• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Borzestowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Więcbork

(1)
  • Mieszkanie Więcbork, ul. Hallera
    1 / 11
    Mieszkanie Więcbork, ul. Hallera

    Więcbork

    • 189 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Centrum miasta i natura na wyciągnięcie ręki funkcjonalne M2 Więcborku z niskim czynszem! 189 000zł Szukasz kompaktowego mieszkania w kamienicy, które łączy życie w centrum z bli...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • działka budowlana Niechorz gm. Sępólno Krajeńskie
    1 / 3
    działka budowlana Niechorz gm. Sępólno Krajeńskie

    Niechorz

    • 55 000 zł cena
    • 914 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka posiada powierzchnię 914 m2 i zlokalizowana jest w miejscowości Niechorz 6 km od Sępólna Krajeńskiego i 54 km od Bydgoszczy. Do działki prowadzi asfaltowa droga. Wjazd do d...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dębno

    • 3 800 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 7 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 12
    Dom bliźniak

    Witrogoszcz

    • 185 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 2 467 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman oddział Złotów
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Huta

    • 389 999 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 4 757 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Włocławek
    Biuro nieruchomości

  • Działka ROD w Łobżenicy 510m2
    1 / 5
    Działka ROD w Łobżenicy 510m2

    Łobżenica

    • 13 999 zł cena
    • 510 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka ROD im. Tadeusza Kościuszki o powierzchni 510 m², położona przy ul. Sportowej 42 w Łobżenicy (133) — jednym z najstarszych ogrodów działkowych w Wiel...

  • Działka Sępólno Krajeńskie ul. Wiatrakowa

    Sępólno Krajeńskie » ul. Wiatrakowa

    • 210 000 zł cena
    • 1 978 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy pod budownictwo jednorodzinne. Powierzchnia całkowita 1978 m2, zapewniony dostęp do drogi publicznej. W ulicy Wiatrakowej pr...

  • Działka Huta Stara Huta ul.

    Huta

    • 330 000 zł cena
    • 10 082 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka budowlana - Stara Huta, kujawsko-pomorskiePowierzchnia: 10 082 m²Wyjątkowa działka budowlana położona w sercu lasu, w miejscowości Stara Huta (woj. kujawsko-pom...

  • Dom Sępólno Krajeńskie działka 1.412 m²

    Sępólno Krajeńskie » ul. Spacerowa

    • 430 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom jednorodzinny wraz z dwoma budynkami gospodarczymi położony na osiedlu domów jednorodzinnych w Sępólnie Krajeńskim, woj. kujawsko - pomorskie, w Borach Tucholskich...

  • Działka budowlana 413 m² w Sępólnie Krajeńskim

    Sępólno Krajeńskie » ul. Wczasowa

    • 95 000 zł cena
    • 413 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 413 m², położona na skrzyżowaniu ulic Wczasowej oraz Kwiatowej w Sępólnie Krajeńskim, woj. kujawsko-pomorskie, w malowniczym otoczeniu B...

  • Dom Dziedno gm. Sośno
    1 / 15
    Dom Dziedno gm. Sośno

    Dziedno

    • 320 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 4 777 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Dzień dobry zapraszam do zapoznania się z ofertą. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z lat 30, wybudowany w technologii murowanej o p...

  • Dom 142,5 m2 Szynwałd - Smart Home

    Szynwałd

    • 775 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 5 458 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ - dom wolnostojący do wykończenia | SzynwałdCena: 775 000 złNa sprzedaż dom wolnostojący w stanie do wykończenia w spokojnej i zielonej miejscowości Szynwałd. Nieruchom...

  • Działka budowlana 413 m² w Sępólnie Krajeńskim

    Sępólno Krajeńskie » ul. Wczasowa

    • 95 000 zł cena
    • 413 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dom do remontu nieopodal jeziora!!!
    1 / 12
    Dom do remontu nieopodal jeziora!!!

    Sępólno Krajeńskie

    • 449 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 4 881 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Tylko u NAS! Dom w Sępólnie Krajeńskim nieopodal jeziora!!! Dom do generalnego remontu z wymiana dachu, ociepleniem itp. Nieruchomość posiada dwie łazienki, kuchnię oraz 5 pokoi...

  • Sprzedam bezczynszowe mieszkanie okolice Mroczy
    1 / 15
    Sprzedam bezczynszowe mieszkanie okolice Mroczy

    Matyldzin

    • 165 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przytulne, bezczynszowe mieszkanie blisko Mroczy (ok. 4 km) w ocieplonym bloku w miejscowości Matyldzin, położone w spokojnej okolicy pod lasem. Lokal składa się z 2 us...

  • Działka Mrocza Samsieczynek
    1 / 5
    Działka Mrocza Samsieczynek

    Mrocza

    • 83 500 zł cena
    • 1 281 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Atrakcyjna działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy- 1281m2 we wsi Samsieczynek, Bydgoszcz 31km. Warunki zabudowy na dom jednorodz...

  • Działka Mrocza Samsieczynek
    1 / 5
    Działka Mrocza Samsieczynek

    Mrocza

    • 54 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Atrakcyjna działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy- 800m2 we wsi Samsieczynek, Bydgoszcz 31km. Warunki zabudowy na dom jednorodzi...

  • Działka z WZ | Zboże Sępólno Krajeńskie

    Zboże

    • 84 900 zł cena
    • 767 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 767 m², położona w miejscowości Zboże (powiat sępoleński)– w spokojnej, kameralnej okolicy, idealnej pod budowę domu jednorod...

  • Dom Wąwelno gm. Sośno
    1 / 15
    Dom Wąwelno gm. Sośno

    Wąwelno

    • 630 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prywatna enklawa z własnym stawem - dom z duszą i potencjałem w okolicy Wąwelna! Wyobraź sobie poranek, w którym pijesz kawę na tarasie, patrząc na taflę własnego stawu , a jedy...