• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Boryszew
  • Czystogarb
  • Turze Pole
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Głowienka

(3)
  • Sprzedamdziałkę budowlaną w Głowience 8 ar+6 ar domek gratis
    1 / 9
    Sprzedamdziałkę budowlaną w Głowience 8 ar+6 ar domek gratis

    Głowienka

    • 120 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam-sprzedam działkę budowlaną w Głowience kolo Krosna przy ul.Franciszkańska19 to 8 ar na której znajduje sie domek plus 6 ar działki nad Lubatówką.- mniejsza działka np pod g...

  • Głowienka – dom w bliskiej odległości od centrum K
    1 / 12
    Głowienka – dom w bliskiej odległości od centrum K

    Głowienka

    • 299 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Głowienka

    • 1 200 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Mieszkanie 67m2, 3 pokojowe, winda, 7 piętro, łazienka i wc osobn...

    Krosno

    • 365 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedam komfortowe mieszkanie 3 pokojowe, 67m2, 7 piętro z windą, w bardzo dobrej lokalizacji, piękne widoki z balkonu, Krosno, Piastowska, bezpośrednio od właściciela, z założoną...

  • 1 / 3
    Wynajmę mieszkanie

    Krosno

    • 1 300 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    OPIS Witam mam do wynajęcia mieszkanie w Krośnie przy ulicy Magurów. Mieszkanie składa się z łazienki kuchni, dużego pokoju i przedpokoju do mieszkania przynależna jest także piwn...

  • ynajme pokój

    Krosno

    • 800 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Wynajmę 2 samodzielne, osobne pokoje ( większy ok. 24m2, mniejszy ok.19m2) w bezczynszowym mieszkaniu w Krośnie przy ulicy Słowackiego 16. W lokalu znajduje się wspólna kuchnia, ł...

  • Sprzedam

    Krosno

    • 350 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    SPRZEDAM MIESZKANIE NA OSIEDLU MARKIEWICZA Cena: 350 000 Sprzedam mieszkanie własnościowe spółdzielcze przy Ul.boh.westerplatte o pow.49m/2 na drugim piętrze ocieplonego bloku.Mi...

  • NOWA INWESTYCJA, MIESZKANIA W SZCZEPAŃCOWEJ OSIEDLE KWIATOWE
    1 / 10
    NOWA INWESTYCJA, MIESZKANIA W SZCZEPAŃCOWEJ OSIEDLE KWIATOWE

    Szczepańcowa

    • 370 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    POZNAJ SWOJE PRZYSZŁE MIESZKANIE  I INWESTYCJĘ W PRZYSZŁOŚĆ NA "OSIEDLU KWIATOWYM" MIESZKANIA W BUDYNKU NR 5 ZOSTAŁY SPRZEDANE. MIESZKANIE W BUDYNKU NR 1 ZOSTAŁO ZAREZERWOWANE. MI...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krosno

    • 399 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Krosno

    • 349 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 6 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krosno

    • 389 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 707 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Miejsce Piastowe

    • 399 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Wrocanka – dom, w którym się zakochasz
    1 / 20
    Wrocanka – dom, w którym się zakochasz

    Wrocanka

    • 1 300 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 7 879 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowy dom jednorodzinny pod Krosnem
    1 / 20
    Komfortowy dom jednorodzinny pod Krosnem

    Łężany

    • 1 399 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 8 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie po remoncie os. Markiewicza
    Mieszkanie po remoncie os. Markiewicza

    Krosno

    • 389 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 6 707 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesny dom – Wrocanka, gm. Tarnowiec
    Nowoczesny dom – Wrocanka, gm. Tarnowiec

    Wrocanka

    • 880 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 5 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Krosno – mieszkanie trzypokojowe
    Krosno – mieszkanie trzypokojowe

    Krosno » ul. Krakowska

    • 320 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Krosno – mieszkanie dwupoziomowe na Osiedlu Genera
    1 / 20
    Krosno – mieszkanie dwupoziomowe na Osiedlu Genera

    Krosno

    • 820 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 8 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka 10 ar pod Krosnem
    1 / 2
    Działka 10 ar pod Krosnem

    Szczepańcowa

    • 10 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szczepancowa pod Krosnem działka nr.1026/1 pod lasem wym.35/26m.droga z 2 stron a z 2 stron jest 15 ha.lasu Media na sąsiedniej działce działka opisana jest jako łąka.Powaznie zain...

  • Słoneczna działka pod Krosnem
    1 / 2
    Słoneczna działka pod Krosnem

    Szczepańcowa

    • 125 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości MÓJ DOM przedstawia Państwu ofertę słonecznej działki położonej w miejscowości Szczepańcowa, gmina Chorkówka, o powierzchni 16 arów. Położona w drugiej linii z...

  • Pomieszczenia użytkowe do wynajęcia
    Pomieszczenia użytkowe do wynajęcia

    Miejsce Piastowe

    • 25 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Powiat Krośnieński posiada do wynajęcia pomieszczenia użytkowe znajdujące się w budynku przy ul. Markiewicza 19 w Miejscu Piastowym. Do wynajęcia są trzy segmenty składające się z...

  • Marzysz o domu blisko Krosna?
    1 / 5
    Marzysz o domu blisko Krosna?

    Świerzowa Polska

    • 89 000 zł cena
    • 961 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro Nieruchomości MÓJ DOM ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 9,61 ara, zlokalizowanej tuż przy granicy Krosna, w miejscowości Świerzow...

  • Działka Wrocanka gm. Tarnowiec
    1 / 10
    Działka Wrocanka gm. Tarnowiec

    Wrocanka

    • 145 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedać oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 34 arów, położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Wrocanka w gminie Tarnowiec. To idealne miejsce pod budowę domu w ot...

  • Mieszkanie dwupokojowe 45m2 | Krosno Magurów
    1 / 6
    Mieszkanie dwupokojowe 45m2 | Krosno Magurów

    Krosno

    • 262 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania położonego w jednej z najwygodniejszych lokalizacji w Krośnie – przy ul. Magurów. To miejsce doskonale łącz...

  • Mieszkanie 84m2, dodatkowo działka 150m2 z tarasem
    1 / 13
    Mieszkanie 84m2, dodatkowo działka 150m2 z tarasem

    Miejsce Piastowe

    • 409 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 4 870 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego trzypokojowego mieszkania z balkonem mieszczącego się na piętrze budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w Miejscu Piastowym przy ul. Duki...

  • Krosno ul Hallera 2 pok. 40m2
    1 / 5
    Krosno ul Hallera 2 pok. 40m2

    Krosno

    • 440 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Lokalizacja: Krosno, ul. Hallera Powierzchnia: 40m2 Piętro: 4 (ostatnie) Układ: sypialnia, salon + kuchnia, łazienka, przedpokój. Stan prawny: Pełna własność z Księgą Wieczystą....

  • Działka budowlana Świerzowa Polska gm. Chorkówka,
    1 / 6
    Działka budowlana Świerzowa Polska gm. Chorkówka,

    Świerzowa Polska

    • 80 000 zł cena
    • 1 761 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 17,61 ar, położona w miejscowości Świerzowa Polska, gmina Chorkówka. Nieruchomość ma kształt prostokąta o wymiarach ok. 61 x 30. Na dzia...

  • Działka Wrocanka gm. Tarnowiec
    Działka Wrocanka gm. Tarnowiec

    Wrocanka

    • 279 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Wrocanka, gmina Tarnowiec. Numery działek: 209/1,209/2,209/3,209/4,209/5,209/6 Sprzedaż wyłącznie w...

  • Mieszkanie Krosno, Augusta Lewakowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Krosno, Augusta Lewakowskiego

    Krosno

    • 298 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Krótki opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w Krośnie, przy ul. Lewakowskiego 21. Nieruchomość o...

  • Działka budowlana Wrocanka gm. Miejsce Piastowe,
    1 / 7
    Działka budowlana Wrocanka gm. Miejsce Piastowe,

    Wrocanka

    • 110 000 zł cena
    • 2 191 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    >> Krótki opis nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 219 położonej w miejscowości Wrocanka, w gminie Miejsce Piastowe. Nieruchomość ma...

  • Działki budowlane Szczepańcowa
    1 / 12
    Działki budowlane Szczepańcowa

    Szczepańcowa

    • 60 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki w miejscowości Szczepańcowa (woj. Podkarpackie) ul. Miodowa. Numery działek i ich powierzchnia: 1972 – 14 ar ( cena: 85 000zł) Zdjęcia poglądowe (zaczerpnię...

  • Działka Wrocanka gm. Tarnowiec
    1 / 8
    Działka Wrocanka gm. Tarnowiec

    Wrocanka

    • 180 000 zł cena
    • 5 375 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Wrocanka w gminie Tarnowiec. Powierzchnia działki: 53 ary 75 m Kształt: prostokąt Ukształtowanie terenu: działka...

  • 1 / 2
    Działka Świerzowa Polska

    Świerzowa Polska

    • 120 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Świerzowa Polska - działka budowlana 12 arów w bardzo ładnej lokalizacji z dobrym dojazdem; prąd i gaz przy granicy działki; okolica cicha i spokojna, dużo zieleni. Cena: 120 000...