• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Przecławiem

(131)
  • Działka * SPRZEDAŻ * Podleszany * 794 m2
    1 / 4
    Działka * SPRZEDAŻ * Podleszany * 794 m2

    Podleszany

    • 80 000 zł cena
    • 794 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z Warunkami Zabudowy wydanymi w 2019 r. o powierzchni 7,94 a , w miejscowości Podleszany (na terenie nie zalewowym) , z udziałem w drodze dojazdowej. W...

  • Lokal usługowy * WYNAJEM * Mielec* 60m2 * 2000 zł
    Lokal usługowy * WYNAJEM * Mielec* 60m2 * 2000 zł

    Mielec

    • 2 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę -Lokal usługowy o pow. ok. 60 m2 w okolicach Rynku Starego Miasta w Mielcu, na I piętrze, wejście osobne od ulicy. CENA : 2000 zł brutto plus media. (faktura VAT) . Umowa...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Mielec* ul. Żegoty
    1 / 3
    Działka * SPRZEDAŻ * Mielec* ul. Żegoty

    Mielec

    • 314 000 zł cena
    • 1 337 m2 powierzchnia
    • 235 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM działkę budowlaną z WZ , w Mielcu na ul. Żegoty o powierzchni ok. 13,37 a z udziałem w drodze dojazdowej . Wymiary : ok. 29,5 m x 46.4 m Media : woda, prąd, kanalizacja...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Mielec*ul. Żegoty* 13,01 a
    1 / 3
    Działka * SPRZEDAŻ * Mielec*ul. Żegoty* 13,01 a

    Mielec

    • 310 000 zł cena
    • 1 301 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM działkę budowlaną z WZ , w Mielcu na ul. Żegoty o powierzchni ok. 13,01 a z udziałem w drodze dojazdowej . Wymiary : ok. 28,5 m x 46 m Media : woda, prąd, kanalizacja w...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Grochowe * 14,68 a
    1 / 3
    Działka * SPRZEDAŻ * Grochowe * 14,68 a

    Grochowe

    • 85 000 zł cena
    • 1 468 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM działkę budowlaną , w miejscowości Grochowe gmina Tuszów Narodowy o powierzchni ok. 14,68 a z udziałem w drodze dojazdowej . W pierwszej linii od drogi gminnej asfaltowe...

  • Komfortowy dom z potencjałem, działka 1381 m2
    1 / 16
    Komfortowy dom z potencjałem, działka 1381 m2

    Rzędzianowice

    • 870 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 3 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością oferuję na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom zaledwie 7 km od centrum Mielca To wyjątkowa okazja dla osób szukających dużego metrażu, z potencjałem. Powierzc...

  • Wynajmę lokal 50m2 Dębica Parter, dwa pom BRUTTO!
    1 / 8
    Wynajmę lokal 50m2 Dębica Parter, dwa pom BRUTTO!

    Dębica

    • 1 550 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy przy ul. Batorego 14 w Dębicy o powierzchni 50m2. Parter - bezpośrednie wejście z ulicy. Lokal posiada 2 pomieszczenia , 2 oddzielne wejścia (z przodu i z ty...

  • Dom 133,93m2 z działką- szybki dojazd do Rzeszowa
    1 / 8
    Dom 133,93m2 z działką- szybki dojazd do Rzeszowa

    Boreczek

    • 649 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 4 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Komfort, spokój i natura – zamieszkaj w Boreczku Nowoczesny dom 134 m² w spokojnej okolicy – bezpośrednio od właściciela Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim –...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Paszczyna - budynek mieszk. z działką 69 ar + gosp.-garażowy
    1 / 16
    Paszczyna - budynek mieszk. z działką 69 ar + gosp.-garażowy

    Paszczyna

    • 690 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 059 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość budowlaną położoną w spokojnym miejscu i otoczeniu wysokich drzew. To dom o nieszablonowej bryle z 1965 roku, który łączy w sobie surową formę z...

  • Lokal usługowy* WYNAJEM * Mielec*ul. Torowa
    1 / 3
    Lokal usługowy* WYNAJEM * Mielec*ul. Torowa

    Mielec

    • 2 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJMĘ lokal o powierzchni ok. 120 m2 plus część gospodarcza 100 m2 w Mielcu przy ul. Torowej, na parterze. Lokal posiada zaplecze socjalne i łazienkę. Do lokalu przynależą miejs...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Boża Wola* gm. Mielec*Niższa Cena
    Działka * SPRZEDAŻ * Boża Wola* gm. Mielec*Niższa Cena

    Boża Wola

    • 140 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM działkę w miejscowości Boża Wola gm. Mielec , o powierzchni 19,00 a . Zjazd z drogi publicznej (asfalt). Działka posiada dostęp do następujących mediów : w działce kana...

  • „Działka rekreacyjna - teren ROD „LOTNIK” w Mielcu”
    1 / 5
    „Działka rekreacyjna - teren ROD „LOTNIK” w Mielcu”

    Mielec

    • 31 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rekreacyjną Nr 83 – teren ROD „LOTNIK” w Mielcu. Powierzchnia działki to standardowe 3 ary . Domek jest drewniany z dobudowanym pomieszczeniem gospodarczym, Na dz...

  • MIESZKANIE po generalnym remoncie, ROPCZYCE
    1 / 8
    MIESZKANIE po generalnym remoncie, ROPCZYCE

    Ropczyce

    • 409 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 512 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż funkcjonalne i klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na 2. piętrze w bloku w ścisłym centrum Ropczyc. Nier...

  • Mieszkanie Ostrów

    Ostrów

    • 2 100 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Ostrów, wynajmę 3-pokojowe komfortowe mieszkanie , umeblowane Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m położone na 2 piętrze w bloku w Ostrowie. Lokal...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Wola Ociecka* 1095m2
    1 / 2
    Działka * SPRZEDAŻ * Wola Ociecka* 1095m2

    Wola Ociecka

    • 75 000 zł cena
    • 1 095 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM działkę budowlaną w miejscowości Wola Ociecka gm. Ostrów, powiat Ropczycko-Sędziszowski , o powierzchni 10,95 a . Jest opracowany plan miejscowy pod zabudowę jednorodzinn...

  • Działka inwestycyjna z WZ Ropczyce 1,22 ha

    Ropczyce » ul. Witosa

    • 2 690 000 zł cena
    • 12 222 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej w miejscowości Ropczyce przy ul. Witosa. Grunt pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną....

  • Działka rekreacyjna Borek Mały gm. Ostrów
    1 / 2
    Działka rekreacyjna Borek Mały gm. Ostrów

    Borek Mały

    • 83 000 zł cena
    • 7 644 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka inwestycyjna z MPZP pod zabudowę jednorodzinną i rekreacyjną - Borek Mały Idealna propozycja dla inwestora szukającego gruntu z potencjałem rozwojowym. Lokalizacja: Borek M...

  • działka wadowice dolne o powierzchni 0,25h powiat mielec
    działka wadowice dolne o powierzchni 0,25h powiat mielec

    Wadowice Dolne

    • 60 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    witam mam panstwu do zaoferowania drziałke budowlano o powierzchni 0.25h połozono w miejscowości wadowice dolne gmina wadowice górne powiat mielec wojewudztwo podkarpackie nr drzi...