• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gościno +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Kołaczycami

(94)
  • Dom Jasło

    Jasło

    • 1 190 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy w pełni wyposażony dom o wysokim standardzie, który łączy w sobie elegancję z funkcjonalnością, zlokalizowany w cichej i sp...

  • Dom Kobyle

    Kobyle

    • 440 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kobyle, gm. Frysztak - dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 100 m2 na działce 18 arów ( zostanie ona wydzielona z działki większej zgodnia z ukształtowaniem terenu) w ładnym, w...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 989 900 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż zabytkową kamienicę mieszkalną w ścisłym centrum Jasła, przy ul. Ujejskiego. Na płaskiej działce o kształcie zbliżonym d...

  • Dom Dobrucowa

    Dobrucowa

    • 169 900 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 428 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwy dom w zabudowie bliźniaczej z piękną działką i dużym potencjałem położony w miejscowości Dobrucowa, gmina Tarnowiec. Prezentowana...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 414 900 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 594 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Prezentujemy Państwu nietuzinkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej zlokalizowanego w Jaśle, przy ul. Grunwaldzkiej. Prezentowany budynek wzniesiono w latach 70-tych...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Czeluśnica

    • 1 370 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 8 204 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 229 900 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 285 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję Państwu uroczą nieruchomość zlokalizowaną w strefie podmiejskiej miasta Jasło, ul. Naftowa, obręb Niegłowice. Prezentowana nieruchomość obejmuje murow...

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Podniebyle

    • 270 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowy energooszczędny dom - Tarnowiec ul.Księżycowa

    Tarnowiec

    • 549 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jesteśmy wyłącznym sprzedawcą inwestycji Osiedle Księżycowe.Tarnowiec, ul. Księżycowa120 m2 + 5 arów działkiMożliwość wykończenia pod kluczCena od 549 000 zł Przestrzeń dla Tw...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 990 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny i komfortowy dom, który łączy w sobie wysoki standard z elegancją i niebagatelną lokalizacją na spokojnym osiedlu w Jaśle, przy ul....

  • Dom Świerchowa

    Świerchowa

    • 549 900 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 4 104 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesny dom w stanie częściowo "deweloperskim", a częściowo "pod klucz" zlokalizowany w miejscowości Świerchowa, gmina Osiek Jasielski. Pre...

  • Dom Glinik Górny

    Glinik Górny

    • 330 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Glinik Górny - dom o powierzchni 130 m2 w stanie surowym na działce 25,76 ara, budowany z pustaka, ocieplony styropianem, kryty blachodachówką, okna pcv, rozprowadzona instalacja e...

  • Dom Jasło

    Jasło

    • 299 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną na obrzeżach miasta Jasło w otoczeniu zieleni lasów Rezerwatu Przyrody Golesz oraz w niedalekiej odległoś...

  • Dom w Centrum Jasła

    Jasło

    • 830 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 3 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam bardzo ładny dom z ogrodem w Jaśle, usytuowany w centrum miasta (2-3min.pieszo od Jasielskiego Domu Kultury),obiekt w zabudowie zwartej na spokojnej ulicy. Budynek dwu pię...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Łęki Dukielskie

    • 265 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Cergowa

    • 800 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Głojsce

    • 260 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Głojsce

    • 319 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 190 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kotań

    • 619 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 3 821 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Potok

    • 319 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 279 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Drewniany dom w Żarnowcu
    1 / 16
    Drewniany dom w Żarnowcu

    Żarnowiec

    • 220 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom drewniany z działką 30ar – Długie
    Dom drewniany z działką 30ar – Długie

    Długie

    • 109 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 1 212 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Chatka w Beskidzie Niskim
    Chatka w Beskidzie Niskim

    Głojsce

    • 117 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 463 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Krościenko Wyżne – drewniany dom do remontu
    1 / 14
    Krościenko Wyżne – drewniany dom do remontu

    Krościenko Wyżne

    • 175 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 2 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Jednorodzinny dom pod Krosnem
    Jednorodzinny dom pod Krosnem

    Żeglce

    • 749 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • POTOK – dom w klasycznej bryle kwadratu
    POTOK – dom w klasycznej bryle kwadratu

    Potok

    • 300 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Łęki Dukielskie

    • 200 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 031 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom Dukla w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - do wykończenia
    1 / 9
    Dom Dukla w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - do wykończenia

    Cergowa

    • 430 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 2 172 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta sprzedaży domu z przeznaczeniem na cele mieszkalne lub prowadzenia działalności z uwagi na korzystną lokalizację. Lokalizacja: [Cergowa, Dukla, Powiat Krośnieński] Powierz...

  • Dom 164m2 na sprzedaż – KROSNO /przedmieścia/.
    1 / 11
    Dom 164m2 na sprzedaż – KROSNO /przedmieścia/.

    Dobieszyn

    • 347 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 2 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny położony w bliskiej odległości od granic Krosna – administracyjnie w miejscowości Dobieszyn. Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 16...

  • Dom na sprzedaż 126m2, działka 17a – Łęki Dukielskie /Dukla/
    1 / 5
    Dom na sprzedaż 126m2, działka 17a – Łęki Dukielskie /Dukla/

    Łęki Dukielskie

    • 337 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 675 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek z możliwością wydzielenia 3 odrębnych mieszkań. Oferujemy do sprzedaży wolnostojący budynek mieszkalny położony w Łękach Dukielskich w odległości około 15 km od Krosna,...

  • Dom Długie gm. Zarszyn, Zagumnie
    1 / 15
    Dom Długie gm. Zarszyn, Zagumnie

    Długie

    • 850 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny wybudowany według projektu Archeon „Dom w Lukrecji”, położony na zadbanej, płaskiej działce o powierzchni 8,9 ara w miejscowości Długie k....

  • Dom Iwla gm. Dukla,
    1 / 15
    Dom Iwla gm. Dukla,

    Iwla

    • 1 250 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 4 630 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 270 m², położony na 29-arowej, w pełni ogrodzonej działce w miejscowości Iwla w gminie Dukla. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu natury...

  • Dom Żarnowiec gm. Jedlicze,
    1 / 15
    Dom Żarnowiec gm. Jedlicze,

    Żarnowiec

    • 1 290 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 9 627 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny parterowy z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku, usytuowany na dużej, ogrodzonej działce. Nieruchomość zadba...

  • Dom na sprzedaz
    1 / 9
    Dom na sprzedaz

    Korczyna

    • 220 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam dom drewniany na działce 1544 30 ar działka budowlana dom o powierzchni 80 m2 dom jest do Remontu więcej info pod tel

  • Dom Poraj gm. Chorkówka,
    1 / 7
    Dom Poraj gm. Chorkówka,

    Poraj

    • 190 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom do generalnego remontu o powierzchni około 160 m² w miejscowości Poraj, gmina Chorkówka, powiat krośnieński, położony na działce 46 ar. Dodatkowo na poses...

  • Dom Długie gm. Zarszyn, Sanocka
    1 / 7
    Dom Długie gm. Zarszyn, Sanocka

    Długie

    • 220 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż drewniany dom mieszkalny położony w miejscowości Długie przy ul. Sanockiej. Nieruchomość usytuowana jest na przestronnej działce o powierzchni około 18 arów i stanowi a...

  • Dom Dobieszyn gm. Jedlicze,
    1 / 15
    Dom Dobieszyn gm. Jedlicze,

    Dobieszyn

    • 920 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 6 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Dobieszynie, na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń, zag...

  • Dom Korczyna podkarpackie
    1 / 16
    Dom Korczyna podkarpackie

    Korczyna

    • 360 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom o powierzchni mieszkalnej 100 m2 oraz dużej użytkowej piwnicy i strychu. W domu znajdują się trzy pokoje, przechodnia kuchnia oraz łazienka, korytarz oraz przedsio...

  • Dom  gm. Zarszyn
    1 / 11
    Dom gm. Zarszyn

    Długie

    • 569 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 162 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom z dużym potencjałem położony w przepięknym miejscu, w jednej z miejscowości należących do gminy Zarszyn. Nieruchomość 2 kondygnacyjna z poddaszem nieuż...

  • Dom Kopytowa

    Kopytowa

    • 129 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 165 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję Państwu uroczą nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Kopytowa , gmina wiejska Chorkówka, powiat krośnieński. Prezentowana nieruchomość...

  • Dom Kryg

    Kryg

    • 369 900 zł cena
    • 411 m2 powierzchnia
    • 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Poszukujesz swojego miejsca na ziemi, własnego domu do zamieszkania[i] w[/i] spokojnej i cichej okolicy z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu lasów i przyrody? Ta oferta jest właś...

  • Dom Krempna

    Krempna

    • 429 900 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 777 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż domek rekreacyjny zlokalizowany w sercu Magurskiego Parku Narodowego w pobliżu Zalewu otoczonego licznymi leciwymi lasami oraz wyjątkowo pięknym kr...

  • Dom Wietrzno gm. Dukla,
    Dom Wietrzno gm. Dukla,

    Wietrzno

    • 229 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy, około 100-letni drewniany dom położony w miejscowości Wietrzno, który przeszedł kompleksową modernizację z zachowaniem swojego pie...

  • Dom w Leśniówce koło Krosna na sprzedaż
    Dom w Leśniówce koło Krosna na sprzedaż

    Leśniówka

    • 329 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 2 861 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferuję dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 115m, położony na dużej, 17-arowej działce w malowniczej miejscowości Leśniówka. Budynek został wybudowany w 1965 roku...