• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Studzienno
  • Świerzawa
  • Niestkowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Mrocza

(2)
  • Działka Mrocza Samsieczynek
    1 / 5
    Działka Mrocza Samsieczynek

    Mrocza

    • 83 500 zł cena
    • 1 281 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Atrakcyjna działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy- 1281m2 we wsi Samsieczynek, Bydgoszcz 31km. Warunki zabudowy na dom jednorodz...

  • Działka Mrocza Samsieczynek
    1 / 5
    Działka Mrocza Samsieczynek

    Mrocza

    • 54 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Atrakcyjna działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy- 800m2 we wsi Samsieczynek, Bydgoszcz 31km. Warunki zabudowy na dom jednorodzi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka na sprzedaż

    Wierzchucin Królewski

    • 35 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną 2 200m² w centrum Wierzchucina Królewskiego, gmina Koronowo. Bonitacja 800m² Ps, 1400m² R Na działce wodociąg, prąd. Cena 35 000 do negocjacji....

  • Działka na sprzedaż

    Wierzchucin Królewski

    • 36 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną 2 200 m² w centrum Wierzchucina Królewskiego. Na działce wodociąg, prąd. Cena 36 000. Proszę o kontakt telefoniczny: [tel]

  • Działki budowlane (wiejskie tereny)
    1 / 12
    Działki budowlane (wiejskie tereny)

    Kruszyn

    • 99 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Osoba prywatna sprzeda BEZ POŚREDNIKÓW !!! OSTATNIE DZIAŁKI !!! o pow; 800 m2, 1000 m2 i 1600 m2 w Kruszynie k/Włocławka (OSIEDLE POD GAJEM) ul: Gajowa, Malinowa, Jagodowa i Jeżyn...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Potulice

    • 900 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 6 522 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sfera Nieruchomości S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Sitno

    • 1 250 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 9 192 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom w surowym stanie nad Gopłem 100 m od jeziora!
    1 / 2
    Dom w surowym stanie nad Gopłem 100 m od jeziora!

    Byszewo

    • 250 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Urokliwy dom całoroczny z dojściem do Jeziora!
    1 / 13
    Urokliwy dom całoroczny z dojściem do Jeziora!

    Byszewo

    • 549 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 922 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Huta

    • 389 999 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 4 757 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Włocławek
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Paterek

    • 595 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom Wilcze ul. Sopocka

    Wilcze » ul. Sopocka

    • 2 950 000 zł cena
    • 530 m2 powierzchnia
    • 5 567 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Luksusowa rezydencja z prywatnym lasem w Wilczu — przestrzeń do życia i biznesuNa sprzedaż wyjątkowa, nowoczesna rezydencja położona w prestiżowej i spokojnej miejscowości Wilcze,...

  • 1 / 3
    Działka w otulinie Puszczy Wkrzańskiej

    Brzózki

    • 398 400 zł cena
    • 2 656 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w otulinie Puszczy WkrzańskiejNa sprzedaż działka o powierzchni 2.656 m2 w kształcie kwadratu, zlokalizowana w miejscowości Brzózki , oddalonej 10 km od Nowego Warpna , w...

  • Działka Huta Stara Huta ul.

    Huta

    • 330 000 zł cena
    • 10 082 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka budowlana - Stara Huta, kujawsko-pomorskiePowierzchnia: 10 082 m²Wyjątkowa działka budowlana położona w sercu lasu, w miejscowości Stara Huta (woj. kujawsko-pom...

  • Sprzedam Mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedam Mieszkanie

    Salno

    • 204 999 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z działką i garażem – Salno, gmina Gruta (20 minut od Grudziądza) Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni...

  • Dom 142,5 m2 Szynwałd - Smart Home

    Szynwałd

    • 775 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 5 458 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ - dom wolnostojący do wykończenia | SzynwałdCena: 775 000 złNa sprzedaż dom wolnostojący w stanie do wykończenia w spokojnej i zielonej miejscowości Szynwałd. Nieruchom...

  • Działka rolna Wierzchucinek
    Działka rolna Wierzchucinek

    Wierzchucinek

    • 35 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż urokliwa działka rolna ,,Prywatne Ogrody Działkowe,, w Wierzchucinku. Działka o powierzchni 300m2. Plusy nieruchomości: - Cicha i spokojna okolica - idealna do odpocz...

  • Sprzedam bezczynszowe mieszkanie okolice Mroczy
    1 / 15
    Sprzedam bezczynszowe mieszkanie okolice Mroczy

    Matyldzin

    • 165 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przytulne, bezczynszowe mieszkanie blisko Mroczy (ok. 4 km) w ocieplonym bloku w miejscowości Matyldzin, położone w spokojnej okolicy pod lasem. Lokal składa się z 2 us...

  • Działka budowlana Gorzeń gm. Nakło nad Notecią
    1 / 6
    Działka budowlana Gorzeń gm. Nakło nad Notecią

    Gorzeń

    • 149 000 zł cena
    • 1 261 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę działki przeznaczoną pod budowę domu w Kaźmierowie, części wsi Gorzeń gm. Nakło nad Notecią , w...

  • Działka Kruszyn gm. Sicienko
    1 / 6
    Działka Kruszyn gm. Sicienko

    Kruszyn

    • 105 000 zł cena
    • 1 606 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz super taniej ,ciekawej działki w bliskiej okolicy Bydgoszczy ? Działka - Kruszyn gm. Sicienko -wielkości 1605m2. Uzyskane warunki zabudowy. W sąsiedz...

  • Działka budowlana Sicienko
    1 / 6
    Działka budowlana Sicienko

    Sicienko

    • 649 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Sicienko 3100m2 objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego- MN/U. Wszystkie media przy działce- gaz, prąd, woda, kanalizacja,TPSA. Zabudow...

  • Działka budowlana Występ gm. Nakło nad Notecią
    1 / 12
    Działka budowlana Występ gm. Nakło nad Notecią

    Występ

    • 123 469 zł cena
    • 1 739 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż piękna działka w Występie Mam przyjemność zaprezentować państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 1739 m2, położona w Występie...

  • Działka rolna Kruszyn gm. Sicienko
    1 / 6
    Działka rolna Kruszyn gm. Sicienko

    Kruszyn

    • 88 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka - Kruszyniec gm. Sicienko -wielkości 800m2. Konieczność uzyskania warunków zabudowy. W sąsiedztwie na sprzedaż -5 działek o podobnych parametrach i jedna dz...

  • Działka inwestycyjna Gliszcz gm. Sicienko
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Gliszcz gm. Sicienko

    Gliszcz

    • 3 607 000 zł cena
    • 36 071 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż prezentujemy zjawiskową działkę położoną w GLISZCZU gm. Sicienko. GRATIS - 15 ha LASU - zaraz obok sprzedawanych działek. DZIAŁKA Grunt o całkowitej powierzch...

  • Działka budowlana Występ gm. Nakło nad Notecią
    1 / 13
    Działka budowlana Występ gm. Nakło nad Notecią

    Występ

    • 108 770 zł cena
    • 1 490 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż piękna działka w Występie Mam przyjemność zaprezentować państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 1490 m2, położona w Występie...

  • Działka budowlana Kruszyn gm. Sicienko, Bratkowa
    1 / 8
    Działka budowlana Kruszyn gm. Sicienko, Bratkowa

    Kruszyn

    • 197 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Działki budowlane na sprzedaż - wyjątkowa oferta w świetnej lokalizacji! Opis nieruchomości: Na sprzedaż dwie działki o powierzchn...

  • Działka budowlana Mochle gm. Sicienko
    1 / 7
    Działka budowlana Mochle gm. Sicienko

    Mochle

    • 109 000 zł cena
    • 928 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę pięknie położonej działki w podbydgoskim Mochlu o powierzchni 928 m2. Grunt położony w oto...

  • Dom Byszewo gm. Koronowo
    1 / 11
    Dom Byszewo gm. Koronowo

    Byszewo

    • 210 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 1 094 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy Państwu dom o powierzchni całkowitej 192 m2, użytkowej 125 m2, w stanie surowym zamkniętym w Byszewie obok Koronowa. BUDYNEK Trzy-kondygnacyjny (piwnic...

  • Działka z WZ | Zboże Sępólno Krajeńskie

    Zboże

    • 84 900 zł cena
    • 767 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 767 m², położona w miejscowości Zboże (powiat sępoleński)– w spokojnej, kameralnej okolicy, idealnej pod budowę domu jednorod...

  • Działka budowlana między dwoma jeziorami
    1 / 3
    Działka budowlana między dwoma jeziorami

    Wymysłowo

    • 55 000 zł cena
    • 617 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka jak w tytule z dostępem notarialnym do jeziora Głuszyńskiego i Czarny Bród. Odległość do obu jezior około 150 metrów. Miejscowość Wymyslowo-Stawiska. Dojazd asfaltowy, prąd...

  • Dom Wąwelno gm. Sośno
    1 / 15
    Dom Wąwelno gm. Sośno

    Wąwelno

    • 630 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prywatna enklawa z własnym stawem - dom z duszą i potencjałem w okolicy Wąwelna! Wyobraź sobie poranek, w którym pijesz kawę na tarasie, patrząc na taflę własnego stawu , a jedy...

  • Dom Kruszyn ul.

    Kruszyn

    • 789 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 5 760 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    !!! OFERTA W PEPPER HOUSE !!!! DOM W KRUSZYNIE W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJ !ATUTY:-lokalizacja bardzo blisko terenów leśnych!-dwie kondygnacje mieszkalne z garażem!-dwa tarasy!-5 km d...