• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka Gdańsk Bysewo ul. Żukowska

    Gdańsk » ul. Żukowska

    • 366 100 zł cena
    • 1 046 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1046 m², położona w dzielnicy Gdańsk Bysewo. Nieruchomość objęta wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną.Param...

  • Działka Gdańsk Bysewo ul. Żukowska

    Gdańsk » ul. Żukowska

    • 360 500 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1030 m², położona w dzielnicy Gdańsk Bysewo. Nieruchomość objęta wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną.Param...

  • Działka budowlana z WZ, Koszyce Małe 12 ar!

    Koszyce Małe

    • 125 800 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Koszyce Małe 12 ar. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny, co znacznie przyspiesza proc...

  • Działka budowlana z WZ Koszyce Małe 16 ar!

    Koszyce Małe

    • 176 500 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Koszyce Małe. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny, co znacznie przyspiesza proces rea...

  • Na sprzedaż działka nr 86/8 – Olbrachtowice,

    Olbrachtowice » ul. Orla

    • 180 000 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o numerze ewidencyjnym 86/8, położoną w miejscowości Olbrachtowice ul. Orla. Nieruchomość ma regularny, prostokątny kształt, co znacząco uła...

  • SPRZEDAM DZIAŁKĘ OGRODOWĄ w Słupsku
    1 / 6
    SPRZEDAM DZIAŁKĘ OGRODOWĄ w Słupsku

    Słupsk

    • 8 600 zł cena
    • 447 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działki Ogrodnicze XX-lecia Słupsk przy al. 3 Maja Nr 44 - 447m². Pokrywam koszty notariusza. Tel. po godz. 15:00 [tel] [tel]

  • Działka budowlana Jeruzal gm. Mrozy,
    Działka budowlana Jeruzal gm. Mrozy,

    Jeruzal

    • 99 999 zł cena
    • 1 036 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MDP Partners przedstawia: Marzysz o własnym domu w miejscu, które łączy sielski spokój z kultową historią? Zapraszamy do Jeruzala (gmina Mrozy) - miejscowości, którą cała Polska p...

  • Działki budowlane Rokitnica | 915–944 m² |
    1 / 10
    Działki budowlane Rokitnica | 915–944 m² |

    Rokitnica

    • 300 000 zł cena
    • 944 m2 powierzchnia
    • 318 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej, rozwijającej się okolicy, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dojeździe do miasta - ta oferta jest dla Ciebie. Freedom Nieruchom...

  • Działka budowlana 9 ar | Łańcut | warunki zabudowy
    1 / 4
    Działka budowlana 9 ar | Łańcut | warunki zabudowy

    Łańcut

    • 229 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 255 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie Biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m², położona w Łańcucie przy ul. Sowińskiego. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobr...

  • Duża działka z linią brzegową jeziora
    1 / 9
    Duża działka z linią brzegową jeziora

    Nowogard

    • 389 000 zł cena
    • 4 710 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest duża działka budowlana o ogromnym potencjale. Wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 4710 m² z widokiem na jezioro. Powierzchnia blisko pół hekta...

  • Działka budowlana Poręby gm. Dębe Wielkie,
    Działka budowlana Poręby gm. Dębe Wielkie,

    Poręby

    • 153 581 zł cena
    • 1 409 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MDP Partners przedstawia: Atrakcyjna działka budowlana w Porębach - 1409 m² | Natura | Potencjał Inwestycyjny Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową położoną w malownicze...

  • Działka Rekreacyjna w Otulinie Puszczy Bolimowskiej
    1 / 5
    Działka Rekreacyjna w Otulinie Puszczy Bolimowskiej

    Franciszków

    • 105 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka zlokalizowana jest obok Bolimowskiego Parku Krajobrazowego stanowiącego cenną przyrodniczą enklawę wśród zalesionych terenów wokół Warszawy. Teren ten łączy się z Puszczą...

  • Działka Serock Moczydło
    Działka Serock Moczydło

    Serock

    • 1 200 000 zł cena
    • 5 132 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość posiada duży potencjał. Teren jest płaski, nie ma drzew, działka jest kształtna. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod zabudowę miesz...

  • Duża działka w spokojnej miejscowości z potencjałem.!!
    Duża działka w spokojnej miejscowości z potencjałem.!!

    Kulin

    • 216 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Witam, wszystkich mam do sprzedania lub zamienię, na mieszkanie z dopłatą. Działka 54 ary ,w miejscowości Kulin. Odległość do Wrocławia 25 km, a do Środy Śląskiej 10 km . W okolic...

  • Działka tania ładna duża 3101m2 75zł/m2
    1 / 4
    Działka tania ładna duża 3101m2 75zł/m2

    Warszawa

    • 232 575 zł cena
    • 3 101 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży ładna, prostokątna, bardzo duża działka 3101m2 ROLNA jako przyszła lokata kapitału lub na rekreację, letni wypoczynek czy ogród z letnim domkiem w Izdebnie Kościelnym...

  • Działka tania ładna duża 3431m2 100złm2
    1 / 3
    Działka tania ładna duża 3431m2 100złm2

    Warszawa

    • 343 000 zł cena
    • 3 431 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka okolice ul.Krzemiennej
    1 / 4
    Działka okolice ul.Krzemiennej

    Ostrowiec Świętokrzyski

    • 145 000 zł cena
    • 1 367 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana okolice ulicy Gajowej ii Krzemiennej obok nowego osiedla przy ul .Bałtowskiej. Media w drodze .Księga wieczysta .Działka w kształcie prostokąta, częściowo zalesio...

  • Sprzedaż działki
    Sprzedaż działki

    Zastów Polanowski

    • 90 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Zastowie Polanowskim o powierzchni 23a położona w cichej spokojnej okolicy na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.Dzialka uzbrojona.Na działce...

  • Działka piękna duża 3101m2 60złm2 ROLNA
    1 / 3
    Działka piękna duża 3101m2 60złm2 ROLNA

    Izdebno Kościelne

    • 186 060 zł cena
    • 3 101 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Siedlisko z potencjałem – 55 arów w Draganach (Lubelskie)
    1 / 3
    Siedlisko z potencjałem – 55 arów w Draganach (Lubelskie)

    Dragany

    • 98 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż oferuję wyjątkowo położone siedlisko w miejscowości Dragany (nr 229), gmina Wysokie. To idealna propozycja dla osób szukających ciszy i spokoju, które jednocześnie nie...