• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Nawsie Brzosteckie

(1)
  • Dom Nawsie Brzosteckie

    Nawsie Brzosteckie

    • 469 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 916 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym wzniesiony na bazie projektu Mars odbicie lustrzane wykonanego przez Biuro...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Brzostek, ul. Południowa - działka na sprzedaż
    1 / 8
    Brzostek, ul. Południowa - działka na sprzedaż

    Brzostek

    • 147 778 zł cena
    • 1 997 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 19,97 ar położoną w miejscowości Brzostek przy ulicy Południowej. Media: sieć energetyczna - w granicy działki, projektowana...

  • OPACIONKA gm. Brzostek działka budowlana 13 ar
    1 / 4
    OPACIONKA gm. Brzostek działka budowlana 13 ar

    Opacionka

    • 56 000 zł cena
    • 1 342 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania oferuję 2 działki budowlane położone w miejscowości OPACIONKA gm. Brzostek. Działki o pow. każda 13.42 ar w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach 31 x 48....

  • Zjawiskowa nieruchomość z bajecznym ogrodem!
    1 / 20
    Zjawiskowa nieruchomość z bajecznym ogrodem!

    Kamienica Górna

    • 1 180 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom, 218,72 m², Kamień

    Kamienica Górna

    • 596 100 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 2 735 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert: a. Nieruchomość zabudowana bud...

  • Działka, 25 600 m², Kamień

    Kamienica Górna

    • 179 200 zł cena
    • 25 600 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Dom, 41,44 m², Kamień

    Kamienica Górna

    • 760 970 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 18 561 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Działka, 900 m², Kamień

    Kamienica Górna

    • 7 480 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Sprzedam działkę
    1 / 3
    Sprzedam działkę

    Klecie

    • 9 900 zł cena
    • 14 100 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę 1,41h z warunkami zabudowy przy drodze krajowej 73 Pilzno-Jasło cena 9900za ar

  • Sprzedam działkę
    1 / 4
    Sprzedam działkę

    Klecie

    • 1 200 000 zł cena
    • 14 100 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę przy drodze krajowej 73 Pilzno Jasło w miscowosci Klecie 1.4h

  • Działka inwestycyjna Klecie gm. Brzostek,
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Klecie gm. Brzostek,

    Klecie

    • 1 199 000 zł cena
    • 14 100 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1,41 ha, położona w miejscowości Klecie, w województwie podkarpackim, powiat dębicki. Nieruchomość znajduje się bezpośredn...

  • Dom Kamienica Górna gm. Brzostek,
    Dom Kamienica Górna gm. Brzostek,

    Kamienica Górna

    • 879 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    >>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Kamienica Górna, w gminie Brzostek, usytuowany na przestronnej działce z dodatkowym gruntem o pote...

  • Nowe

    Działka Opacionka

    Opacionka

    • 14 900 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż położoną w województwie podkarpackim, powiat dębicki, gmina Brzostek, miejscowość Opacionka nieruchomość gruntową o powierzchni 30arów. Nieruch...

  • 1 / 3

    Nowe

    Działka Klecie

    Klecie

    • 89 900 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż - przestronna działka 31 ar w malowniczej okolicy! Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnym i zielonym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku, ale z łatwym dostęp...

  • 1 / 3

    Nowe

    Działka Kamienica Górna

    Kamienica Górna

    • 79 900 zł cena
    • 4 334 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Szukasz widokowej działki budowlanej w zaciszu otaczającej przyrody i sąsiedztwie lasu? Ta oferta to wyjątkowa okazja! Kompleks przestronnych działek z potencjałem budowlanym...