• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Nowa Ruda

(2)
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Nowa Ruda

    • 320 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 3 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Nowa Ruda

    • 270 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 2 390 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Duszniki-Zdrój

    • 498 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 640 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Bystrzyca Kłodzka

    • 440 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 4 357 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Wałbrzych

    • 319 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 3 710 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Świdnica rynek pierwotny

    Świdnica

    • 680 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta bez prowizji od kupującego - 0% prowizji!, bez podatku PCC Nowy apartamentowiec w okolicach Centrum miasta! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofe...

  • Mieszkanie Pszenno

    Pszenno

    • 600 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Hostel - mieszkanie pod Świdnicą - Pszennie Ogrzewanie centralne. Bez czynszowe. I piętro - 5 osobnych pokoi, wspólna kuchnia oraz dwie łazienki. II piętro / poddasz...

  • 4 pok. 2 Łazienki Kominek Karkonoska Dwupoziomowe

    Wałbrzych

    • 489 900 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 4 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    4 pokoje 2 Łazienki Kominek I Karkonoska I Dwupoziomowe I AntresolaWe Speak English* 3 Sypialnie* Gabinet Do Prowadzenia Firmy lub Królestwo Nastolatków Z Własną Łazienką* Warszta...

  • Mieszkanie Zebrzydów

    Zebrzydów

    • 425 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA! Przestronne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Zebrzydowie! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, 3 sypialnie, duża łazienka z toale...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 859 100 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronny czteropokojowy apartament znajdujący się w Centrum Świdnicy! Apartament o powierzchni ok. 123 m2, na którą składa się osobna przestronna kuchn...

  • Mieszkanie Świdnica rynek pierwotny

    Świdnica

    • 779 100 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze w budynku A3 o powierzchni użytkowej 44 m2 z dwoma balkonami! Oferta bez prowizji od kupującego - 0% prowizji!, bez podatku PCC Nowy a...

  • Mieszkanie Świdnica ul. okolice Centrum

    Świdnica » os. Centrum

    • 609 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne, komfortowo urządzone mieszkanie w okolicach Centrum! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, trzy osobne sypialnie, łazienka oraz przestronn...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 485 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 831 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - I piętro, Osiedle Zawiszów! Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem, trzy sypialnie, kuchnia, łazienka, toaleta o...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 540 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Eleganckie, gustownie urządzone 4-pokojowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania - I piętro, teren posesji zamknięty, ogródek! [i]Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, idealne d...

  • Mieszkanie Marcinowice

    Marcinowice

    • 442 900 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 4 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Marcinowicach! CENA DO NEGOCJACJI! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon, 3 pokoje, osob...

  • Mieszkanie Świdnica

    Świdnica

    • 874 100 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 285 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Eleganckie mieszkanie w Centrum miasta - I piętro w odrestaurowanej kamienicy! [i]Lokal mieszkalny, który idealnie nadaje się również na lokal usługowy.[/i] Lokal idea...

  • 4 pok. 2 Łazienki Kominek Karkonoska Dwupoziomowe

    Wałbrzych

    • 489 900 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 4 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    4 pokoje 2 Łazienki Kominek I Karkonoska I Dwupoziomowe I Antresola Czynsz 863,42 zł z ogrzewaniem i funduszem remontowym.We Speak English.* 3 Sypialnie* Gabinet Do Prowadzenia Fi...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 15
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 279 999 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ 4 POKOJOWE MIESZKANIE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni całkowitej 84,61m2 ,użytkowej 81,91m2, usytuowane na 4 piętrze w 4...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Brzeźnicy - Bardo
    1 / 9
    Na sprzedaż mieszkanie w Brzeźnicy - Bardo

    Brzeźnica

    • 190 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy – Brzeźnica, gm. Bardo Jeśli marzysz o własnym mieszkaniu w klimatycznej kamienicy, w spokojnej wsi, a jednocześnie blisko miasta –...

  • Na sprzedaż apartament w centrum Kłodzka
    1 / 16
    Na sprzedaż apartament w centrum Kłodzka

    Kłodzko

    • 599 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 5 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni mieszkalnej 102.65 mkw,  położony na 3 piętrze kamienicy usytuowanej na  rynku Kłodzkim.  Apartament 2 lata temu przeszed...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście
    1 / 10
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście

    Wałbrzych

    • 895 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 5 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    NA SPRZEDAŻ 4 POKOJOWY APARTAMENT W KAMIENICY PO TERMOMODERNIZACJI ZLOKALIZOWANY W ŚRÓDMIEŚCIU. Opis lokalu: Apartament o powierzchni użytkowej 153 m2 usytuowany na 2 piętrze w 4...

  • Mieszkanie Wałbrzych Centrum
    1 / 8
    Mieszkanie Wałbrzych Centrum

    Wałbrzych

    • 380 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 3 726 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie znajdujące się w jednej z bocznych uliczek Wałbrzyskiego Rynku przy ulicy Gdańskiej. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 103m2 skład...

  • Mieszkanie Wałbrzych Podgórze
    1 / 11
    Mieszkanie Wałbrzych Podgórze

    Wałbrzych

    • 795 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w Rezydencji Niedźwiadki. Zapraszam na prezentacje wyjątkowego, nowoczesnego dwupoziomowego apartamentu zlokalizowanego w Wałbrzychu - Podgórze - ul. Niepodległości, po...

  • Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra
    1 / 8
    Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra

    Wałbrzych

    • 299 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferuję nieruchomość o powierzchni 56m2 zlokalizowaną w Wałbrzychu - Piaskowa Góra przy ulicy Gajcego. Usytuowana w bloku na III piętrze Składającą się z: - Salonu wra...

  • Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście, Gdańska
    1 / 14
    Mieszkanie Wałbrzych Śródmieście, Gdańska

    Wałbrzych

    • 259 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 3 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Wałbrzych ul. Gdańska - duże mieszkanie pod flip. Oferuje na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w stanie technicznym do remontu w fajnej lokalizacji - ulica dochodząca do Rynku...

  • Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra, Malczewskiego
    1 / 11
    Mieszkanie Wałbrzych Piaskowa Góra, Malczewskiego

    Wałbrzych

    • 395 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuje na sprzedaż fajne 4 pokojowe mieszkanie. Znajdujące sie: Wałbrzych - Piaskowa Góra - Malczewskiego. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, miejskim ogrzewani...

  • Mieszkanie Wałbrzych Podgórze
    1 / 7
    Mieszkanie Wałbrzych Podgórze

    Wałbrzych

    • 690 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Zamieszkaj w Rezydencji Niedźwiadki. Zapraszam na prezentacje wyjątkowego, nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego w Wałbrzychu - Podgórze - ul. Niepodległości, posadowionego w k...

  • Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój
    1 / 15
    Mieszkanie Wałbrzych Stary Zdrój

    Wałbrzych

    • 399 900 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 4 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    NA SPRZEDAŻ 4 POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY ZLOKALIZOWANE W WAŁBRZYCHU, W DZIELNICY STARY ZDRÓJ. Opis lokalu: Mieszkanie o powierzchni użytkowej 94,6 m2 usytuowane na parterze...

  • Z Okna w Salonie SuPeR widok na Chełmiec 4 pok. 80 m2 Park
    Z Okna w Salonie SuPeR widok na Chełmiec 4 pok. 80 m2 Park

    Wałbrzych

    • 330 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Z Okna w Salonie SuPeR widok na górę Chełmiec. Park Sobieskiego cisza spokój ptaki śpiewają naprawdę warto. Zasłużyłeś na Komfort wypoczynku w spokoju i wygodę bliskości miasta w...

  • Mieszkanie Szczawno Zdrój gm. Wałbrzych, Sienkiewicza

    Nowe

    Mieszkanie Szczawno Zdrój gm. Wałbrzych, Sienkiewicza

    Szczawno-Zdrój

    • 630 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Klimatyczne mieszkanie z własnym ogrodem - Szczawno-Zdrój! Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z duszą, z urokliwym ogródkiem i balkonem. W tym mieszkaniu już od wejścia...

  • Mieszkanie Pszenno gm. Świdnica

    Nowe

    Mieszkanie Pszenno gm. Świdnica

    Pszenno

    • 600 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Hostel - mieszkanie pod Świdnicą - Pszennie Ogrzewanie centralne. Bez czynszowe. I piętro - 5 osobnych pokoi, wspólna kuchnia oraz dwie łazienki. II piętro / poddasze - przygo...

  • Mieszkanie Świdnica, okolice Kraszowickiej

    Nowe

    Mieszkanie Świdnica, okolice Kraszowickiej

    Świdnica

    • 850 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferujemy Państwu eleganckie i komfortowe apartamenty w zabudowie szeregowej z ogródkiem oraz 2 miejscami parkingowymi! Apartament o powierzchni 115m2 dzieli się na przestrzeń dzi...