• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Nowa Ruda

(4)
  • Na sprzedaż mieszkanie w Nowej Rudzie ul. Kościelna 5
    1 / 8
    Na sprzedaż mieszkanie w Nowej Rudzie ul. Kościelna 5

    Nowa Ruda

    • 105 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 1 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż niskoczynszowe mieszkanie do remontu o powierzchni 71,4 m2. Zlokalizowane jest na trzecim piętrze w kamienicy znajdującej się na ul. Kościelnej 5 w centrum Nowej Rudy....

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowa Ruda

    • 230 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowa Ruda

    • 280 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 364 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nowa Ruda

    • 190 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie na sprzedaż Głuszyca 40 m po remoncie

    Głuszyca

    • 165 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie niedaleko centrum Głuszycy. Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego z otwartym salonem i pokoju. Duża łazienka z wanną. Ogrzewanie g...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jedlina-Zdrój

    • 1 500 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Polanica-Zdrój

    • 490 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kłodzko

    • 290 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bardo

    • 155 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 2 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielawa

    • 175 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie do wynajęcia
    Mieszkanie do wynajęcia

    Kłodzko

    • 1 500 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne, jasne i ciepłe mieszkanie w Kłodzku przy Rynku, przy ulicy Chrobrego....

  • Na sprzedaż mieszkanie w Kłodzku
    1 / 12
    Na sprzedaż mieszkanie w Kłodzku

    Kłodzko

    • 390 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 4 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 86,5 m², na ulicy Czeskiej w odrestaurowanej Kamienicy na 4. piętrze blisko kłodzkiego Rynku. W skład mieszkania wchodzi...

  • Mieszkanie Radków
    1 / 5
    Mieszkanie Radków

    Radków

    • 182 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 516 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w Radków (powiat kłodzki), blisko Kłodzko Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 33,30 m², położone na 2. piętrze kamienicy w malowniczej mie...

  • Mieszkanie Nowa Ruda
    1 / 15
    Mieszkanie Nowa Ruda

    Nowa Wieś Kłodzka

    • 159 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuje na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w stanie technicznym do remontu w doskonałej lokalizacji Nowej Rudy. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, z którego mo...

  • Mieszkanie Bielawa
    1 / 13
    Mieszkanie Bielawa

    Bielawa

    • 315 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,1m2, na 2 piętrze bloku na osiedlu XXV Lecia w Bielawie. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Mieszkanie wymaga częściow...

  • PILNE! 2 Pokoje,Bielawa

    Bielawa

    • 139 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    GOTOWOŚĆ DO NEGOCJACJI CENY PRZY SZYBKIEJ DECYZJI ZAKUPOWEJ! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37...

  • 1 / 4
    Mieszkanie 55 m2/garaż/ogródek

    Pieszyce

    • 255 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania słoneczne mieszkanie w Centrum Pieszyc na I piętrze.Lokal składa się z przedpokoju, dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC o łącznej pow. 55m2Ogrzewanie oraz ciepła woda...

  • 1 / 4
    Na sprzedaż kawalerka – 35 m² ,Bielawa

    Bielawa

    • 259 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Stylowa kawalerka po kapitalnym remoncie – BielawaNa sprzedaż wyjątkowa, w pełni wyremontowana kawalerka położona w Bielawa. Mieszkanie o powierzchni 35 m² (ok. 40 m² po podłodze)...

  • 2 pokoje z balkonem ,II piętro 50m2

    Bielawa » ul. Obrońców Westerplatte

    • 229 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania przestronne mieszkanie w Bielawie przy ul. WesterplatteLokal składa się z salonu z balkonem, sypialni, dużej przestronnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC o łąc...

  • 1 / 4
    Na sprzedaż – Bielawa | 39,10 m²,2piętro

    Bielawa

    • 209 900 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w bloku o powierzchni 39,10 m², położone na 2 piętrze w spokojnej części miasta Bielawa.Cena: 209 900 zł Układ pomieszczeń: salon z aneksem k...

  • Na sprzedaż przestronne mieszkanie 50 m² – Bielawa

    Bielawa

    • 369 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i atrakcyjnej części Bielawy. To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem...

  • Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – Pieszyce |43m2

    Pieszyce

    • 260 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 047 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie w bloku o powierzchni 43,4 m², położone w spokojnej części Pieszyc . Lokal idealny zarówno dla pary, singla, jak i jako inwestycja pod...

  • REZERWACJA! Atrakcyjne mieszkanie w Bielawie

    Bielawa

    • 239 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie z klimatyzacją na wysokim parterze w zadbanej kamienicy w Bielawie.Lokal składa się z salonu, sypialni, łazienki w WC oraz przestronnej kuchni o...

  • Dwa pokoje na parterze ok.39m2/ garaż/ogródek

    Pieszyce

    • 200 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 264 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe na parterze w Pieszycach ,ogródek, komórka.Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC ,przedpokoju, przedsionka o łącznej pow. 38,45...

  • Mieszkanie Jedlina-zdrój, ul. Wałbrzyska

    Jedlina-Zdrój » ul. Wałbrzyska

    • 170 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 616 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jedlina-Zdrój, dnia 24.04.2026 r.GPM.6840.44.2024WYCIĄGZ OGŁOSZENIA O PRZETARGUB U R M I S T R Z M I A S T A J E D L I N A-Z D R Ó Jogłasza V przetarg ustny nieograniczony na s...