• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 298)
  • Działka Wilków ul. Łysogórska

    Wilków » ul. Łysogórska

    • 180 000 zł cena
    • 1 062 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż piękna działka w sercu gór świętokrzyskich!Działka budowlana o powierzchni 1066 m2, położona w Wilkowie ( pow. Kielecki, gm. Bodzentyn) w odległości około 20 km od Kiel...

  • Działka Wysin ul.

    Wysin

    • 780 000 zł cena
    • 9 110 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    DZIAŁKA MIESZKANIOWA/SIEDLISKOWA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY DOMU JEDNORODZINNEGOLOKALIZACJADziała nr 506/1 położona jest we wsi WYSIN gmina Liniewo, powiat KOŚCIERSKICisza, spok...

  • Działka rolna Liski gm. Stare Juchy jezioro Garbas

    Liski

    • 70 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną położoną we wsi Liski w okolicy jeziora Garbas, w gminie Stare Juchy, około 2 km od wsi gminnej Stare Juchy i...

  • Działka budowlana ,centrum miasta
    1 / 8
    Działka budowlana ,centrum miasta

    Radomsko

    • 300 000 zł cena
    • 1 329 m2 powierzchnia
    • 226 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana, centrum miasta. ogrzewanie CO systemowe -sieć miejska PGK Radomsko ul. Wilsona 7 , blisko centrum , wszystkie media woda , gaz sieciowy, kanalizacja, prąd , in...

  • Działka siedliskowa Łuszczów Drugi gm. Wólka, Łuszczów Drugi
    Działka siedliskowa Łuszczów Drugi gm. Wólka, Łuszczów Drugi

    Łuszczów Drugi

    • 140 000 zł cena
    • 2 605 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Szukasz idealnego miejsca na Twój dom lub inwestycję? Sprawdź tę wyjątkową działkę rolno-budowlaną (RM) o powierzchni 26 arów w Łuszczowie Drugim! Doskonała lokalizacja i idea...

  • Działka z projektem domu i PNB / Bielsko-B
    1 / 11
    Działka z projektem domu i PNB / Bielsko-B

    Bielsko-Biała

    • 425 000 zł cena
    • 1 046 m2 powierzchnia
    • 407 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    AGNIESZKA IMIELSKA Agent prowadzący [tel] Jeśli marzysz o własnym domu, nie masz czasu i sił na kompletowanie i przechodzenie przez gąszcz dokumentacji i w dodatku masz teren przy...

  • Działka usługowa Kołobrzeg gm. Ustronie Morskie Sianożęty, Kwiatowa
    Działka usługowa Kołobrzeg gm. Ustronie Morskie Sianożęty, Kwiato...

    Kołobrzeg

    • 470 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 5 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka o powierzchni 806m² zabudowana połową domu o powierzchni 91,93m². Na terenie nieruchomości znajduje się lokal mieszkalny stanowiący część budynku, przeznaczony do generalne...

  • Na sprzedaż działka w Białuniu objęta MPZP- 1661m2
    1 / 16
    Na sprzedaż działka w Białuniu objęta MPZP- 1661m2

    Białuń

    • 179 000 zł cena
    • 1 661 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ***REZERWACJA*** Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki nr 26/15 o powierzchni 1661 m², położonej w miejscowości Białuń, przy ul. Parkowej (dz...

  • Nieruchomość inwestycyjna – 3,75 ha
    1 / 11
    Nieruchomość inwestycyjna – 3,75 ha

    Bydgoszcz

    • 13 000 000 zł cena
    • 37 469 m2 powierzchnia
    • 347 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość inwestycyjna – 3,75 ha | 2 domy | 3 stawy | granica lasu | Bydgoszcz Cena: 13 000 000 zł Na sprzedaż nieruchomość o charakterze rezydencjonalno-inwestycyjnym, położon...

  • Działka łąka 9000 m pod lasem Lipka, Nadbiel Wołomin
    1 / 3
    Działka łąka 9000 m pod lasem Lipka, Nadbiel Wołomin

    Cięciwa

    • 180 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Nadbiel, Lipka na pograniczu gmin Klembów i Poświętne Działka rolna z dojazdem polnym bezpośrednio z linią brzegową rzeki Rządza, z dala od zabudowań przy ścianie lasu...

  • Działka leśna z prawem zabudowy jednorodzinnej
    1 / 10
    Działka leśna z prawem zabudowy jednorodzinnej

    Szczawin

    • 110 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leśną 1551 m2(z pozwoleniem na zabudowę jednorodzinną),teren objęty MPZT, 70 km od Warszawy,Szczawin-gm.Nowe Miasto, pow.Płońsk.Działka z dojazdem z dwóch stron,ok...

  • Ziemia rolna 1,5ha Krzywin koło Kościana
    Ziemia rolna 1,5ha Krzywin koło Kościana

    Krzywiń

    • 250 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemie 5-6 kl Krzywin powiat Kościana droga na Jurkowo z Krzywinia. Wszystko w jednym kawałku do odrolnienia , bez mediów jakieś 100 metrów do drogi. Cena nie podlega ne...

  • Sprzedam teren działka inwestycyjna ok 10,7ha Trzciana
    Sprzedam teren działka inwestycyjna ok 10,7ha Trzciana

    Trzciana

    • 1 200 000 zł cena
    • 107 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Trzciana k. Mielca - Sprzedam nieruchomość inwestycyjną lub pod zabudowę mieszkaniową położoną przy drodze asfaltowej o powierzchni ok. 10,7ha składającą się z następujących działe...

  • DZIAŁKA 5500 m² | PODSTOLICE | GMINA WIELICZKA
    1 / 11
    DZIAŁKA 5500 m² | PODSTOLICE | GMINA WIELICZKA

    Podstolice

    • 596 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA 5500 m² | PODSTOLICE | GMINA WIELICZKA POTENCJAŁ INWESTYCYJNY I SPOKOJNA LOKALIZACJA Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 5500 m2. Stanowi ona ciekawą p...

  • Działka budowlana w Błędowie
    1 / 13
    Działka budowlana w Błędowie

    Błędowo

    • 160 749 zł cena
    • 1 011 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki budowlanej, na której od razu możesz rozpocząć budowę domu? Bez czekania na formalności i bez ukrytych kosztów? Działka nr 149/13 z pozwoleniem na budowę w miejscow...

  • Albo prywatna zabudowa albo inwestycja
    1 / 16
    Albo prywatna zabudowa albo inwestycja

    Łódź

    • 590 000 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 609 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Działka ROD Kalina, MUROWANA Altana, Parking Na Działce, 262
    1 / 2
    Działka ROD Kalina, MUROWANA Altana, Parking Na Działce, 262

    Wrocław

    • 13 999 zł cena
    • 262 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dzień dobry, Odstąpię działkę ROD zlokalizowaną na ogródkach działkowych ROD Kalina w okolicy Brochowa i Jagodna. Wjazd bezpośrednio od ul. Wiaduktowej. Niedawno remontowano tam p...

  • Działka budowlana Młynka gm. Zabierzów, Młynka
    Działka budowlana Młynka gm. Zabierzów, Młynka

    Młynka

    • 1 700 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PONAD PÓŁ HEKTARA MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY WOLNOSTOJĄCEJ , BLIŹNIACZEJ I USŁUGOWEJ . OBOWIĄZUJE PLAN ZAGOSPODAROWANIA Zabudowa w układzie bliźniaczym , szeregowym oraz wolnostojącym do 4...

  • Działka budowlana w bezpośrednim sąsiedztwie lasu
    1 / 15
    Działka budowlana w bezpośrednim sąsiedztwie lasu

    Chocianowiec

    • 96 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż działka budowlana otulona lasem, położona w miejscowości Chocianowiec, w województwie dolnośląskim, w powiecie pol...

  • Nieruchomość - Piaseczno

    Piaseczno

    • 139 000 zł cena
    • 2 918 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    BURMISTRZ CZAPLINKA OGŁASZA USTNY PRZETARG NIEOGRANICZONY na sprzedaż nieruchomości: 1. oznaczonej nr działki 86/2 o pow. 0,2918 ha, położonej w obrębie ewidencyjnym Piaseczno,...