• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
  • Supraśl +20 km
  • Opacionka
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Nawsie Brzosteckie

(1)
  • Dom Nawsie Brzosteckie

    Nawsie Brzosteckie

    • 469 900 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 916 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym wzniesiony na bazie projektu Mars odbicie lustrzane wykonanego przez Biuro...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Glinik Górny

    Glinik Górny

    • 330 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Glinik Górny - dom o powierzchni 130 m2 w stanie surowym na działce 25,76 ara, budowany z pustaka, ocieplony styropianem, kryty blachodachówką, okna pcv, rozprowadzona instalacja e...

  • Zjawiskowa nieruchomość z bajecznym ogrodem!
    1 / 20
    Zjawiskowa nieruchomość z bajecznym ogrodem!

    Kamienica Górna

    • 1 180 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • sprzedam dom kołaczyce, jasło, podkarpacie
    1 / 4
    sprzedam dom kołaczyce, jasło, podkarpacie

    Kołaczyce

    • 870 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 1 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom polozony w Kolaczycach, przy drodze krajowej Jaslo - Pilzno, na dzialce 0,38 ha (38 arow). Dom jest pietrowy, podpiwniczony, ogrodzony calkowicie. Powierzchnia calkowi...

  • Dom Grudna Dolna ul.

    Grudna Dolna

    • 2 500 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o zamieszkaniu w podgórskiej krainie?Potrzebujesz weekendowej ostoi spokoju z widokiem na wzgórza?A może myślisz o inwestycji w luksusowe apartamenty pod ciemnym niebem?Mam...

  • Dom, 218,72 m², Kamień

    Kamienica Górna

    • 596 100 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 2 735 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert: a. Nieruchomość zabudowana bud...

  • Dom, 41,44 m², Kamień

    Kamienica Górna

    • 760 970 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 18 561 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Luksusowy posiadłość z widokiem na wzgórza
    1 / 16
    Luksusowy posiadłość z widokiem na wzgórza

    Grudna Dolna

    • 2 500 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o zamieszkaniu w podgórskiej krainie? Potrzebujesz weekendowej ostoi spokoju z widokiem na wzgórza? A może myślisz o inwestycji w luksusowe apartamenty pod ciemnym niebem?...

  • Dom Kamienica Górna gm. Brzostek,
    Dom Kamienica Górna gm. Brzostek,

    Kamienica Górna

    • 879 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    >>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Kamienica Górna, w gminie Brzostek, usytuowany na przestronnej działce z dodatkowym gruntem o pote...

  • Dom Sowina

    Sowina

    • 389 900 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 4 534 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w otulinie lasu | 57 arów | cisza, przestrzeń i bliskość natury Sowina, Gm. Kołczyce Jeśli marzysz o codziennym życiu w rytmie natury, z dala od miejskiego zgiełku, w miej...

  • Dom Bieździedza

    Bieździedza

    • 345 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z nową, interesującą ofertą sprzedaży przestronnego domu gotowego do zamieszkania, zlokalizowanego w Bieździedzy, gmina Kołaczyce, powiat jasielski!...

  • Dom Kołaczyce

    Kołaczyce

    • 1 129 900 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 062 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, w pełni wyposażony dom o wysokim standardzie, starannie zaaranżowany tak by zapewnić cał...

  • Dom Kołaczyce

    Kołaczyce

    • 449 900 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z nową, wyjątkowo interesującą ofertą sprzedaży funkcjonalnego domu gotowego do zamieszkania, zlokalizowanego w Kołaczycach, powiat jasielski! Naj...