• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka Mszana ul. Stanisława Wokulskiego

    Mszana » ul. Wokulskiego

    • 276 999 zł cena
    • 2 823 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Mszanie, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod budowę domu jednorodzinnego.Działka o powierzchni 2823 m², 11...

  • Działka Nowiny ul.

    Nowiny

    • 2 000 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka inwestycyjna - 1,3 ha - Sitkówka-NowinyOferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o łącznej powierzchni 1,3 ha, położoną w miejscowości Sitkówka-Nowi...

  • 1 / 2
    Działka Miedzierza ul.

    Miedzierza

    • 299 640 zł cena
    • 4 994 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż - działka budowlanaMiedzierza | gmina Smyków | powiat koneckiPowierzchnia: 4 994 m²Wymiary: ok. 36 m szerokości × ok. 142 m długościNumer działki: 378/1Wydane warunki z...

  • Działka Krzyżanowice ul. Kolejowa

    Krzyżanowice » ul. Kolejowa

    • 109 000 zł cena
    • 767 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Krzyżanowicach, przy ul. Kolejowej, w spokojnej i zielonej części miejscowości, idealną pod budowę domu jednorodzin...

  • Działka Jasień ul.

    Jasień

    • 200 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka nr 129/1 o powierzchni 2,0021 ha, położona w urokliwej miejscowości Jasień, gmina Chmielnik, powiat kielecki. Dojazd do działki droga utwardzona.Atuty działki:•...

  • Działka Tokarnia ul. Mała

    Tokarnia » ul. Mała

    • 140 000 zł cena
    • 3 143 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w Tokarni o powierzchni 3143 m². Ma około 240 metrów długości i 13 metrów szerokości. Położona jest w spokojnym miejscu, a jednocześnie blisko węzła S7, bo w odleg...

  • Wyjątkowa działka ROD Międzylesie | domek 35 m² | 400 m²
    1 / 16
    Wyjątkowa działka ROD Międzylesie | domek 35 m² | 400 m²

    Międzylesie

    • 124 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Cena: 125 000 zł Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, w otoczeniu zieleni i śpiewu ptaków, z dala od miejskiego hałasu. Latem ogród daje świeże owoce i warzywa prosto z grządki...

  • Działka budowlana 14 arów w Leśniczówce
    1 / 5
    Działka budowlana 14 arów w Leśniczówce

    Leśniczówka

    • 60 000 zł cena
    • 1 408 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 170/4 o powierzchni 1408 m² zlokalizowana jest w obrębie Leśniczówka, gmina Ruda-Huta, powiat chełmski, województwo lubelskie. Jej wymiary i kształt są odpowiednie pod zabu...

  • WZ i Uzbrojenie | Działka 3000 m² nad rzeczką Szkotówką |
    1 / 9
    WZ i Uzbrojenie | Działka 3000 m² nad rzeczką Szkotówką |

    Wierzbowo

    • 87 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 2996 m² (nr ewidencyjny 28/38) w miejscowości Wierzbowo, gmina Kozłowo (woj. warmińsko-mazurskie). Działka łączy w sobie...

  • Twoje miejsce na dom – działka 1001 m² z WZ | Rębiska
    Twoje miejsce na dom – działka 1001 m² z WZ | Rębiska

    Rębiska

    • 245 245 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 245 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA PRYWATNA - BEZ POŚREDNIKÓW Twoje miejsce na dom – działka 1001 m² z WZ | Rębiska Cena: 245 245PLN (245 zł/m²) Opis nieruchomości Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymar...

  • Działka budowlana Panieńszczyzna gm. Jastków
    1 / 11
    Działka budowlana Panieńszczyzna gm. Jastków

    Panieńszczyzna

    • 289 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej w kształcie prostokąta, o powierzchni 1500 m2 - 15 ar (wymiary: 26 x 58 m). Zróżnicowany, bliski płaskiemu grunt w pierwszej linii zabud...

  • budowlanoRolna 39ar =367.500zł. Trojanowice-ZIELONKI
    1 / 15
    budowlanoRolna 39ar =367.500zł. Trojanowice-ZIELONKI

    Trojanowice

    • 367 500 zł cena
    • 3 959 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA do Czerwca, tego czerwca !!? Kupno ów dzaiałki. budowlano-rolnej o nr ewid. 308 obręb 0015-ZIELLONKI. Oferta osoby prywatnej, spół-...

  • DZIAŁKA INWESTYCYJNA – LIPNICA WIELKA
    1 / 12
    DZIAŁKA INWESTYCYJNA – LIPNICA WIELKA

    Lipnica Wielka

    • 215 000 zł cena
    • 7 196 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z WIDOKIEM NA GÓRY – LIPNICA WIELKA | ok. 72 ary ATRACYJNE POŁOŻENIE W BESKIDZIE ORAWSKO-PODHALAŃSKIM – IDEALNA POD ZABUDOWĘ ZAGRODOWĄ LUB AGROTURYSTYCZNĄ Na...

  • Działka budowlana Zakopane
    Działka budowlana Zakopane

    Zakopane

    • 690 000 zł cena
    • 539 m2 powierzchnia
    • 1 281 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka budowlana położona na Kotelnicy, na zboczu Gubałówki. Nieruchomość ma powierzchnię równą 539 m2, a kształtem przypomina prostokąt. Według Miejscowego Planu Zagospod...

  • PAKIET DZIAŁEK ROLNO-LEŚNYCH – LIPNICA WIELKA
    1 / 3
    PAKIET DZIAŁEK ROLNO-LEŚNYCH – LIPNICA WIELKA

    Lipnica Wielka

    • 99 000 zł cena
    • 11 722 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PAKIET DZIAŁEK ROLNO-LEŚNYCH – LIPNICA WIELKA, POWIAT NOWOTARSKI | 11 722 m² MALOWNICZA LOKALIZACJA PRZY GRANICY POLSKO-SŁOWACKIEJ Na sprzedaż pakiet działek rolno-leśnych o łączn...

  • Działka budowlana w Szaflarach Bór
    1 / 13
    Działka budowlana w Szaflarach Bór

    Bór

    • 356 000 zł cena
    • 1 132 m2 powierzchnia
    • 315 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA Z WARUNKAMI ZABUDOWY – SZAFLARY, BÓR | 1132 m² | PODHALE IDEALNE MIEJSCE NA DOM W GÓRACH LUB INWESTYCJĘ – SPOKÓJ, WIDOKI I DOSKONAŁA LOKALIZACJA Na sprzedaż dzia...

  • Sprzedam działkę leśną
    Sprzedam działkę leśną

    Czernica

    • 370 000 zł cena
    • 51 695 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna na sprzedaż 5,1695 ha w niedalekiej odległości od jeziora (ok. 900m w linii prostej) w okolicach Czernicy (gmina Brusy) Las 30-60 lat-około 4 ha i ok 1 ha nasadzenie...

  • Sprzedaż działki budowlanej, Tarnów
    1 / 4
    Sprzedaż działki budowlanej, Tarnów

    Tarnów

    • 499 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży teren widokowy pod zabudową mieszkaniową. Działka o powierzchni 33 ary idealnie nadaje się do realizacji własnego domu lub jest doskonałą okazją dla dewelope...

  • 1056 mkw Olsztyn/ Naterki
    1 / 16
    1056 mkw Olsztyn/ Naterki

    Naterki

    • 299 000 zł cena
    • 1 056 m2 powierzchnia
    • 284 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień Dobry sprzedam działkę w naterkach przy polu golfowym w pięknym miejscu 1056 lub 1240 mkw w pełni uzbrojoną , dojazd droga asfaltowa w rozliczeniu MOŻE BYĆ mieszkanie w Ols...

  • 1 / 4
    Działka Będzin Grodziec

    Będzin

    • 304 560 zł cena
    • 1 128 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładna widokowa działka na lekkim wzniesieniu położona w Grodźcu. Powierzchnia 1128m2, prostokąt o wymiarach 21x48. Do działki dojeżdża się drogą wewnętrzną we współudziale 1/2 M...