• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gościno
  • Kołaczyce
  • Rżyska
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Nagoszyn

(1)
  • Sprzedam ziemie na KRUS 5zł/m2
    Sprzedam ziemie na KRUS 5zł/m2

    Nagoszyn

    • 350 000 zł cena
    • 75 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemie na KRUS. 5 klasa nieużytki, bez mediów w miejscowości Nagoszyn koło Dębicy. Posiadam kilkanaście działek większych lub mniejszych. Razem 7,5 ha tel [tel]

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Niemcy
    1 / 2
    Dom Niemcy

    Dębica

    • 320 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W miejscowości Osann 20 km od miasta Trier.

  • Sprzedam działkę rolno budowlana
    Sprzedam działkę rolno budowlana

    Pustków

    • 50 000 zł cena
    • 570 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nie zabudowaną działka rolno budowlana nr 903 o powierzchni 0,57 ha w miejscowości Pustków - Łęg.

  • Dom dwór, zamek, pałac
    1 / 20
    Dom dwór, zamek, pałac

    Paszczyna

    • 1 150 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 6 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BESTATE Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Straszęcin

    • 690 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 6 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Straszęcin

    • 498 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 3 802 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Pustków

    • 399 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 3 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Przecław

    • 890 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 7 607 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dębica

    • 599 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 093 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Dębica

    • 335 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Działka Paszczyna

    Paszczyna

    • 88 200 zł cena
    • 1 260 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu działkę budowlaną w miejscowości Paszczyna, gmina Dębica, powiat Dębicki. Nr działki: 848/6 Powierzchnia działki 12,60 ar Kształt działki: nieregularny...

  • Paszczyna - działka na sprzedaż
    Paszczyna - działka na sprzedaż

    Paszczyna

    • 136 884 zł cena
    • 2 013 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość budowlaną składającą się z dwóch działek o łącznej powierzchni 20,13 ar położoną w miejscowości Paszczyna, gmina Dębica. Media: prąd w zasięgu o...

  • Lokal Pustków

    Pustków

    • 6 800 000 zł cena
    • 1 335 m2 powierzchnia
    • 5 094 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa zlokalizowana w strefie ekonomicznej - Pustków, gmina Dębica Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkow...

  • Mieszkanie Dębica

    Dębica

    • 199 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    | Mieszkanie 47,42 m2 w Dębicy blisko centrum SPRZEDAM W ofercie biura przedstawiamy niepowtarzalną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,42 m2 Mieszkanie z racji s...

  • Dębica, ul. Traugutta - dom na sprzedaż
    1 / 13
    Dębica, ul. Traugutta - dom na sprzedaż

    Dębica

    • 750 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość budowlaną składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni 8,34 ar zabudowaną budynkiem mieszkalnym dwukondygnacyjnym (parter, 1...

  • Budynek mieszkalno-usługowy Dom w centrum Paszczyny 19a
    1 / 9
    Budynek mieszkalno-usługowy Dom w centrum Paszczyny 19a

    Paszczyna

    • 529 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 3 058 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w centrum Paszczyny – idealny pod dom lub biznes ( posiadam projekt aranżacji domu ) Oferuję na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy położo...

  • Dębica, ul. Konarskiego - mieszkanie na sprzedaż
    1 / 10
    Dębica, ul. Konarskiego - mieszkanie na sprzedaż

    Dębica

    • 325 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44,70 m2 położone w Dębicy przy ulicy Konarskiego. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Składa si...

  • Mieszkanie, 48 m2, Matejki, Dębica
    1 / 12
    Mieszkanie, 48 m2, Matejki, Dębica

    Dębica

    • 349 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym bloku z cegły (1952 r.). Budynek jest zadbany, ocieplony wyposażony w monit...

  • Wynajmę mieszkanie
    Wynajmę mieszkanie

    Dębica

    • 1 600 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62 m2 wraz z garażem blaszakiem zlokalizowane w Dębicy .Mieszkanie znajduje się na pierwszym pietrze . posiada szafy wnękowe ( w 2 pok...

  • Apartament z antresolą | taras + balkon | Przecław

    Przecław

    • 837 900 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 9 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Ten wyjątkowy apartament w Przecławiu to przestrzeń zaprojektowana dla osób, które cenią światło, przestrzeń i wysoki standard życia. Ponadprzeciętna wysokość salonu, ogromne przes...

  • Funkcjonalne 3 pokoje | 2. piętro | Dębica
    1 / 10
    Funkcjonalne 3 pokoje | 2. piętro | Dębica

    Dębica

    • 349 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    W ofercie Biura Nieruchomości Millenium Home na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na 2. piętrze w niskim bloku w jednej z najbardziej pożąd...

  • Dom Żyraków
    1 / 15
    Dom Żyraków

    Żyraków

    • 949 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 909 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Agencji Nieruchomości ROTEX: Żyraków - nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej 121m2, wybudowany z porothermu (ceramika) + 15cm styro...

  • Mieszkanie do wynajęcia- Osiedle Parkowe- Pustków Osiedle
    1 / 6
    Mieszkanie do wynajęcia- Osiedle Parkowe- Pustków Osiedle

    Pustków-Osiedle

    • 2 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem bezczynszowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni ok. 61 m². Mieszkanie jest wykończone pod klucz z częściowym wyposażeniem. - Nowe instalacje - Wspólna kotłownia - Pod...

  • Działki na sprzedaż
    Działki na sprzedaż

    Wola Ociecka

    • 102 000 zł cena
    • 1 930 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witaj, Wyobraź sobie poranną kawę na tarasie, śpiew ptaków i ciszę, której tak brakuje po całym dniu pracy. Jeśli marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim dojazd...

  • Dom 100 m2, Straszęcin, Dębica.
    1 / 15
    Dom 100 m2, Straszęcin, Dębica.

    Straszęcin

    • 269 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 100 m², położony w centrum Straszęcina, w gminie Żyraków, na działce o powierzchni 8 arów. Trzykondygnacyjny...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Wola Mielecka*gm. Mielec *5594m2
    1 / 5
    Działka * SPRZEDAŻ * Wola Mielecka*gm. Mielec *5594m2

    Wola Ociecka

    • 90 000 zł cena
    • 5 594 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    SPRZEDAM działkę w miejscowości Wola Mielecka gm. Mielec , o powierzchni 55,94 a . Służebność w drodze dojazdowej. Działka posiada dostęp do następujących mediów : prąd, woda, ga...

  • Nowy parterowy dom z garażem , Pustynia – Dębica
    1 / 9
    Nowy parterowy dom z garażem , Pustynia – Dębica

    Pustynia

    • 699 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 6 787 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy parterowy dom w miejscowości Pustynia – na granicy z Dębicą Oferujemy nowoczesny dom parterowy w stanie deweloperskim, położony w Pustyni, tuż przy granicy z Dębicą. Nierucho...

  • Mieszkanie Dębica, Konarskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Dębica, Konarskiego

    Dębica

    • 312 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 5 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Agencji Nieruchomości ROTEX: Dębica, ulica Konarskiego - mieszkanie własnościowe o powierzchni użytkowej 58.6m2, IV piętro, 3 pokoje, jasna ku...

  • NOWY Dom parterowy , Pustynia – Dębicą
    1 / 16
    NOWY Dom parterowy , Pustynia – Dębicą

    Pustynia

    • 649 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 7 132 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom parterowy w miejscowości Pustynia – na granicy z Dębicą Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Pustynia, tuż przy granicy z Dębic...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Wola Ociecka* 1095m2
    1 / 2
    Działka * SPRZEDAŻ * Wola Ociecka* 1095m2

    Wola Ociecka

    • 75 000 zł cena
    • 1 095 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM działkę budowlaną w miejscowości Wola Ociecka gm. Ostrów, powiat Ropczycko-Sędziszowski , o powierzchni 10,95 a . Jest opracowany plan miejscowy pod zabudowę jednorodzinn...

  • Paszczyna - budynek mieszk. z działką 69 ar + gosp.-garażowy
    1 / 16
    Paszczyna - budynek mieszk. z działką 69 ar + gosp.-garażowy

    Paszczyna

    • 690 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 059 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość budowlaną położoną w spokojnym miejscu i otoczeniu wysokich drzew. To dom o nieszablonowej bryle z 1965 roku, który łączy w sobie surową formę z...