• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Przecław +20 km
  • Sól
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Przecławiem

(131)
  • Sprzedam
    Sprzedam

    Głowaczowa

    • 11 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 1 działkę budowlaną w miejscowości Głowaczowa z warunkami zabudowy na budynek mieszkalny. Dojazd drogą gminną /asfalt, oświetlenie/ a następnie drogą w której udział ma...

  • Mieszkanie do wynajęcia- Osiedle Parkowe- Pustków Osiedle
    1 / 6
    Mieszkanie do wynajęcia- Osiedle Parkowe- Pustków Osiedle

    Pustków-Osiedle

    • 2 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem bezczynszowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni ok. 61 m². Mieszkanie jest wykończone pod klucz z częściowym wyposażeniem. - Nowe instalacje - Wspólna kotłownia - Pod...

  • Dom Żyraków
    1 / 15
    Dom Żyraków

    Żyraków

    • 949 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Agencji Nieruchomości ROTEX: Żyraków - nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej 121m2, wybudowany z porothermu (ceramika) + 15cm styro...

  • Kawalerka do wynajecia
    1 / 4
    Kawalerka do wynajecia

    Mielec

    • 1 100 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajme mieszkanie 1 pokojowe na parterze na ulicy kusocinskiego .Mieszkanie jest w pelni umeblowane i wyposażone w lodówkę,pralkę,telewizor z kablowka. Mieszkanie jest przeznaczo...

  • Dom z dużą działką, Grabiny, Dębica
    1 / 16
    Dom z dużą działką, Grabiny, Dębica

    Grabiny

    • 289 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 606 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 180 m² położony w miejscowości Grabiny, gmina Czarna. Nieruchomość znajduje się na dużej, ustawnej działce o powierzchni 20 ar, w trzeciej...

  • Funkcjonalne 3 pokoje | 2. piętro | Dębica
    1 / 10
    Funkcjonalne 3 pokoje | 2. piętro | Dębica

    Dębica

    • 349 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    W ofercie Biura Nieruchomości Millenium Home na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na 2. piętrze w niskim bloku w jednej z najbardziej pożąd...

  • Dom * SPRZEDAŻ * Mielec * STARÓWKA
    1 / 12
    Dom * SPRZEDAŻ * Mielec * STARÓWKA

    Mielec

    • 1 300 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SPRZEDAM – dom mieszkalny o powierzchni 180 m2, wraz z budynkiem handlowo-usługowym o powierzchni 158 m2 na działce o łącznej powierzchni 5,00 a w centrum Starego Miasta przy ulic...

  • Sprzedam działke Przyłęk gm. Niwiska
    Sprzedam działke Przyłęk gm. Niwiska

    Przyłęk

    • 510 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działke rolno budowlaną 84ar.w Przyłęku gmina Niwiska.Geoporta2 powiat kolbuszowski gmina niwiska przyłęk działka 759.Działka na górce dojazd asfalt z dwóch stron.Prąd wod...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie 31,4m
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie 31,4m

    Mielec

    • 235 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 7 581 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Sprzedam mieszkanie 31,4m mieszczące się na osiedlu Szafera po remoncie. Wymieniona instalacja elektryczna, hydrauliczna, nowe kaloryfery, okna z roletami dzień/noc, sufit podwiesz...

  • Sprzedam działkę 7arów ul. Partyzantów w Debicy
    1 / 2
    Sprzedam działkę 7arów ul. Partyzantów w Debicy

    Dębica

    • 210 000 zł cena
    • 706 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 7 arów zlokalizowaną na osiedlu nowych domów jednorodzinnych. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 22x32m. Tere...

  • Mieszkanie * SPRZEDAŻ * Mielec* ulica Kusocińskiego* I piętr
    1 / 7
    Mieszkanie * SPRZEDAŻ * Mielec* ulica Kusocińskiego* I piętr

    Mielec

    • 300 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 661 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDAM – mieszkanie na ul. Kusocińskiego , pełna własność . Na I piętrze , o powierzchni 53 m2 z balkonem typu francuskiego, 2 pokoje, korytarz , kuchnia, łazienka. Ciepła woda z...

  • Mieszkanie na sprzedaż, 45,5 m2, Al. Niepodległości 3, Mielec

    Mielec

    • 369 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 022 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze bloku w centrum Mielca przy Alei Niepodległości 3 o powierzchni 45,5 m2 z przynależną piwnicą. Mieszkanie składa się z:...

  • Dębica, ul. Konarskiego - mieszkanie na sprzedaż
    1 / 10
    Dębica, ul. Konarskiego - mieszkanie na sprzedaż

    Dębica

    • 325 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44,70 m2 położone w Dębicy przy ulicy Konarskiego. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Składa si...

  • Budynek mieszkalno-usługowy Dom w centrum Paszczyny 19a
    1 / 9
    Budynek mieszkalno-usługowy Dom w centrum Paszczyny 19a

    Paszczyna

    • 529 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 3 058 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w centrum Paszczyny – idealny pod dom lub biznes ( posiadam projekt aranżacji domu ) Oferuję na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy położo...

  • Sprzedam mieszkanie na parterze w centrum Mielca!

    Mielec

    • 365 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam ❗ 3-pokojowe mieszkanie 53 m2 Mielec,PARTER ul.Bogusławskiego. CENA 365 000 TYŚ❗ Mieszkanie składa się z: ✅ salonu ✅ 2 sypialni ✅ łazienki ✅ toalety ✅ kuchni...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Dąbrówka Osuchowska

    • 9 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania dzialka o wymiarach 36x45 Przy drodze głównej asfaltowej. Wszystkie media..wydane WZ. Super lokalizacja blisko Mielca.

  • Dom Radomyśl Wielki rynek pierwotny ul. Mickiewicza

    Radomyśl Wielki » ul. Mickiewicza

    • 720 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM BLISKO RYNKU W RADOMYŚLU WIELKIM - IDEALNA PROPOZYCJA DLA OSÓB SZUKAJĄCYCH SOLIDNIE WYBUDOWANEGO DOMU W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI, KTÓRE CHCĄ POŁĄCZYĆ ŻYCIE I PRACĘ W JEDNYM M...

  • Sprzedam działkę ROD Solidarność
    1 / 7
    Sprzedam działkę ROD Solidarność

    Mielec

    • 38 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę rekreacyjną na ROD Solidarność w Mielcu. Domek malowany drewniany odnowiony w 2021, pomieszczenie gospodarcze, prąd,woda-pompa/sprawna/ drzewa owocowe, nasadzenia...

  • Sprzedam działkę Mielec Cyranka
    1 / 14
    Sprzedam działkę Mielec Cyranka

    Mielec

    • 383 000 zł cena
    • 1 425 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Mielcu Cyranka Powiat Mielecki obręb Osiedle działka 412/1 415 411=1425m2 Oraz droga dojazdowa działka 410-891m2 100% udziału 412/2-98m21/6 udziału=980m2.Działk...

  • Wynajmę lokal Dębica, ul Kolejowa biuro, sklep
    Wynajmę lokal Dębica, ul Kolejowa biuro, sklep

    Dębica

    • 12 600 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mamy do wynajęcia lokal w centrum Dębicy o powierzchni 300 m2 na parterze z bezposrednim wejsciem z chodnika. Znajduję się on przy głównej arterii komunikacyjnej pomiędzy dworcami...