• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Istebna
  • Skawce
  • Aksmanice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Przecław

(2)
  • Apartament z antresolą | taras + balkon | Przecław

    Przecław

    • 837 900 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 9 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Ten wyjątkowy apartament w Przecławiu to przestrzeń zaprojektowana dla osób, które cenią światło, przestrzeń i wysoki standard życia. Ponadprzeciętna wysokość salonu, ogromne przes...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Przecław

    • 890 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 7 607 zł/m2 cena za metr

Pustków

    • 50 000 zł cena
    • 570 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nie zabudowaną działka rolno budowlana nr 903 o powierzchni 0,57 ha w miejscowości Pustków - Łęg.

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Pustków

    • 399 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 3 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Pustków

    Pustków

    • 6 800 000 zł cena
    • 1 335 m2 powierzchnia
    • 5 094 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa zlokalizowana w strefie ekonomicznej - Pustków, gmina Dębica Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkow...

  • Mieszkanie do wynajęcia- Osiedle Parkowe- Pustków Osiedle
    1 / 6
    Mieszkanie do wynajęcia- Osiedle Parkowe- Pustków Osiedle

    Pustków-Osiedle

    • 2 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem bezczynszowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni ok. 61 m². Mieszkanie jest wykończone pod klucz z częściowym wyposażeniem. - Nowe instalacje - Wspólna kotłownia - Pod...

  • Dom * SPRZEDAŻ *Stan surowy* Rzemień/ Mielec
    1 / 8
    Dom * SPRZEDAŻ *Stan surowy* Rzemień/ Mielec

    Rzemień

    • 520 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 3 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w stanie surowym w miejscowości Rzemień ok. 2 km od Mielca. Działka o pow. ok. 14 arów . Dom ma pow. użytkową 143 m2 . Powierzchnia zabudowy 177m2 .Rzut parteru do wgl...

  • Działki na sprzedaż
    Działki na sprzedaż

    Wola Ociecka

    • 102 000 zł cena
    • 1 930 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witaj, Wyobraź sobie poranną kawę na tarasie, śpiew ptaków i ciszę, której tak brakuje po całym dniu pracy. Jeśli marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazd...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Wola Mielecka*gm. Mielec *5594m2
    1 / 5
    Działka * SPRZEDAŻ * Wola Mielecka*gm. Mielec *5594m2

    Wola Ociecka

    • 90 000 zł cena
    • 5 594 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    SPRZEDAM działkę w miejscowości Wola Mielecka gm. Mielec , o powierzchni 55,94 a . Służebność w drodze dojazdowej. Działka posiada dostęp do następujących mediów : prąd, woda, ga...

  • Sprzedam ziemie na KRUS 5zł/m2
    Sprzedam ziemie na KRUS 5zł/m2

    Nagoszyn

    • 350 000 zł cena
    • 75 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemie na KRUS. 5 klasa nieużytki, bez mediów w miejscowości Nagoszyn koło Dębicy. Posiadam kilkanaście działek większych lub mniejszych. Razem 7,5 ha tel [tel]

  • Działka * SPRZEDAŻ * Wola Ociecka* 1095m2
    1 / 2
    Działka * SPRZEDAŻ * Wola Ociecka* 1095m2

    Wola Ociecka

    • 75 000 zł cena
    • 1 095 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM działkę budowlaną w miejscowości Wola Ociecka gm. Ostrów, powiat Ropczycko-Sędziszowski , o powierzchni 10,95 a . Jest opracowany plan miejscowy pod zabudowę jednorodzinn...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Boża Wola* gm. Mielec*Niższa Cena
    Działka * SPRZEDAŻ * Boża Wola* gm. Mielec*Niższa Cena

    Boża Wola

    • 140 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM działkę w miejscowości Boża Wola gm. Mielec , o powierzchni 19,00 a . Zjazd z drogi publicznej (asfalt). Działka posiada dostęp do następujących mediów : w działce kana...