• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 298)
  • Działka na sprzedaż ul. Prosta, Zagórze, Kielce
    1 / 10
    Działka na sprzedaż ul. Prosta, Zagórze, Kielce

    Kielce

    • 350 000 zł cena
    • 2 693 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości CkDom ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 2693 m², położona przy ul. Prostej, 5 minut od centrum Kielc. Cena: 400 000 zł Wymiary działki: 12x221...

  • Działka usługowa Świdnica
    Działka usługowa Świdnica

    Świdnica

    • 394 350 zł cena
    • 717 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Zarezerwowana ! Prezentujemy Państwu działkę usługową w samej Świdnicy! Działka o powierzchni 7,17 ara! Oznaczenie działki: 4.U - teren zabudowy usługowej, - wskaźnik zabudowy...

  • Działka inwestycyjna Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Łuczanowice, Ks. Kazimierza Figlewicza
    Działka inwestycyjna Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Łuczanowice, Ks....

    Kraków

    • 415 800 zł cena
    • 924 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą w Łuczanowicach. Dostępne powierzchnie działek: -9,24ar -9,24ar -10,60ar -10ar (cena w gołoszeniu dotyczy działek o powierzchni 9,2...

  • Działka Krzyżowice gm. Pawłowice, Szkolna
    1 / 6
    Działka Krzyżowice gm. Pawłowice, Szkolna

    Krzyżowice

    • 129 000 zł cena
    • 2 072 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż pięknie położona działka budowlano- rolna o powierzchni 2072m2. Działka płaska w sąsiedztwie luźna zabudowa domków jednorodzinnych z dala od zgiełku miasta. Atrakcyj...

  • Działka pod dom, Kąty Wrocławskie, 3 min do A4
    1 / 5
    Działka pod dom, Kąty Wrocławskie, 3 min do A4

    Kąty Wrocławskie

    • 289 000 zł cena
    • 428 m2 powierzchnia
    • 676 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja: Kąty Wrocławskie, ul. GrunwaldzkaMetraż: działka nr 21/7, powierzchnia 428 m², wymiary 10,98 × 39,14 mZabudowa: przeznaczenie działki zgodnie z MPZP - 5MN, teren zabud...

  • Działka z WZ w Zaskale
    1 / 11
    Działka z WZ w Zaskale

    Zaskale

    • 180 000 zł cena
    • 764 m2 powierzchnia
    • 236 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY W ZASKALE Zaskale, woj. małopolskie Powierzchnia działki: 764 m² Wymiary: ok. 40 m x 19 m Rynek wtórny | Działka z wydanymi warunkami zabudow...

  • Działka z warunkami zabudowy - Odmy, gm. Dąbrówno
    1 / 10
    Działka z warunkami zabudowy - Odmy, gm. Dąbrówno

    Odmy

    • 87 416 zł cena
    • 3 122 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową niezabudowaną działkę o nr 11/7 o powierzchni 3122 m², położoną w miejscowości Odmy, gmina Dąbrówno. LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje...

  • Sprzedam działkę ROD Relax Białystok, 351 m2
    1 / 16
    Sprzedam działkę ROD Relax Białystok, 351 m2

    Białystok

    • 39 000 zł cena
    • 351 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD w Relax Białystok o powierzchni 351 m2. Na działce domek drewniany z poddaszem i tarasem (parter + taras około 30 m2). Dach blaszany, ściany zewnętrzne do remo...

  • Działka usługowa Dobra Dobra
    1 / 12
    Działka usługowa Dobra Dobra

    Dobra

    • 159 000 zł cena
    • 1 663 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Piękna widokowa działka budowlana 16,63 ara Dobra Na sprzedaż działka widokowa w miejscowości Dobra w cichej okolicy oddalonej od centrum o około 1,5 km, co daje blis...

  • Na sprzedaż działka rolna 0,99ha Gościejowice
    1 / 2
    Na sprzedaż działka rolna 0,99ha Gościejowice

    Gościejowice

    • 50 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,99 ha zlokalizowaną w miejscowości Gościejowice, w gminie Niemodlin. Nieruchomość położona jest na płaskim terenie, ma regularny...

  • Działki z warunkami zabudowy - Odmy, gm. Dąbrówno
    1 / 13
    Działki z warunkami zabudowy - Odmy, gm. Dąbrówno

    Odmy

    • 378 224 zł cena
    • 13 508 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy nieruchomości gruntowe niezabudowane składające się z czterech działek o numerach 11/7, 11/8, 11/9 oraz 11/10, o łącznej powierzchni 13 508 m², położone w mie...

  • Działka rolno-budowlana Strzeżenice gm. Będzino
    1 / 3
    Działka rolno-budowlana Strzeżenice gm. Będzino

    Strzeżenice

    • 115 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Działka o pow. 1500 m2, położona w Strzeżenicy, ok. 2 km od Mielna. Działka o regularnym kształcie o wym. ok. 37 m2 x 37 m2. Na działkę został złożony wniosek...

  • Jeszkowice | Działka z WZ – Twoje miejsce na dom!

    Jeszkowice

    • 170 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sylwia Majchrzak
    Agent nieruchomości

  • Zajączków – działka pod zabudowę wielorodzinną

    Zajączków

    • 1 050 000 zł cena
    • 3 334 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sylwia Majchrzak
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlana 10 ar Błonie

    Błonie

    • 153 650 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 10 arów, położona w miejscowości Błonie.Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny, co...

  • Działka Rydzewo ul. Mazurska

    Rydzewo » ul. Mazurska

    • 214 000 zł cena
    • 1 424 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki budowlane Rydzewo, ul. Mazurska 111 Oferuję do sprzedaży atrakcyjne działki budowlane o powierzchni ok. 1425 m każda , położonych w miejscowości Rydzewo...

  • Działka budowlana Kraków Nowa Huta, Branicka
    Działka budowlana Kraków Nowa Huta, Branicka

    Kraków

    • 225 000 zł cena
    • 791 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA TYLKO U NAS! KRAKÓW - NOWA HUTA - BRANICE/CHAŁUPKI. Do zaoferowania mamy działkę o powierzchni 7,91 ar położoną w Krakowie - Nowej Hucie. LOKALIZACJA Cicha i spokojna oko...

  • Działka budowlana o pow. 941m2, Żelazków
    1 / 3
    Działka budowlana o pow. 941m2, Żelazków

    Żelazków

    • 91 000 zł cena
    • 941 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 941 m², położona w miejscowości Żelazków, ok. 10 km od granic Kalisza. Lokalizacja: Spokojna, zielona okolica z bardzo dobrym dojazdem...

  • Zabudowany teren usługowy 1,09 ha Łęg ul. Siwka
    1 / 4
    Zabudowany teren usługowy 1,09 ha Łęg ul. Siwka

    Kraków

    • 9 500 000 zł cena
    • 10 900 m2 powierzchnia
    • 872 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 1,09 ha, zabudowana 3 budynkami magazynowymi z zapleczem biurowo-socjalnym oraz małym budynkiem mieszkalnym, położona w rejonie Łęgu (Czyży...

  • Działka inwestycyjna Bielsko-Biała, Samotna
    Działka inwestycyjna Bielsko-Biała, Samotna

    Bielsko-Biała

    • 529 000 zł cena
    • 1 643 m2 powierzchnia
    • 322 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA BIELSKO-BIAŁA | 1643 m² | MIESZKANIA + USŁUGI | GOTOWA POD BUDOWĘ Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1643 m² w Komorowicach Krakowskich (Bielsko-B...