• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Mrocza

(2)
  • Działka Mrocza Samsieczynek
    1 / 5
    Działka Mrocza Samsieczynek

    Mrocza

    • 83 500 zł cena
    • 1 281 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Atrakcyjna działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy- 1281m2 we wsi Samsieczynek, Bydgoszcz 31km. Warunki zabudowy na dom jednorodz...

  • Działka Mrocza Samsieczynek
    1 / 5
    Działka Mrocza Samsieczynek

    Mrocza

    • 54 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Atrakcyjna działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy- 800m2 we wsi Samsieczynek, Bydgoszcz 31km. Warunki zabudowy na dom jednorodzi...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka na sprzedaż

    Wierzchucin Królewski

    • 35 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną 2 200m² w centrum Wierzchucina Królewskiego, gmina Koronowo. Bonitacja 800m² Ps, 1400m² R Na działce wodociąg, prąd. Cena 35 000 do negocjacji....

  • Działka na sprzedaż

    Wierzchucin Królewski

    • 36 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną 2 200 m² w centrum Wierzchucina Królewskiego. Na działce wodociąg, prąd. Cena 36 000. Proszę o kontakt telefoniczny: [tel]

  • Działki budowlane (wiejskie tereny)
    1 / 12
    Działki budowlane (wiejskie tereny)

    Kruszyn

    • 99 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Osoba prywatna sprzeda BEZ POŚREDNIKÓW !!! OSTATNIE DZIAŁKI !!! o pow; 800 m2, 1000 m2 i 1600 m2 w Kruszynie k/Włocławka (OSIEDLE POD GAJEM) ul: Gajowa, Malinowa, Jagodowa i Jeżyn...

  • 1 / 3
    Działka w otulinie Puszczy Wkrzańskiej

    Brzózki

    • 398 400 zł cena
    • 2 656 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w otulinie Puszczy WkrzańskiejNa sprzedaż działka o powierzchni 2.656 m2 w kształcie kwadratu, zlokalizowana w miejscowości Brzózki , oddalonej 10 km od Nowego Warpna , w...

  • Działka Huta Stara Huta ul.

    Huta

    • 330 000 zł cena
    • 10 082 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka budowlana - Stara Huta, kujawsko-pomorskiePowierzchnia: 10 082 m²Wyjątkowa działka budowlana położona w sercu lasu, w miejscowości Stara Huta (woj. kujawsko-pom...

  • Działka rolna Wierzchucinek
    Działka rolna Wierzchucinek

    Wierzchucinek

    • 35 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż urokliwa działka rolna ,,Prywatne Ogrody Działkowe,, w Wierzchucinku. Działka o powierzchni 300m2. Plusy nieruchomości: - Cicha i spokojna okolica - idealna do odpocz...

  • Działka budowlana Gorzeń gm. Nakło nad Notecią
    1 / 6
    Działka budowlana Gorzeń gm. Nakło nad Notecią

    Gorzeń

    • 149 000 zł cena
    • 1 261 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę działki przeznaczoną pod budowę domu w Kaźmierowie, części wsi Gorzeń gm. Nakło nad Notecią , w...

  • Działka Kruszyn gm. Sicienko
    1 / 6
    Działka Kruszyn gm. Sicienko

    Kruszyn

    • 105 000 zł cena
    • 1 606 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz super taniej ,ciekawej działki w bliskiej okolicy Bydgoszczy ? Działka - Kruszyn gm. Sicienko -wielkości 1605m2. Uzyskane warunki zabudowy. W sąsiedz...

  • Działka budowlana Sicienko
    1 / 6
    Działka budowlana Sicienko

    Sicienko

    • 649 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Sicienko 3100m2 objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego- MN/U. Wszystkie media przy działce- gaz, prąd, woda, kanalizacja,TPSA. Zabudow...

  • Działka budowlana Występ gm. Nakło nad Notecią
    1 / 12
    Działka budowlana Występ gm. Nakło nad Notecią

    Występ

    • 123 469 zł cena
    • 1 739 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż piękna działka w Występie Mam przyjemność zaprezentować państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 1739 m2, położona w Występie...

  • Działka rolna Kruszyn gm. Sicienko
    1 / 6
    Działka rolna Kruszyn gm. Sicienko

    Kruszyn

    • 88 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka - Kruszyniec gm. Sicienko -wielkości 800m2. Konieczność uzyskania warunków zabudowy. W sąsiedztwie na sprzedaż -5 działek o podobnych parametrach i jedna dz...

  • Działka inwestycyjna Gliszcz gm. Sicienko
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Gliszcz gm. Sicienko

    Gliszcz

    • 3 607 000 zł cena
    • 36 071 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż prezentujemy zjawiskową działkę położoną w GLISZCZU gm. Sicienko. GRATIS - 15 ha LASU - zaraz obok sprzedawanych działek. DZIAŁKA Grunt o całkowitej powierzch...

  • Działka budowlana Występ gm. Nakło nad Notecią
    1 / 13
    Działka budowlana Występ gm. Nakło nad Notecią

    Występ

    • 108 770 zł cena
    • 1 490 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż piękna działka w Występie Mam przyjemność zaprezentować państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 1490 m2, położona w Występie...

  • Działka budowlana Kruszyn gm. Sicienko, Bratkowa
    1 / 8
    Działka budowlana Kruszyn gm. Sicienko, Bratkowa

    Kruszyn

    • 197 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Działki budowlane na sprzedaż - wyjątkowa oferta w świetnej lokalizacji! Opis nieruchomości: Na sprzedaż dwie działki o powierzchn...

  • Działka budowlana Mochle gm. Sicienko
    1 / 7
    Działka budowlana Mochle gm. Sicienko

    Mochle

    • 109 000 zł cena
    • 928 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę pięknie położonej działki w podbydgoskim Mochlu o powierzchni 928 m2. Grunt położony w oto...

  • Działka z WZ | Zboże Sępólno Krajeńskie

    Zboże

    • 84 900 zł cena
    • 767 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 767 m², położona w miejscowości Zboże (powiat sępoleński)– w spokojnej, kameralnej okolicy, idealnej pod budowę domu jednorod...

  • Działka budowlana między dwoma jeziorami
    1 / 3
    Działka budowlana między dwoma jeziorami

    Wymysłowo

    • 55 000 zł cena
    • 617 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka jak w tytule z dostępem notarialnym do jeziora Głuszyńskiego i Czarny Bród. Odległość do obu jezior około 150 metrów. Miejscowość Wymyslowo-Stawiska. Dojazd asfaltowy, prąd...