Zdroju z dnia 23 kwietnia 2026 r. o IV przetargu ustnym nieo...

  • Atrakcyjna działka budowlana z widokiem na góry
    1 / 13
    Atrakcyjna działka budowlana z widokiem na góry

    Starkówek

    • 134 725 zł cena
    • 1 585 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka budowlana z widokiem na góry – okolica Polanicy-Zdrój Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej, górskiej okolicy – idealna pod budowę domu...

  • Sprzedam działkę - świetna okolica - miejsce na negocjacje
    Sprzedam działkę - świetna okolica - miejsce na negocjacje

    Lądek-Zdrój

    • 1 300 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    OKAZJA INWESTYCYJNA – 1,5 HA W LĄDKU-ZDROJU Szukasz terenu z ogromnym potencjałem, który zapewni Ci zwrot z inwestycji? Oto działka, która spełni Twoje oczekiwania – położona w...

  • Działka widokowa - z widokiem na Śnieżnik

    Długopole Górne

    • 45 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę położoną w malowniczym rejonie górskim, u podnóża Masywu Śnieżnika, w województwie dolnośląskim (powiat kłodzki, gmina Międzylesie, Długopole Górne). Powierzchn...

  • Działka budowlana 20 minut od Sky Bridge 721 - bez pośredników

    Smreczyna

    • 62 000 zł cena
    • 1 015 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w gminie Międzylesie - miejscowość Smreczyna gm.Międzylesie o powierzchni 1015 m² . Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzenn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • patrykbudzynski88@gmail.com
    patrykbudzynski88@gmail.com

    Ponikwa

    • 110 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działki 323/2 o powierzchni 0,3424 hektara 323/3 o powierzchni 0,3424 hektara 323/4 o powierzchni 0,3191 hektara 323/5 o powierzchni 0,3191 hektara Do sprzedania...

  • Działka budowlana Polanica-Zdrój, Gałczyńskiego
    1 / 6
    Działka budowlana Polanica-Zdrój, Gałczyńskiego

    Polanica-Zdrój

    • 335 000 zł cena
    • 735 m2 powierzchnia
    • 456 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 112/2 pod zabudowę jednorodzinną oraz usługi turystyczne, o pow. 735 mkw , położona w niewielkiej odległości od centrum uzdrowiska Polanica- Zdrój. W OFERCIE...

  • Działki na sprzedaż
    1 / 4
    Działki na sprzedaż

    Ponikwa

    • 110 000 zł cena
    • 3 424 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam mam do sprzedaży 4 działki w miejscowości Ponikwa 1 323/ 2 3424 metry kwadratowe cena 110000 złotych 2 323/5 3192 metry kwadratowe cena 110000 złotych 3 323...

  • Na sprzedaż  4 działki rolne w Szczytnej
    1 / 7
    Na sprzedaż 4 działki rolne w Szczytnej

    Polanica-Zdrój

    • 1 227 600 zł cena
    • 68 200 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 4 działki usytuowane w miejscowości Wolany , gmina Szczytna położone ok. 8 km od Polanicy Zdrój  Powierzchnia działek kształtuje się następująco ...

  • Na sprzedaż działka budowlana Polanica Zdrój
    1 / 5
    Na sprzedaż działka budowlana Polanica Zdrój

    Polanica-Zdrój

    • 534 300 zł cena
    • 3 562 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 3562 mkw w Polanicy Zdrój ,obręb Nowy Wielisław. Możliwość podziału na mniejsze działki. Zgodnie z miejscowym pl...

  • dzialka pod inwestycje 5200 m2 -2 km od Ladka Zdroju
    1 / 8
    dzialka pod inwestycje 5200 m2 -2 km od Ladka Zdroju

    Radochów

    • 365 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Dzialka pod inwestycje 5200 m2 tuz przy glownej drodze z Wroclawia do Ladka Zdroju- 2 km od Ladka . Idealna pod stacje benzynowa, zajazd., budowe nowego domu. Dzialka nie zostal...

  • Widokowa działka budowlana
    1 / 4
    Widokowa działka budowlana

    Nowa Bystrzyca

    • 145 000 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam, działkę budowlaną widokową w miejscowości Nowa Bystrzyca w Kotlinie Kłodzkiej, działka ma ogromny potencjał turystyczny, w okolicy mnóstwo atrakcji, blisko do Czech, w mi...

  • Działki w górach z war zab Polanica Zdrój Kotlina Kłodzka
    1 / 4
    Działki w górach z war zab Polanica Zdrój Kotlina Kłodzka

    Paszków

    • 185 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Trzy niezwykłe działki o powierzchni od 15 do 17 arów z widokiem na góry! Działki położone w malowniczym regionie Dolnego Śląska, w miejscowości Paszków ok 6km od Polanicy Zdroju,...

  • Działka bud-inwe
    1 / 5
    Działka bud-inwe

    Polanica-Zdrój

    • 708 050 zł cena
    • 2 032 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka nr 41/2 obręb Stary Zdrój 57-320 Polanica Zdrój , 2032 m2, plan zagospodarowania PT/MT3. Umowa energii podpisana z Tauronem, realizacja przyłącza do końca 2025...

  • Na sprzedaż dwie działki w Jaworku
    1 / 6
    Na sprzedaż dwie działki w Jaworku

    Jaworek

    • 369 360 zł cena
    • 2 052 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwie działki budowlane położone w Jaworku ,oddalonym ok. 5 km od Ząbkowic Śląskich. Działka o numerze geodezyjnym 9/6 o powierzchni 0.1300 ha za...

  • Na sprzedaż działka budowlana Polanica Zdrój
    1 / 5
    Na sprzedaż działka budowlana Polanica Zdrój

    Polanica-Zdrój

    • 542 250 zł cena
    • 3 615 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 3615mkw w Polanicy Zdrój ,obręb Nowy Wielisław. Możliwość podziału na mniejsze działki. Zgodnie z miejscowym pla...

  • NA SPRZEDAZ GRUNT
    1 / 8
    NA SPRZEDAZ GRUNT

    Starkówek

    • 1 620 000 zł cena
    • 27 000 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAZ GRUNT WE WSI STARKOWEK,BLISKO KURORTU POLANICA ZDROJ 5km.DUSZNIK ZDROJU,ZIELENCA,KUDOWA ZDROJ.WROCLAW 90KM. BRAK PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZSTRZENNEGO w/w NIERUCHOMOSC L...