• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Mroczą

(17)
  • Działka budowlana między dwoma jeziorami
    1 / 3
    Działka budowlana między dwoma jeziorami

    Wymysłowo

    • 55 000 zł cena
    • 617 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka jak w tytule z dostępem notarialnym do jeziora Głuszyńskiego i Czarny Bród. Odległość do obu jezior około 150 metrów. Miejscowość Wymyslowo-Stawiska. Dojazd asfaltowy, prąd...

  • Działka z WZ | Zboże Sępólno Krajeńskie

    Zboże

    • 84 900 zł cena
    • 767 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 767 m², położona w miejscowości Zboże (powiat sępoleński)– w spokojnej, kameralnej okolicy, idealnej pod budowę domu jednorod...

  • Działka budowlana Mochle gm. Sicienko
    1 / 7
    Działka budowlana Mochle gm. Sicienko

    Mochle

    • 109 000 zł cena
    • 928 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę pięknie położonej działki w podbydgoskim Mochlu o powierzchni 928 m2. Grunt położony w oto...

  • Działka budowlana Kruszyn gm. Sicienko, Bratkowa
    1 / 8
    Działka budowlana Kruszyn gm. Sicienko, Bratkowa

    Kruszyn

    • 197 000 zł cena
    • 1 003 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Działki budowlane na sprzedaż - wyjątkowa oferta w świetnej lokalizacji! Opis nieruchomości: Na sprzedaż dwie działki o powierzchn...

  • Działka inwestycyjna Gliszcz gm. Sicienko
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Gliszcz gm. Sicienko

    Gliszcz

    • 3 607 000 zł cena
    • 36 071 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż prezentujemy zjawiskową działkę położoną w GLISZCZU gm. Sicienko. GRATIS - 15 ha LASU - zaraz obok sprzedawanych działek. DZIAŁKA Grunt o całkowitej powierzch...

  • Działka budowlana Występ gm. Nakło nad Notecią
    1 / 13
    Działka budowlana Występ gm. Nakło nad Notecią

    Występ

    • 108 770 zł cena
    • 1 490 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż piękna działka w Występie Mam przyjemność zaprezentować państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 1490 m2, położona w Występie...

  • Działka budowlana Sicienko
    1 / 6
    Działka budowlana Sicienko

    Sicienko

    • 649 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Sicienko 3100m2 objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego- MN/U. Wszystkie media przy działce- gaz, prąd, woda, kanalizacja,TPSA. Zabudow...

  • Działka budowlana Występ gm. Nakło nad Notecią
    1 / 12
    Działka budowlana Występ gm. Nakło nad Notecią

    Występ

    • 123 469 zł cena
    • 1 739 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż piękna działka w Występie Mam przyjemność zaprezentować państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 1739 m2, położona w Występie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rolna Kruszyn gm. Sicienko
    1 / 6
    Działka rolna Kruszyn gm. Sicienko

    Kruszyn

    • 88 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka - Kruszyniec gm. Sicienko -wielkości 800m2. Konieczność uzyskania warunków zabudowy. W sąsiedztwie na sprzedaż -5 działek o podobnych parametrach i jedna dz...

  • Działka Kruszyn gm. Sicienko
    1 / 6
    Działka Kruszyn gm. Sicienko

    Kruszyn

    • 105 000 zł cena
    • 1 606 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz super taniej ,ciekawej działki w bliskiej okolicy Bydgoszczy ? Działka - Kruszyn gm. Sicienko -wielkości 1605m2. Uzyskane warunki zabudowy. W sąsiedz...

  • Działka budowlana Gorzeń gm. Nakło nad Notecią
    1 / 6
    Działka budowlana Gorzeń gm. Nakło nad Notecią

    Gorzeń

    • 149 000 zł cena
    • 1 261 m2 powierzchnia
    • 119 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę działki przeznaczoną pod budowę domu w Kaźmierowie, części wsi Gorzeń gm. Nakło nad Notecią , w...

  • Działka rolna Wierzchucinek
    Działka rolna Wierzchucinek

    Wierzchucinek

    • 35 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż urokliwa działka rolna ,,Prywatne Ogrody Działkowe,, w Wierzchucinku. Działka o powierzchni 300m2. Plusy nieruchomości: - Cicha i spokojna okolica - idealna do odpocz...

  • Działka Huta Stara Huta ul.

    Huta

    • 330 000 zł cena
    • 10 082 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka budowlana - Stara Huta, kujawsko-pomorskiePowierzchnia: 10 082 m²Wyjątkowa działka budowlana położona w sercu lasu, w miejscowości Stara Huta (woj. kujawsko-pom...

  • 1 / 3
    Działka w otulinie Puszczy Wkrzańskiej

    Brzózki

    • 398 400 zł cena
    • 2 656 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w otulinie Puszczy WkrzańskiejNa sprzedaż działka o powierzchni 2.656 m2 w kształcie kwadratu, zlokalizowana w miejscowości Brzózki , oddalonej 10 km od Nowego Warpna , w...

  • Działki budowlane (wiejskie tereny)
    1 / 12
    Działki budowlane (wiejskie tereny)

    Kruszyn

    • 99 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Osoba prywatna sprzeda BEZ POŚREDNIKÓW !!! OSTATNIE DZIAŁKI !!! o pow; 800 m2, 1000 m2 i 1600 m2 w Kruszynie k/Włocławka (OSIEDLE POD GAJEM) ul: Gajowa, Malinowa, Jagodowa i Jeżyn...

  • Działka na sprzedaż

    Wierzchucin Królewski

    • 35 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną 2 200m² w centrum Wierzchucina Królewskiego, gmina Koronowo. Bonitacja 800m² Ps, 1400m² R Na działce wodociąg, prąd. Cena 35 000 do negocjacji....

  • Działka na sprzedaż

    Wierzchucin Królewski

    • 36 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną 2 200 m² w centrum Wierzchucina Królewskiego. Na działce wodociąg, prąd. Cena 36 000. Proszę o kontakt telefoniczny: [tel]

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Murowaniec

    Murowaniec

    • 270 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki z szybkim i łatwym dostępem do miejscowości z rozwiniętą infrastrukturą a jednocześnie cenisz ciszę i spokój. Ta oferta skierowane jest właśnie do Ciebie. Pre...

  • Działka rod Kruszyn Krajeński
    1 / 5
    Działka rod Kruszyn Krajeński

    Kruszyn Krajeński

    • 94 000 zł cena
    • 365 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam fajna działka blisko Bydgoszczy dojazd gminnym autobusem. Z domkiem 37m . Calo roczna kominek. Budynek jest na fundamencie lanym z pustaka dziurawki 18cm plus docieplenie. Je...

  • Działki blisko jeziora i Zalewu Koronowskiego

    Sucha

    • 69 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomości zlokalizowane w urokliwej i spokojnej okolicy - wieś Cierplewo.* Działka:- powierzchnia:  1004 m²,- kształt: prostokąt,- wymiary: 35 m x 28,5 m- ukszta...

  • Działka budowlana WZ Gostycyn

    Gostycyn » ul. Półkole

    • 159 000 zł cena
    • 1 762 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idealne miejsce do życia i wypoczynku Gostycyn, powiat tucholski, woj. kujawsko-pomorskie.Na sprzedaż unikatowa działka budowlana o powierzchni 1.762 m², położona w jednej z najbar...

  • Działka budowlana z prywatnym lasem.
    1 / 8
    Działka budowlana z prywatnym lasem.

    Tryszczyn

    • 1 000 000 zł cena
    • 5 575 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam na sprzedaż urokliwą i jedyną w swoim rodzaju pod względem położenia krajobrazowego działkę budowlaną o powierzchni 5.575m2, położoną w Tryszczynie 14 km od centrum Bydgos...

  • Działka Kruszyn Krajeński gm. Białe Błota
    1 / 13
    Działka Kruszyn Krajeński gm. Białe Błota

    Kruszyn Krajeński

    • 87 200 zł cena
    • 1 210 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Kompleks działek Kołaczkowo Skórzewo- działka nr 162/112- powierzchnia 1210m2 , blisko lasu, dwa jeziora . Cisza i spokój - 2,4km od tras...

  • Działki Kruszyn Krajeński
    Działki Kruszyn Krajeński

    Kruszyn Krajeński

    • 420 zł cena
    • 3 056 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki Kruszyn Krajeński ul.olszynowa 3 dzialki po 1000m2 Warunki zabudowy. Blisko tereny natura 2000. Cena za 1m2 145zl Przy całości rabat Tel [tel]

  • Działka ROD Formet! Nad Brdą !
    1 / 3
    Działka ROD Formet! Nad Brdą !

    Lisi Ogon

    • 55 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Tylko u NAS! TEN NUMER TELEFONU DZIAŁA !! [tel] !!! Działka Rekreacyjna ROD Formet! Nad Brdą! Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 315 m², położona w kompleksie ROD „Form...

  • Działka budowlano-usługowa LISI OGON
    1 / 2
    Działka budowlano-usługowa LISI OGON

    Lisi Ogon

    • 169 000 zł cena
    • 1 051 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlano-usługowa! Działka w sąsiedztwie węzła Bydgoszcz Miedzyń! Teren płaski. Do ulicy utwardzonej 200 m. Media w ulicy: woda, kanalizacja, prąd, gaz. M...

  • Działka budowlana w Przyłeki
    Działka budowlana w Przyłeki

    Przyłęki

    • 175 000 zł cena
    • 760 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w Przyłekach. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy w otoczeniu lasów na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Szybki dojazd do Bydg...

  • Działka budowlana Nowy Jasiniec gm. Koronowo
    1 / 7
    Działka budowlana Nowy Jasiniec gm. Koronowo

    Nowy Jasiniec

    • 178 000 zł cena
    • 3 058 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ OFERUJEMY DZIAŁKĘ W POBLIŻU ZALEWU KORONOWSKIEGO! NOWY JASINIEC gm. KORONOWO RAJ DLA WĘDKARZY I GRZYBIARZY! POWIERZCHNIA - 3058 m2 KSZTAŁT - prostokąt WA...

  • Działka budowlana Stronno gm. Dobrcz, Bez Nazwy
    1 / 10
    Działka budowlana Stronno gm. Dobrcz, Bez Nazwy

    Stronno

    • 399 000 zł cena
    • 4 458 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Stronno gm.Dobrcz Na sprzedaż działka 4458m2 z rozpoczętą budową domu w miejscowości Stronno, gmina Dobrcz. Pozwolenie na budowę aktualne- bieżące wpisy w dzienniku bu...

  • Działka rolna Tryszczyn gm. Koronowo
    1 / 6
    Działka rolna Tryszczyn gm. Koronowo

    Tryszczyn

    • 127 000 zł cena
    • 1 273 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjnie zlokalizowana działka 1273m2 - Tryszczyn gmina Koronowo, powiat bydgoski, z Księgą Wieczystą , pełna własność, konieczność wystąpienia o warunki zabudowy- w sąsiedztwi...

  • Działka rolna Samociążek gm. Koronowo
    1 / 13
    Działka rolna Samociążek gm. Koronowo

    Samociążek

    • 240 000 zł cena
    • 3 061 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zalew Koronowski - Samociążek działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy , o powierzchni 3061m2- do Zalewu Koronowskiego -500m , częściowo zalesiona + linia lasu. S...

  • Działka Łochowo gm. Białe Błota
    1 / 5
    Działka Łochowo gm. Białe Błota

    Łochowo

    • 620 000 zł cena
    • 3 254 m2 powierzchnia
    • 191 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    N a sprzedaż super działka w Łochowie - linia lasu przy działce. Powierzchnia- 3254m2 , kształt- prostokąt. Jeden z dłuższych boków działki przylega do linii lasu....

  • Działka budowlana Ciele gm. Białe Błota
    1 / 5
    Działka budowlana Ciele gm. Białe Błota

    Ciele

    • 197 000 zł cena
    • 1 421 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry, Przedmiotem sprzedaży jest działka w miejscowości Ciele, gmina Białe Błota, o powierzchni 1421m2. Wymiary działki: Front działki to 35m, głębokość 37m, tylnia...

  • Działka budowlana Stronno gm. Dobrcz, Bez Nazwy
    1 / 5
    Działka budowlana Stronno gm. Dobrcz, Bez Nazwy

    Stronno

    • 99 900 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Stronno gm.Dobrcz Na sprzedaż działka 1200m2 -do wydzielenia w miejscowości Stronno, gmina Dobrcz. Sąsiednie działki - tereny zabudowane lub rolne Media -woda...

  • Działka budowlana Stary Jasiniec gm. Koronowo
    1 / 5
    Działka budowlana Stary Jasiniec gm. Koronowo

    Stary Jasiniec

    • 169 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Super atrakcyjnie zlokalizowana działka 4600m2 ( dwie działki 2040m2+2560m2- sprzedaż tylko łączna - Stary Jasiniec gmina Koronowo, powiat bydgoski . Z Księgą Wieczystą , pełna w...

  • Działka budowlana Nowy Jasiniec gm. Koronowo
    1 / 10
    Działka budowlana Nowy Jasiniec gm. Koronowo

    Nowy Jasiniec

    • 260 000 zł cena
    • 4 347 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ OFERUJEMY DZIAŁKI W POBLIŻU ZALEWU KORONOWSKIEGO NOWY JASINIEC gm. KORONOWO RAJ DLA WĘDKARZY I GRZYBIARZY! POWIERZCHNIA - 4347 m2 WARUNKI ZABUDOWY - aktualn...

  • Działka budowlana Wudzyn gm. Dobrcz, Zamkowa
    1 / 6
    Działka budowlana Wudzyn gm. Dobrcz, Zamkowa

    Wudzyn

    • 135 700 zł cena
    • 1 428 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż działki budowlane z linią lasu - Wudzyn, gmina Dobrcz Jagła Nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę działek budowlan...

  • Działka budowlana Murowaniec gm. Białe Błota
    1 / 12
    Działka budowlana Murowaniec gm. Białe Błota

    Murowaniec

    • 199 900 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Oferta wyłącznie w biurze JAGŁA NIERUCHOMOŚCI - na sprzedaż działka z wydanym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego PROJEKT - "...

  • Działka Białe Błota, Lechicka
    1 / 6
    Działka Białe Błota, Lechicka

    Białe Błota

    • 1 116 345 zł cena
    • 11 751 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA POD INWESTYCJĘ MIESZKANIOWĄ Powierzchnia działki 11751 m2 Dogodna lokalizacja, grunt graniczy z lasem Dojazd - asfalt Media - woda i prąd w granicy d...

  • Działka budowlana Władysławowo  gm. Łabiszyn
    1 / 5
    Działka budowlana Władysławowo gm. Łabiszyn

    Władysławowo

    • 79 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości WŁADYSŁAWOWO gm. Łabiszyn. Zaledwie 20 km od Bydgoszczy trasą S5. Działka posiada aktualne warunki zabudowy na dom je...

  • Działka rolna Tryszczyn gm. Koronowo
    1 / 6
    Działka rolna Tryszczyn gm. Koronowo

    Tryszczyn

    • 178 000 zł cena
    • 2 253 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjnie zlokalizowana działka 2253m2 - Tryszczyn gmina Koronowo, powiat bydgoski, z Księgą Wieczystą , pełna własność, konieczność wystąpienia o warunki zabudowy- w sąsiedztwi...

  • Działka budowlana Przyłęki gm. Białe Błota
    1 / 6
    Działka budowlana Przyłęki gm. Białe Błota

    Przyłęki

    • 496 000 zł cena
    • 2 677 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz kameralnie i spokojnie położonej, dużej działki , nad Notecią, blisko Bydgoszczy ??? Zapraszam. Oferuję Państwu działkę z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę...

  • Działka budowlana Łochowo gm. Białe Błota
    1 / 7
    Działka budowlana Łochowo gm. Białe Błota

    Łochowo

    • 388 000 zł cena
    • 1 593 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości ŁOCHOWO, gmina Białe Błota. Grunt położony w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu. Dla działki zostały wydane warunki z...

  • Działka inwestycyjna Tryszczyn gm. Koronowo, Nad Kanałem
    1 / 11
    Działka inwestycyjna Tryszczyn gm. Koronowo, Nad Kanałem

    Tryszczyn

    • 629 999 zł cena
    • 8 198 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą działki w Tryszczynie ulica Nad Brdą. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do rzeki Brdy, co stanowi wartość dodan...

  • Działka Budowlana Tryszczyn
    1 / 5
    Działka Budowlana Tryszczyn

    Tryszczyn

    • 279 400 zł cena
    • 1 558 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1554 m² – Tryszczyn, nr działki 215/2 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1554 m², na końcu ulicy – cisza, spokój i prywatność. Teren objęty MPZP – zabu...

  • Działka budowlana Stronno gm. Dobrcz
    1 / 12
    Działka budowlana Stronno gm. Dobrcz

    Stronno

    • 127 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Oferta tylko w Jagła Nieruchomości. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1500 m2 zlokalizowanej w m...

  • Działka budowlana Łochowo gm. Białe Błota, Czesława Miłosza
    1 / 6
    Działka budowlana Łochowo gm. Białe Błota, Czesława Miłosza

    Łochowo

    • 249 000 zł cena
    • 975 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Dwie piękne działki budowlane - 975 m² każda - ul. Czesława Miłosza Jagła Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch atra...