• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dąbrowa Tarnowska +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Przecławiem

(131)
  • Dom- Głowaczowa- Podkarpacie
    1 / 10
    Dom- Głowaczowa- Podkarpacie

    Głowaczowa

    • 345 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m², położony w miejscowości Głowaczowa (woj. podkarpackie). Nieruchomość znajduje się na dużej, uzbrojonej działce o powierzch...

  • Sprzedam 3 dzialki lub każda osobno
    Sprzedam 3 dzialki lub każda osobno

    Dębica

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dzialki w grabinach dokladnie Błyszczówka. 2 działki po 40 arów i jedna 23 arów prąd gaz woda. Cena 2 ,5 tys za ar. ( 466/3, 466/4i 466/5) cena podlega lekkiej negocjacji.

  • Działka rekreacyjna na sprzedaż
    1 / 7
    Działka rekreacyjna na sprzedaż

    Dębica

    • 31 000 zł cena
    • 427 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka rekreacyjna w Dębicy przy ul. Spacerowej. Więcej informacji pod nr tel. [tel].

  • NOWY Dom parterowy , Pustynia – Dębicą
    1 / 16
    NOWY Dom parterowy , Pustynia – Dębicą

    Pustynia

    • 649 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 7 132 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom parterowy w miejscowości Pustynia – na granicy z Dębicą Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Pustynia, tuż przy granicy z Dębic...

  • Mieszkanie Dębica, Konarskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Dębica, Konarskiego

    Dębica

    • 312 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Agencji Nieruchomości ROTEX: Dębica, ulica Konarskiego - mieszkanie własnościowe o powierzchni użytkowej 58.6m2, IV piętro, 3 pokoje, jasna ku...

  • Nowy parterowy dom z garażem , Pustynia – Dębica
    1 / 9
    Nowy parterowy dom z garażem , Pustynia – Dębica

    Pustynia

    • 699 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 6 787 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy parterowy dom w miejscowości Pustynia – na granicy z Dębicą Oferujemy nowoczesny dom parterowy w stanie deweloperskim, położony w Pustyni, tuż przy granicy z Dębicą. Nierucho...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Wola Mielecka*gm. Mielec *5594m2
    1 / 5
    Działka * SPRZEDAŻ * Wola Mielecka*gm. Mielec *5594m2

    Wola Ociecka

    • 90 000 zł cena
    • 5 594 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    SPRZEDAM działkę w miejscowości Wola Mielecka gm. Mielec , o powierzchni 55,94 a . Służebność w drodze dojazdowej. Działka posiada dostęp do następujących mediów : prąd, woda, ga...

  • 1 / 4
    Działka Dębica Gumniska

    Dębica

    • 199 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 26 arów , położonej w miejscowości Gumniska ,gmina Dębica , w powiecie dębickim . Do działki prowadz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie * SPRZEDAŻ * Mielec* ul. Bajana* Niższa Cena!
    1 / 9
    Mieszkanie * SPRZEDAŻ * Mielec* ul. Bajana* Niższa Cena!

    Mielec

    • 268 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    SPRZEDAM – mieszkanie na ul. Bajana w Mielcu , pełna własność . Na III piętrze , o powierzchni 48 m2 – do remontu , z balkonem , 2 pokoje, korytarz , kuchnia, łazienka. Czynsz ok....

  • Mieszkanie * SPRZEDAŻ * Mielec* Solskiego* II piętro
    1 / 8
    Mieszkanie * SPRZEDAŻ * Mielec* Solskiego* II piętro

    Mielec

    • 310 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    SPRZEDAM mieszkanie w Mielcu na ul. Solskiego , własnościowe . Na II piętrze , o powierzchni 34,5 m2 z balkonem (duży), 1 pokój, korytarz , kuchnia, łazienka. Mieszkanie po genera...

  • Na sprzedaż Budynki produkcyjno-magazynowe z częścią socjalno-biurową
    1 / 3
    Na sprzedaż Budynki produkcyjno-magazynowe z częścią socjalno-biu...

    Dębica

    • 6 273 000 zł cena
    • 3 726 m2 powierzchnia
    • 1 684 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynki produkcyjno-magazynowe z częścią socjalno-biurową na sprzedaż w atrakcyjnym położeniu oddalone od zabudowań mieszkalnych, blisko autostrady A4 przy węźle Dębica Zachód. In...

  • Mieszkanie Ropczyce, Kolejowa
    1 / 15
    Mieszkanie Ropczyce, Kolejowa

    Ropczyce

    • 309 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Agencji Nieruchomości ROTEX: Ropczyce, ul. Kolejowa - mieszkanie własnościowe o powierzchni użytkowej 56,5m2, II piętro, 2 pokoje, jasna kuchn...

  • Mieszkanie Ostrów ul. Ostrów

    Ostrów

    • 449 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    STYLOWE MIESZKANIE Z KLIMATYZACJĄ 58 M, OSTRÓW, PRZEMYŚL Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, przestronnego mieszkania o powierzchni 57,58 m, położonego w spoko...

  • Dom 100 m2, Straszęcin, Dębica.
    1 / 15
    Dom 100 m2, Straszęcin, Dębica.

    Straszęcin

    • 269 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 100 m², położony w centrum Straszęcina, w gminie Żyraków, na działce o powierzchni 8 arów. Trzykondygnacyjny...

  • wynajmę lokal biurowy Ropczyce
    1 / 2
    wynajmę lokal biurowy Ropczyce

    Ropczyce

    • 750 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy o pow. 16,81m2 do wynajęcia w Ropczycach w centrum, ul. Parkowa 1 Lokal bez umeblowania, na 1 piętrze, w budynku zadbanym, czysto. Niedaleko darmowy parking publiczny...

  • Działki na sprzedaż
    Działki na sprzedaż

    Wola Ociecka

    • 102 000 zł cena
    • 1 930 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witaj, Wyobraź sobie poranną kawę na tarasie, śpiew ptaków i ciszę, której tak brakuje po całym dniu pracy. Jeśli marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazd...

  • Działka budowlana Mielec ul Rolna
    1 / 5
    Działka budowlana Mielec ul Rolna

    Mielec

    • 290 000 zł cena
    • 977 m2 powierzchnia
    • 297 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam Państwa, posiadam na sprzedaż działkę budowlaną w Mielcu, obręb osiedle 1 Okolice SSE , okolice nowego mostu ulica Rolna , działka uregulowana prawnie , warunki zabudowy wja...

  • Funkcjonalne Mieszkanie 57m2 | do remontu | II piętro | ul.
    1 / 7
    Funkcjonalne Mieszkanie 57m2 | do remontu | II piętro | ul.

    Mielec

    • 305 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 5 351 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Dzien dobry, Posiadam do sprzedaży mieszkanie 57 m^2, które znajduje się na 2 piętrze na ulicy Chopina. Mieszkanie do remontu. UKŁAD POMIESZCZEŃ: - Przedpokój - Kuchnia - 3 p...

  • Dom * SPRZEDAŻ *Stan surowy* Rzemień/ Mielec
    1 / 8
    Dom * SPRZEDAŻ *Stan surowy* Rzemień/ Mielec

    Rzemień

    • 520 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 3 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w stanie surowym w miejscowości Rzemień ok. 2 km od Mielca. Działka o pow. ok. 14 arów . Dom ma pow. użytkową 143 m2 . Powierzchnia zabudowy 177m2 .Rzut parteru do wgl...

  • Dom w Żdżarach, gmina Czarna
    1 / 12
    Dom w Żdżarach, gmina Czarna

    Zdżary

    • 315 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 316 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szczegółowy opis: Oferujemy Państwu na sprzedaż dom, położony w miejscowości Żdżary gm. Czarna, powiat dębicki, woj. podkarpackie na działce o powierzchni 12,52 ar. Działka w kszt...