• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Nową Rudą

(58)
  • Mieszkanie Bielawa
    1 / 13
    Mieszkanie Bielawa

    Bielawa

    • 315 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,1m2, na 2 piętrze bloku na osiedlu XXV Lecia w Bielawie. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Mieszkanie wymaga częściow...

  • Mieszkanie Bielawa
    1 / 15
    Mieszkanie Bielawa

    Bielawa

    • 339 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do sprzedania piękne, wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,61m2, usytuowane na 2 piętrze budynku w Bielawie przy ulicy Polnej. Mieszkanie zostało wyremontowane z u...

  • Mieszkanie Bielawa
    1 / 5
    Mieszkanie Bielawa

    Bielawa

    • 1 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 25m2, na parterze bloku na osiedlu Włókniarzy w Bielawie. Mieszkanie jest wyremontowane i w pełni wyposażone. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Mie...

  • Sprzedam, wynajmę
    1 / 6
    Sprzedam, wynajmę

    Szczytna

    • 64 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do sprzedania mieszkanie składające się z jednego pokoju komórki piwnicy WC na korytarzu.

  • Mieszkanie Bielawa
    1 / 11
    Mieszkanie Bielawa

    Bielawa

    • 259 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane na 3 piętrze bloku na osiedlu Włókniarzy w Bielawie. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Mieszkanie jest...

  • Mieszkanie Nowa Ruda
    1 / 15
    Mieszkanie Nowa Ruda

    Nowa Wieś Kłodzka

    • 159 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuje na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w stanie technicznym do remontu w doskonałej lokalizacji Nowej Rudy. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, z którego mo...

  • Mieszkanie Polanica- Zdrój ul. Piastowska
    1 / 12
    Mieszkanie Polanica- Zdrój ul. Piastowska

    Polanica-Zdrój

    • 625 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w przepięknej, willowej, zielonej i spokojnej okolicy 50 m od Parku Zdrojowego. W 2021 roku wykonano generalny remont. Wymieniono instalacje wod-kan, elektryczną, wymien...

  • Mieszkanie Radków
    1 / 5
    Mieszkanie Radków

    Radków

    • 182 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 516 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w Radków (powiat kłodzki), blisko Kłodzko Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 33,30 m², położone na 2. piętrze kamienicy w malowniczej mie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Na sprzedaż apartament w Kłodzku
    1 / 13
    Na sprzedaż apartament w Kłodzku

    Kłodzko

    • 590 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, w pełni wyposażonego apartamentu o powierzchni 76,68 m², zlokalizowanego na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy w s...

  • Na sprzedaż apartament w centrum Kłodzka
    1 / 16
    Na sprzedaż apartament w centrum Kłodzka

    Kłodzko

    • 599 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 5 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni mieszkalnej 102.65 mkw,  położony na 3 piętrze kamienicy usytuowanej na  rynku Kłodzkim.  Apartament 2 lata temu przeszed...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Brzeźnicy - Bardo
    1 / 9
    Na sprzedaż mieszkanie w Brzeźnicy - Bardo

    Brzeźnica

    • 190 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy – Brzeźnica, gm. Bardo Jeśli marzysz o własnym mieszkaniu w klimatycznej kamienicy, w spokojnej wsi, a jednocześnie blisko miasta –...

  • Mieszkanie (pokój) sprzedam
    1 / 6
    Mieszkanie (pokój) sprzedam

    Szczytna

    • 650 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 54 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Sprzedam lub wynajmę mieszkanie składające się z jednego pokoju,WC własne na korytarzu ,komorka murowana i piwnica.Brak kuchni i łazienki. W pokoju jest woda , prąd,umywalka i zlew...

  • Przytulne mieszkanie po remoncie z widokiem na Góry Sowie
    1 / 16
    Przytulne mieszkanie po remoncie z widokiem na Góry Sowie

    Pieszyce

    • 349 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    UWAGA ! OKAZJA ! BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA Przedstawiam Państwu przytulne mieszkanie po całkowitym remoncie w bardzo dobrej lokalizacji w Pieszycach z widokiem na Góry Sowie!...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jugów

    • 120 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 1 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż mieszkanie w Kłodzku
    1 / 11
    Na sprzedaż mieszkanie w Kłodzku

    Kłodzko

    • 320 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowa oferta sprzedaży przestronnego mieszkania w sercu Kłodzka Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania położonego w centrum ma...

  • Sprzedam mieszkanie/pokój/
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie/pokój/

    Szczytna

    • 72 000 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do zamieszkania pokój na pierwszym piętrze.Nowe wersalki zlew,umywalka, kupione w maju.Nowa podłoga z paneli.Wc na korytarzu.,Komórka na podwórku, miejsce garażowe,piwnica. Blisko...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Kłodzku
    1 / 12
    Na sprzedaż mieszkanie w Kłodzku

    Kłodzko

    • 390 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 4 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 86,5 m², na ulicy Czeskiej w odrestaurowanej Kamienicy na 4. piętrze blisko kłodzkiego Rynku. W skład mieszkania wchodzi...

  • Mieszkanie Polanica-Zdrój, Bystrzycka
    1 / 15
    Mieszkanie Polanica-Zdrój, Bystrzycka

    Polanica-Zdrój

    • 429 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Mieszkanie 77 m2 , Polanica- Zdrój- 3- pokojowe mieszkanie w centrum miasta, po remoncie, jasne i funkcjonalne. Nieruchomość położona w budynku wielorodzinnym z osobnym, niezależn...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    Mieszkanie do wynajęcia

    Kłodzko

    • 1 500 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne, jasne i ciepłe mieszkanie w Kłodzku przy Rynku, przy ulicy Chrobrego....

  • Mieszkanie Polanica-Zdrój, al. 1000-lecia
    1 / 15
    Mieszkanie Polanica-Zdrój, al. 1000-lecia

    Polanica-Zdrój

    • 745 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 071 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    NOWA NIŻSZA CENA !!! Mieszkanie 57,4 m2 Polanica -Zdrój/ Parkowa Polana Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji uzdrowiska Polanica- Zdrój. Mieści się w jednym z budynków otoczonych...