• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Śleszowice
  • Zwardoń
  • Bachórz
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Ostrowy Tuszowskie

(3)
  • Działka w Ostrowach Tuszowskich
    1 / 7
    Działka w Ostrowach Tuszowskich

    Ostrowy Tuszowskie

    • 514 000 zł cena
    • 11 425 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość o pow. 1.14ha, szerokość 50m, składa się z 3 działek, na które zostały wydane warunki zabudowy dla 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Cena za 1 mkw. 45zł plus...

  • Sprzedam

    Ostrowy Tuszowskie

    • 95 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 28ar w miejscowości Ostrowy Tuszowskie, Gmina Cmolas, Woj. Podkarpackie. Działka ta jest położona w bardzo ładnym miejscu koło lasu. Posiada dwie dro...

  • Sprzedam

    Ostrowy Tuszowskie

    • 95 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Budowlana- rekreacyjna

    Kolbuszowa

    • 350 007 zł cena
    • 2 935 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam; Działkę budowlana- rekreacyjna. Nr. 848/2 o pow.29.33ar. w Nowa Wieś ko. Kolbuszowej. Posiada dojazd drogą utwardzoną zezwolenie na budowę. jest prąd-woda- garaż-piwnica...

  • Sprzedam działkę w centrum DZIKOWCA

    Dzikowiec

    • 500 000 zł cena
    • 6 202 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlano-rolną wraz z budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym i gospodarczym w miejscowości Dzikowiec. Działka położona jest w świetnej l...

  • Działka budowlana Rzędzianowice

    Rzędzianowice

    • 114 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Oferuję na sprzedaż działkę z niedawno wydanymi warunkami zabudowy. Działka znajduje się w miejscowości Rzędzianowice w spokojnej okolicy w odległości ok. 8 km od Mielca, 2...

  • Działka buowlana 18a we wsi Przyłęk Podkarpackie
    1 / 7
    Działka buowlana 18a we wsi Przyłęk Podkarpackie

    Przyłęk

    • 99 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę budowlaną 19a we wsi Przyłęk działka jest uzbrojona, częściowo ogrodzona ,woda,prąd,telefon,gaz,kanalizacja,dojazd droga bita,spokojna i cicha okolica, cena...

  • .Sprzedam Dom Cegła Wieś Babicha 12 km. od Mielca.
    1 / 16
    .Sprzedam Dom Cegła Wieś Babicha 12 km. od Mielca.

    Babicha

    • 310 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 1 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    -Witam. -Sprzedam dom cegła na wsi Babicha 12 km. od Mielca. -Dom znajduje się na dużej pięknej działce o powierzchni 23 ary. -Wjazd do domu bezpośrednio z drogi asfaltowej. -Bardz...

  • Dz. Budowlana (2174 m2) gm. Tuszów Narodowy MEDIA (Jaślany)
    1 / 16
    Dz. Budowlana (2174 m2) gm. Tuszów Narodowy MEDIA (Jaślany)

    Jaślany

    • 99 000 zł cena
    • 2 174 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Jaślany gm. Tuszów Narodowy. Działka o pow 2174 m2, jej kształt i położenie daje możliwość podziału działki. Działka ma kształt pros...

  • Przedbórz dom do remontu , działka 2,9ha
    1 / 9
    Przedbórz dom do remontu , działka 2,9ha

    Przedbórz

    • 550 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kolbuszowa

    Kolbuszowa

    • 429 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    | Kolbuszowa - kamienica w centrum Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą kamienicy w Kolbuszowej. Kamienica położona w samym centrum mia...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Chorzelów

    • 1 500 000 zł cena
    • 817 m2 powierzchnia
    • 1 836 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Kolbuszowa

    • 559 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 3 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Przecław

    • 890 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 7 607 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • sprzedam działkę Przyłęk k.Mielca
    1 / 2
    sprzedam działkę Przyłęk k.Mielca

    Przyłęk

    • 510 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną o powierzchni 0,84 ha (szerokość 30 m) położoną w atrakcyjnym miejscu w Przyłęku. Działka usytuowana jest na górce z pięknym widokiem na lasy. Nieruchomość...

  • Działka Domatków

    Domatków

    • 126 000 zł cena
    • 2 076 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną we wsi Domatków w gminie Kolbuszowa o szczególnych walorach krajobrazowych. Działka posiada wydane warunki zabudowy na dom jed...

  • Działka Trzęsówka

    Trzęsówka

    • 95 000 zł cena
    • 1 078 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działki budowlane położone w wyjątkowej i malowniczej wsi Trzęsówka w gminie Cmolas. Działki posiadają wydane warunki zabudowy na domy jednor...

  • Działka Trzęsówka

    Trzęsówka

    • 100 000 zł cena
    • 6 839 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki rolno-budowlanej o powierzchni 68,39 ar, położonej w sercu malowniczej miejscowości Trzęsówka. To doskonał...

  • Sprzedaż: obiekt produkcyjno-magazynowy, Dzikowiec

    Dzikowiec

    • 2 290 000 zł cena
    • 7 824 m2 powierzchnia
    • 293 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną budynkami o funkcji produkcyjno-magazynowo-biurowej, zlokalizowaną w m...

  • Działka Kolbuszowa Dolna Kolbuszowa Dolna

    Kolbuszowa Dolna

    • 99 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę! Do sprzedania 1 działka budowlana ok. 10 arów z wydanymi warunkami zabudowy na...

  • Zajazd- Skopanie, Baranów Sandomierski

    Skopanie » ul. Tarnobrzeska

    • 3 950 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż – Zajazd z restauracją i bazą noclegową – Skopanie, gm. Baranów SandomierskiOFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ – TYLKO W KNC NIERUCHOMOŚCIZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofe...

  • SKANSEN NA SPRZEDAŻ Baranów Sandomierski

    Skopanie » ul. Tarnobrzeska

    • 3 900 000 zł cena
    • 34 257 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ – SKANSEN NA SPRZEDAŻ Baranów Sandomierski, woj. świętokrzyskiePowierzchnia działki: 34 257 m²Cena: 3 900 000 złOpis nieruchomości:Na sprzedaż wyjątkowy obiekt...

  • DOM JEDNORODZINNY 120 m2 NA DZIAŁCE 1100 m2
    1 / 12
    DOM JEDNORODZINNY 120 m2 NA DZIAŁCE 1100 m2

    Kolbuszowa

    • 299 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 492 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SPRZEDAM dom jednorodzinny wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym do adaptacji o powierzchni użytkowej: - 57 m2(PARTER) + 11, 50 m2 (GANEK) - 58 m2 (PODDASZE) - 28 m2 (BUD...

  • Na sprzedaż zajazd- Skopanie, Baranów Sandomierski

    Skopanie » ul. Tarnobrzeska

    • 3 950 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 2 469 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Sprzedam działke Przyłęk gm. Niwiska
    Sprzedam działke Przyłęk gm. Niwiska

    Przyłęk

    • 510 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działke rolno budowlaną 84ar.w Przyłęku gmina Niwiska.Geoporta2 powiat kolbuszowski gmina niwiska przyłęk działka 759.Działka na górce dojazd asfalt z dwóch stron.Prąd wod...

  • Apartament z antresolą | taras + balkon | Przecław

    Przecław

    • 837 900 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 9 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Ten wyjątkowy apartament w Przecławiu to przestrzeń zaprojektowana dla osób, które cenią światło, przestrzeń i wysoki standard życia. Ponadprzeciętna wysokość salonu, ogromne przes...

  • Dom * SPRZEDAŻ *Stan surowy* Rzemień/ Mielec
    1 / 8
    Dom * SPRZEDAŻ *Stan surowy* Rzemień/ Mielec

    Rzemień

    • 520 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 3 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w stanie surowym w miejscowości Rzemień ok. 2 km od Mielca. Działka o pow. ok. 14 arów . Dom ma pow. użytkową 143 m2 . Powierzchnia zabudowy 177m2 .Rzut parteru do wgl...

  • Dzialka wola mielecka 56arow
    Dzialka wola mielecka 56arow

    Wola Mielecka

    • 90 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Woli Mieleckiej w kierunku Rzedzianowic Działka 56 arów Drugi rząd zabudowy Służebność drogi dojazdowej Były wydane warunki zabudowy Tel [tel] W linku zdjęcia...

  • działka młodochów o powierzchni 0,55h powiat mielecki
    1 / 2
    działka młodochów o powierzchni 0,55h powiat mielecki

    Młodochów

    • 100 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    witam mam do zaoferowania działkę o powierzchni 0,55h w miejscowości młodochów gmina Gawłuszowice powiat mielec woj podkarpackie nr działki 335 obręb 0033

  • Działka * SPRZEDAŻ * Boża Wola* gm. Mielec*Niższa Cena
    Działka * SPRZEDAŻ * Boża Wola* gm. Mielec*Niższa Cena

    Boża Wola

    • 140 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM działkę w miejscowości Boża Wola gm. Mielec , o powierzchni 19,00 a . Zjazd z drogi publicznej (asfalt). Działka posiada dostęp do następujących mediów : w działce kana...

  • Komfortowy dom z potencjałem, działka 1381 m2
    1 / 16
    Komfortowy dom z potencjałem, działka 1381 m2

    Rzędzianowice

    • 870 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 3 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością oferuję na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom zaledwie 7 km od centrum Mielca To wyjątkowa okazja dla osób szukających dużego metrażu, z potencjałem. Powierzc...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Grochowe * 14,68 a
    1 / 3
    Działka * SPRZEDAŻ * Grochowe * 14,68 a

    Grochowe

    • 85 000 zł cena
    • 1 468 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM działkę budowlaną , w miejscowości Grochowe gmina Tuszów Narodowy o powierzchni ok. 14,68 a z udziałem w drodze dojazdowej . W pierwszej linii od drogi gminnej asfaltowe...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Podleszany * 794 m2
    1 / 4
    Działka * SPRZEDAŻ * Podleszany * 794 m2

    Podleszany

    • 80 000 zł cena
    • 794 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z Warunkami Zabudowy wydanymi w 2019 r. o powierzchni 7,94 a , w miejscowości Podleszany (na terenie nie zalewowym) , z udziałem w drodze dojazdowej. W...