• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Słońsko
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Ropczyce

(1)
  • Dom bliźniak
    1 / 6
    Dom bliźniak

    Ropczyce

    • 549 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 904 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Sędziszów Małopolski

    • 970 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Zagorzyce

    • 749 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 3 257 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom dwór, zamek, pałac
    1 / 20
    Dom dwór, zamek, pałac

    Paszczyna

    • 1 150 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 6 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BESTATE Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Sędziszów Małopolski

    • 599 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 4 373 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 14
    Dom bliźniak

    Sędziszów Małopolski

    • 579 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 4 354 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Sędziszów Małopolski

    Sędziszów Małopolski

    • 499 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 936 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Dom jednorodzinny w Sędziszowie Małopolskim Nowa niższa cena teraz tylko 499 000 zł Przedstawiamy niepowtarzalną ofertę d...

  • nowoczesny dom, duża działka, oddanie Listopad 25

    Sędziszów Małopolski » ul. Borkowska

    • 769 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 7 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nowoczesny dom wolnostojący, położony na dużej działce, usytuowany w Sędziszowie Małopolskim.Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku...

  • Dom do wynajęcia
    1 / 4
    Dom do wynajęcia

    Lubzina

    • 3 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę dom około 200m2 w okolicy Dębicy, umeblowany, z garażem, piec na pellet, duży ogród. Więcej informacji na priv. [tel]

  • Budynek mieszkalno-usługowy Dom w centrum Paszczyny 19a
    1 / 9
    Budynek mieszkalno-usługowy Dom w centrum Paszczyny 19a

    Paszczyna

    • 529 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 3 058 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w centrum Paszczyny – idealny pod dom lub biznes ( posiadam projekt aranżacji domu ) Oferuję na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy położo...

  • Dom w Żdżarach, gmina Czarna
    1 / 12
    Dom w Żdżarach, gmina Czarna

    Zdżary

    • 315 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 316 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szczegółowy opis: Oferujemy Państwu na sprzedaż dom, położony w miejscowości Żdżary gm. Czarna, powiat dębicki, woj. podkarpackie na działce o powierzchni 12,52 ar. Działka w kszt...

  • Dom z widokiem, 21 ar – Góra Ropczycka
    Dom z widokiem, 21 ar – Góra Ropczycka

    Góra Ropczycka

    • 499 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 2 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z widokiem w Górze Ropczyckiej – to właśnie ta cecha wyróżnia tę nieruchomość i sprawia, że trudno przejść obok niej obojętnie. Położony w gminie Sędziszów Małopolski, na dzia...

  • Paszczyna - budynek mieszk. z działką 69 ar + gosp.-garażowy
    1 / 16
    Paszczyna - budynek mieszk. z działką 69 ar + gosp.-garażowy

    Paszczyna

    • 690 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 059 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość budowlaną położoną w spokojnym miejscu i otoczeniu wysokich drzew. To dom o nieszablonowej bryle z 1965 roku, który łączy w sobie surową formę z...

  • Dom 133,93m2 z działką- szybki dojazd do Rzeszowa
    1 / 8
    Dom 133,93m2 z działką- szybki dojazd do Rzeszowa

    Boreczek

    • 649 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 4 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Komfort, spokój i natura – zamieszkaj w Boreczku Nowoczesny dom 134 m² w spokojnej okolicy – bezpośrednio od właściciela Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim –...