• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka Kisielany-Kuce – idealna pod dom
    Działka Kisielany-Kuce – idealna pod dom

    Kisielany-Kuce

    • 308 800 zł cena
    • 1 544 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki budowlane Kisielany-Kuce | 10 km od Siedlec Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Kisielany-Kuce, gmina Mokobody...

  • 1 / 4
    Nieruchomość - Niwy

    Niwy

    • 3 953 672 zł cena
    • 64 409 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda grunty inwestycyjne (produkcja/usługi) za cenę nie niższą niż 70% wartości oszacowania ceny już od 326.669 zł netto tj. 63,84 zł/m2 netto Treść ogłoszenia:...

  • Na sprzedaż Działki budowlane w Miechowie - www.wachowicz.nieruch...

    Miechów

    • 170 000 zł cena
    • 891 m2 powierzchnia
    • 191 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Działki budowlane w Lipnej Woli w gminie Słomniki

    Lipna Wola

    • 155 000 zł cena
    • 1 460 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Działki budowlane w Miechowie-Charsznicy przy ul. Mickiewicza

    Miechów-Charsznica

    • 129 000 zł cena
    • 1 275 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Działka usługowa w Charsznicy obok Biedronki

    Charsznica

    • 1 750 000 zł cena
    • 10 610 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Damian Wachowicz
    Agent nieruchomości

  • Na sprzedaż działka przemysłowa w Tarnowie

    Tarnów » ul. Tuchowska

    • 39 900 zł cena
    • 680 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI PRZEMYSŁOWEJ – STREFA AKTYWNOŚCI GOSPODARCZEJ „TUCHOWSKA” W TARNOWIENa sprzedaż działka przemysłowa położona na terenie Strefy Aktywności Gospodarczej „Tuc...

  • Działka Wodzisław Śląski

    Wodzisław Śląski

    • 149 000 zł cena
    • 1 206 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam ustawną działkę budowalną położoną w Wodzisławiu Śląskim o powierzchni 1206 mkw. Działka znajduje się w świetnej lokalizacji z ładnym widokiem : 2 km do centrum Wod...

  • Działka Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 225 000 zł cena
    • 3 003 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam ustawną ,dużą działkę budowalną z możliwością podziału położoną w Rydułtowach przy ul. Szczerbickiej o powierzchni 3003 mkw. Działka znajduje się w świetnej lokaliza...

  • Działka - druga linia zabudowy

    Budy Mszczonowskie

    • 255 000 zł cena
    • 1 620 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w Budach Mszczonowskich na terenie suchym częściowo zadrzewionym. Teren jest podzielony na kilka działek pierwsza i druga linia zabudowy.Do sprzedania...

  • 1 / 3
    Działka Dąbrowa ul.

    Dąbrowa

    • 439 000 zł cena
    • 24 600 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DĄBROWA (GMINA BARTOSZYCE) - DZIAŁKA 2.46 HA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY na 10 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz z infrastrukturą technicznąDZIAŁKA:Na sprzedaż nieruchom...

  • Działka Bartoszyce ul. Orzeszkowej

    Bartoszyce » ul. Orzeszkowej

    • 839 000 zł cena
    • 2 882 m2 powierzchnia
    • 292 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    BARTOSZYCE - DZIAŁKI INWESTYCYJNE W STREFIE GOSPODARCZEJ I USŁUGOWEJDZIAŁKI:Na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe położone w Bartoszycach (woj. warmińsko-mazurskie):- działka nr...

  • Działka Ostrowo ul. Obozowa

    Ostrowo » ul. Obozowa

    • 105 000 zł cena
    • 526 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Ostrowo - nadmorska lokalizacja blisko lasu (odległość do morza i szerokiej plaży w linii prostej ok. 350 m, ok. 1,5 km do Jastrzębiej Góry, ok. 4 km do Karwi, ok. 9,5 km do Władys...

  • Działka Jeziórko ul. Lipowa

    Jeziórko » ul. Lipowa

    • 358 000 zł cena
    • 1 198 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Ustanówek - Jeziórko - Oferuje do sprzedaży działkę rekreacyjną UTL o pow. 1198 m2 w pięknej okolicy. Jest to otulina Chojnowskiego Parku Krajobrazowego kilka kroków od rzeczki Z...

  • Działka Dębogórze ul. Wiosenna

    Dębogórze » ul. Wiosenna

    • 500 000 zł cena
    • 842 m2 powierzchnia
    • 594 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu w spokojnej, rozwijającej się okolicy jednocześnie z szybkim dojazdem do Gdyni.Atrakcyjna działaka BUDOWLANA o powierzchni 8...

  • Działka Boroszewo ul.

    Boroszewo

    • 519 000 zł cena
    • 11 031 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BOROSZEWO k. TczewaDZIAŁKA Z WZ - dwa wolnostojące domy jednorodzinne! DZIAŁKA: Na sprzedaż działka o powierzchni 1.1031 ha, zlokalizowana w miejscowości Boroszewo, w gminie Gniew...

  • Działka Jaźwiska ul.

    Jaźwiska

    • 189 000 zł cena
    • 3 835 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MALOWNICZA OKOLICADZIAŁKA Z WZ - wolnostojący dom jednorodzinny!DZIAŁKA: Na sprzedaż działka o powierzchni 3835 m², zlokalizowana w miejscowości Jaźwiska, w gminie Gniew (powiat tc...

  • 1 / 4
    Działka Wilkszyn ul. Truskawkowa

    Wilkszyn » ul. Truskawkowa

    • 299 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 327 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Firma Kompas Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Wilkszynie (Gmina Miękinia) - miejscowości, która bezpośrednio graniczy z...

  • Działka Ełganowo ul. Polna

    Ełganowo » ul. Polna

    • 1 039 000 zł cena
    • 50 900 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    -Na sprzedaż działka rolna z dużym potencjałem inwestycyjnym-Ełganowo, gm Trąbki Wielkie LOKALIZACJA:Nieruchomość gruntowa położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Ełganowo,...

  • Działka 1387m² | WZ | 2 km od Łasku | cisza
    1 / 3
    Działka 1387m² | WZ | 2 km od Łasku | cisza

    Wola Łaska

    • 145 000 zł cena
    • 1 387 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przestronna działka budowlana o powierzchni 1387 m² w spokojnej miejscowości Wola Łaska, z łatwym dojazdem utwardzoną drogą. Idealna pod budowę wymarzonego domu w otoczeniu zieleni...