• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Hryniewicze
  • Grębenice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Mroczą

(36)
  • Dom Kruszyn ul.

    Kruszyn

    • 789 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 5 760 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    !!! OFERTA W PEPPER HOUSE !!!! DOM W KRUSZYNIE W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJ !ATUTY:-lokalizacja bardzo blisko terenów leśnych!-dwie kondygnacje mieszkalne z garażem!-dwa tarasy!-5 km d...

  • Mieszkanie Więcbork, ul. Hallera
    1 / 11
    Mieszkanie Więcbork, ul. Hallera

    Więcbork

    • 189 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Centrum miasta i natura na wyciągnięcie ręki funkcjonalne M2 Więcborku z niskim czynszem! 189 000zł Szukasz kompaktowego mieszkania w kamienicy, które łączy życie w centrum z bli...

  • Dom Wąwelno gm. Sośno
    1 / 15
    Dom Wąwelno gm. Sośno

    Wąwelno

    • 630 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prywatna enklawa z własnym stawem - dom z duszą i potencjałem w okolicy Wąwelna! Wyobraź sobie poranek, w którym pijesz kawę na tarasie, patrząc na taflę własnego stawu , a jedy...

  • Działka budowlana między dwoma jeziorami
    1 / 3
    Działka budowlana między dwoma jeziorami

    Wymysłowo

    • 55 000 zł cena
    • 617 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka jak w tytule z dostępem notarialnym do jeziora Głuszyńskiego i Czarny Bród. Odległość do obu jezior około 150 metrów. Miejscowość Wymyslowo-Stawiska. Dojazd asfaltowy, prąd...

  • Działka z WZ | Zboże Sępólno Krajeńskie

    Zboże

    • 84 900 zł cena
    • 767 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 767 m², położona w miejscowości Zboże (powiat sępoleński)– w spokojnej, kameralnej okolicy, idealnej pod budowę domu jednorod...

  • Mieszkanie Nakło nad Notecią
    1 / 15
    Mieszkanie Nakło nad Notecią

    Nakło nad Notecią

    • 429 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z ofertą. Na sprzedaż przestronne trzy pokojowe mieszkanie w centrum Nakła nad Notecią przy uli...

  • Działka budowlana Mochle gm. Sicienko
    1 / 7
    Działka budowlana Mochle gm. Sicienko

    Mochle

    • 109 000 zł cena
    • 928 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę pięknie położonej działki w podbydgoskim Mochlu o powierzchni 928 m2. Grunt położony w oto...

  • Dom Byszewo gm. Koronowo
    1 / 11
    Dom Byszewo gm. Koronowo

    Byszewo

    • 210 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 1 094 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy Państwu dom o powierzchni całkowitej 192 m2, użytkowej 125 m2, w stanie surowym zamkniętym w Byszewie obok Koronowa. BUDYNEK Trzy-kondygnacyjny (piwnic...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Kruszyn gm. Sicienko, Bratkowa
    1 / 8
    Działka budowlana Kruszyn gm. Sicienko, Bratkowa

    Kruszyn

    • 197 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Działki budowlane na sprzedaż - wyjątkowa oferta w świetnej lokalizacji! Opis nieruchomości: Na sprzedaż dwie działki o powierzchn...

  • Działka inwestycyjna Gliszcz gm. Sicienko
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Gliszcz gm. Sicienko

    Gliszcz

    • 3 607 000 zł cena
    • 36 071 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż prezentujemy zjawiskową działkę położoną w GLISZCZU gm. Sicienko. GRATIS - 15 ha LASU - zaraz obok sprzedawanych działek. DZIAŁKA Grunt o całkowitej powierzch...

  • Działka budowlana Występ gm. Nakło nad Notecią
    1 / 13
    Działka budowlana Występ gm. Nakło nad Notecią

    Występ

    • 108 770 zł cena
    • 1 490 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż piękna działka w Występie Mam przyjemność zaprezentować państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 1490 m2, położona w Występie...

  • Działka budowlana Sicienko
    1 / 6
    Działka budowlana Sicienko

    Sicienko

    • 649 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Sicienko 3100m2 objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego- MN/U. Wszystkie media przy działce- gaz, prąd, woda, kanalizacja,TPSA. Zabudow...

  • Działka budowlana Występ gm. Nakło nad Notecią
    1 / 12
    Działka budowlana Występ gm. Nakło nad Notecią

    Występ

    • 123 469 zł cena
    • 1 739 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż piękna działka w Występie Mam przyjemność zaprezentować państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 1739 m2, położona w Występie...

  • Działka rolna Kruszyn gm. Sicienko
    1 / 6
    Działka rolna Kruszyn gm. Sicienko

    Kruszyn

    • 88 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka - Kruszyniec gm. Sicienko -wielkości 800m2. Konieczność uzyskania warunków zabudowy. W sąsiedztwie na sprzedaż -5 działek o podobnych parametrach i jedna dz...

  • Działka Kruszyn gm. Sicienko
    1 / 6
    Działka Kruszyn gm. Sicienko

    Kruszyn

    • 105 000 zł cena
    • 1 606 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz super taniej ,ciekawej działki w bliskiej okolicy Bydgoszczy ? Działka - Kruszyn gm. Sicienko -wielkości 1605m2. Uzyskane warunki zabudowy. W sąsiedz...

  • Działka budowlana Gorzeń gm. Nakło nad Notecią
    1 / 6
    Działka budowlana Gorzeń gm. Nakło nad Notecią

    Gorzeń

    • 149 000 zł cena
    • 1 261 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę działki przeznaczoną pod budowę domu w Kaźmierowie, części wsi Gorzeń gm. Nakło nad Notecią , w...

  • Sprzedam bezczynszowe mieszkanie okolice Mroczy
    1 / 15
    Sprzedam bezczynszowe mieszkanie okolice Mroczy

    Matyldzin

    • 165 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przytulne, bezczynszowe mieszkanie blisko Mroczy (ok. 4 km) w ocieplonym bloku w miejscowości Matyldzin, położone w spokojnej okolicy pod lasem. Lokal składa się z 2 us...

  • Działka rolna Wierzchucinek
    Działka rolna Wierzchucinek

    Wierzchucinek

    • 35 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż urokliwa działka rolna ,,Prywatne Ogrody Działkowe,, w Wierzchucinku. Działka o powierzchni 300m2. Plusy nieruchomości: - Cicha i spokojna okolica - idealna do odpocz...

  • Dom 142,5 m2 Szynwałd - Smart Home

    Szynwałd

    • 775 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 5 458 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ - dom wolnostojący do wykończenia | SzynwałdCena: 775 000 złNa sprzedaż dom wolnostojący w stanie do wykończenia w spokojnej i zielonej miejscowości Szynwałd. Nieruchom...

  • Sprzedam Mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedam Mieszkanie

    Salno

    • 204 999 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z działką i garażem – Salno, gmina Gruta (20 minut od Grudziądza) Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni...